≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tantryczny sposób na podniesienie potencji.

Fot. Flickr
Tak naprawdę to jeden z wielu sposobów. Podaję go bo jest bardzo prosty i skuteczny.

Całą operację wykonujesz podczas kąpieli. Pod prysznicem to nie to, powinna być wanna i gorąca woda. Pobudzasz się, tak żebyś miał erekcję. Kiedy Twój członek będzie już mocno pobudzony, jedną ręką chwyć jądra i ściskając je (w granicach rozsądku, żebyś sobie krzywdy nie zrobił) odciągaj je jak najdalej od ciała. Cały czas kiedy chwytasz jądra i je odciągasz pocieraj członek, tak żeby był pobudzony.

Zrób ok 100 powtórzeń tego ćwiczenia. Efekt, nie pojawi się od razu. Tą metodą kumuluje się energię seksualną. Efekt może być widoczny, po tygodniu, a może po miesiącu. To zależy od tego w jakiej obecnie jesteś formie.

Ważne jest to, żebyś nie dopuścił do wytrysku podczas tego ćwiczenia. Jak to zrobisz, cały efekt pójdzie na płytki w łazience.

Wytłumaczę Ci logicznie o co w tym ćwiczeniu chodzi: kiedy ściskasz i odciągasz jądra w gorącej wodzie, pobudzasz plemniki, jak i hormony  do produkcji spermy. Dodatkowy efekt daje ciśnienie wody.
Owszem, możesz to ćwiczenie wykonywać nie będą w wodzie, ale skuteczność jest niższa.

Możesz więc łykać rozmaite tabletki, albo zastosować to proste ćwiczenie. Krzywdy sobie tym w żaden sposób nie zrobisz, a liczę że za miesiąc opiszesz jakie efekty zaobserwowałeś u siebie.

Dla moich kursantów: to nie jest to samo ćwiczenie, które wam pokazywałem, uczyłem was innej metody, która jest jeszcze bardziej efektywna.

{ 5 comments… add one }
 • Kozak 30/12/2010, 00:15

  100 powtorzen – czyli 100 dni czy 100 razy staje mi i opada czy 100 razy szuru buru raczka podczas jednej kapieli:)?

  Reply
  • oswiecony 31/12/2010, 15:30

   100 ściśnięć, odciągnięć jąder to 2 minuty.

   Reply
 • ciacho345 14/07/2011, 10:05

  plemniki nie produkują spermy ani żadnej z jej składowych xd zamiast się tak wysilać na pseudonaukowe wywody, podlewając to nic nie mówiącą 'energią seksualną' nie łatwiej napisać, że przez zwiększenie ukrwienia jąder wzrasta (wzrasta?) produkcja testosteronu? pzdr

  Reply
 • Kris 17/06/2015, 16:03

  A można je robić z użyciem zimnej wody? Gdzieś słyszałem – mozliwe nawet, że u Ciebie, że polewanie krocza i jąder zimną wodą bardzo podnosi poziom testosteronu i potencję – więc zastanawiam się czy ta gorąca woda by się tu nie kłóciła i czy nie lepiej zrobic to z zimną wodą. Co byś polecił?

  Reply
  • Brunet 17/06/2015, 18:08

   Generalnie jądra powinne być w zimnie. Krótki prysznic czy polewanie nie robi tu wielkiej różnicy. Chyba, że będzie to lodowata woda 🙂

   Reply

Leave a Comment

Archiwa