≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Całuj, Głaskaj, Kąsaj

Dotyk

Aby seks by naprawdę udany trzeba zaangażować wszystkie zmysły. Naturalnie dla kobiet i mężczyzn inne zmysły są dominujące. Dla facetów bardzo ważny jest wzrok a dla kobiet dotyk i słuch. Jednak dla obu płci z pewnością najważniejszy jest dotyk. Wyobrażasz sobie seks bez dotyku ? Obojętnie czy mówimy o grze wstępnej czy samym stosunku.

Spróbuj sobie wyobrazić wejście do pochwy penisem bez jej dotykania. Przecież to niemożliwe i bez sensu; pewnie powiesz. Masz rację. Przecież cały sens penetracji pochwy jest w jej umiejętnym stymulowaniu przez dotyk. Czasami powolny, delikatny a czasami stosunek krótki i bardzo intensywny. I obojętnie pod jakim kątem wchodzisz i jakim rytmie to zawsze jest dotyk.

Nie inaczej jest w czasie gry wstępnej. Przytulania, pocałunki, przygryzanie małżowin, lizanie itd. to są różne odmiany dotyku. Czy są jakieś generalne zasady, wskazówki które pomogą mi uzyskać zamierzony efekt ? Owszem są takie, choć nie dzieją zawsze i w 100% na każdą kobietę. To działa na zasadzie większości i nie mam innej drogi jak testowanie. Czy robisz to dobrze czy źle dla określonej kobiety dowiesz się po jej reakcjach.

Tylko nie spodziewaj się od razu spazmów i krzyków rozkoszy. Reakcje zależą od tego gdzie kobietę stymulujesz, w jaki sposób, jaka ona jest i co lubi. Poza tym nie każda kobieta jest ekspresyjna w swoich reakcjach. Warto byś znał mapę erogennych punktów na kobiecym ciele. Pisałem wielokrotnie, że w zasadzie całe kobiece ciało to jedna wielka strefa erogenna. I to jest prawda. Jednak zdecydowana większość kobiet ma pewne szczególnie czule punkty na erotyczną stymulacje.

Kobiece punkty erogenne:

 • uszy – istnieje ogromna ilość zakończeń nerwowych w okolicach uszu, dzięki czemu są bardzo wrażliwe na pocałunki,
 • szyja i kark,
 • stopy – są one o wiele bardziej wrażliwe niż to wydaje się większość ludzi,
 • ręce i ramiona,
 • wewnętrzna strona ud – jest bardzo wrażliwa na dotyk, głaskanie i pieszczoty,
 • pod kolanami – tam znajdują się liczne zakończenia nerwowe. Sprawia to, że pobudzanie tych okolic jest dla kobiet bardzo przyjemne.
 • tylna część kolan – jest tam wiele zakończeń nerwowych,
 • piersi – zdecydowanie najbardziej unerwione są brodawki,
 • pośladki,
 • okolice krocza, zewnętrzne narządy płciowe,

Jak już wiesz gdzie są te punkty to teraz pozostaje je tylko umiejętnie stymulować.

Kilka ważnych zasad:

 1. Nie spiesz się. Seks to nie wyścigi
 2. Wyważ swój dotyk miedzy zbyt bolesnym a smyraniem czy łaskoskotaniem.
 3. Kobiety mają na ogół znacznie cieńszą skórę i bardziej wrażliwy system nerwowy. Bądź więc delikatny ale bez przesady.
 4. Kobiety nieco bardziej puszyste wymagają nieco intensywniejszego dotyku..
 5. Pamiętaj by być kreatywnym. Nie zatrzymuj się na jednym miejscu zbyt długu. Oddalaj się od niego a potem możesz wrócić.
 6. Jak nie znasz kobiety i jej upodobań zacznij od delikatnych pocałunków. Nigdy z języczkiem. I nie wpychaj jej języka aż po migdałki. One naprawdę tego nie lubią.
 7. Nigdy nie zaczynaj penetracji jak ona nie jest wystarczająco mokra (podniecona). Do tego właśnie służy dobra wstępna.(minimum 10 minut)
 8. Nigdy , przenigdy nie stymuluj jej łechtaczki zanim jej odpowiednio nie nawilżysz ( jej wydzieliną lub lubrykantem) W innym przypadku sprawisz jej dotkliwy ból. Wtedy zobaczycie się pewnie dwa razy. Pierwszy i ostatni.
 9. Nie wahaj się. Zaryzykuj. Jak to co robisz jej się nie spodoba, spróbuj czegoś innego. Nic nie tracisz a zyskasz wiele w o czach kobiety.
 10. Bądź zdecydowany i dominujący, ale bez przesady. Spełniaj jej prośby i potrzeby.

A co ze stosunkiem ? Jak stymulować pochwę? Jak mocno? W jakich pozycjach? Możesz chcesz poznać sekretne punkty na ciele kobiety, których stymulacje da jej niezwykłe doznania? Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytanie zajrzyj tutaj www.pozycjeseksualne.pl

Tak wiec całujcie, przytulacie, dotykajcie kobiety. One to uwielbiają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa