≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Dlaczego kobiety kłamią w kwestii ilości partnerów?

Witaj, tu gościnnie Marcin "Adept". 🙂

 

Kobiety często będą ukrywać przed tobą swoją przeszłość seksualną, zwłaszcza jeśli mógłbyś ocenić ich przeszłość jako nazbyt rozwiązła. Kobiety będą okłamywać potencjalnych partnerów, aby ich uspokoić i nie wywoływać niepotrzebnych napięć w związku. 

Jeśli dostrzeże w Tobie Twoją niepewność seksualną, nie powie Ci ilu naprawdę miała facetów przed Tobą. Wie, że ta wiadomość by cię zabolała i pewnie zacząłbyś się głupio zachowywać. Męczyłbyś się niepotrzebnie z tą wiedzą, wypominał jej, chodził struty, wyobrażając sobie jej ex facetów w łóżku z nią. Niepokoiłbyś się, że pewnie byli lepsi od Ciebie. Wielu niepewnych facetów się podłamuje i nie są szczęśliwi. Kobiety to wiedzą i chcą Ci tego oszczędzić.

 

Kobiety na całym świecie kłamią co do swojej przeszłości, aby nie stresować niepotrzebnie niedoświadczonych mężczyzn.

 

Facetom ciężko jest się pogodzić z tym, że panny uprawiają więcej seksu niż my.

Nie bój się rozmawiać o tym z dziewczynami. Nauczyłem się prowadzić takie rozmowy i już mnie to nie rusza, że młoda dziewczyna, 18-latka, zaliczyła przede mną 30 kolesi (chociaż jeśli jesteś nieśmiały to się w ogóle o tym nie dowiesz).

Co się dzieje w momencie, gdy niedoświadczony facet dowiaduje się, że jego panna spała z 10 kolesiami, a on tylko z dwiema?

Oto mail od czytelnika:

"Hej Adept, mam problem. Zacząłem się spotykać z dziewczyną, wszystko idzie dobrze, ale ona któregoś dnia mi zdradziła, że spała już z 10 facetami, z czego 3 to były przygody z klubu. Ona ma 19 lat. Ja mam 23 lata, ale spałem z dwiema kobietami. I sam już nie wiem czy mogę jej zaufać ? czy to dobra dziewczyna na związek? Pomóż pliz". (pisownia oryginalna)

 

No właśnie. Kolesie wmawiają sobie, że dziewczyna która ma 20 lat i spała z 10 facetami- musi być szmatą. Nazywają takie dziewczyny "szmatami", bo jest to dla nich wymówka przed uświadomieniem sobie, że oni sami…  nie spali z 10 (albo więcej) kobietami. To taka mini nagroda pocieszenia dla ich nieśmiałego seksualnie ego.

W XXI wieku nadeszły takie czasy, że chyba tylko głęboko konserwatywne dziewczyny nie sypiają często z facetami. Jest opcja, że trafisz na dziewczynę która spała z 1-2 facetami i ma 25 lat. Ale być może dlatego, że jeszcze się nie wyszalała albo jest mało atrakcyjna.

 

Zauważ, że osiemnastoletnia, dwudziestoletnia dziewczyna jest zazwyczaj bardziej dojrzała seksualnie i bardzo seksowna, podczas gdy jej rówieśnik jest jeszcze zagubionym  chłopaczkiem. Zazwyczaj typowy 20-latek nie wie za dużo o seksie, nie wie jak się bzykać, żeby dać dziewczynie rozkosz, pewnie też nie kontroluje wytrysku. Nie wie jak to jest być w trójkącie, gdzie jest łechtaczka itd. Jego rówieśniczka jest często bardziej doświadczona.

 

Kobieta zaniża liczbę swoich partnerów, kiedy zauważy że ich liczba by Cię przytłoczyła albo pomyślałbyś, że jest zbytnią ździrą 🙂

 

Jeśli pokazujesz na każdym kroku, że lubisz seks, że nie oceniasz innych, że jest to dla Ciebie normalna przyjemność (a nie zakazana przyjemność dostępna po ślubie, bo inaczej to grzech) to prawdopodobnie usłyszysz prawdziwą liczbę partnerów.

Zacznij wypytywać dziewczyny o ich seksualne przygody na luzie, bez oceniania ich, sam też mów o swoich. W przeciwnym razie kobiety zawsze będą cię okłamywać, jeśli wyczują nawet najmniejsze Twoje wzdrygnięcie lub zdegustowanie tym, do czego się przyznała (np. że obciągała innemu i miała z tego przyjemność, czy do tego, że był jakiś inny facet, który zapewniał jej odloty w łóżku). A wtedy czeka cię życie faceta, który jest regularnie okłamywany i wierzy we wszystko, co usłyszy od swojej panny.

 

Dlatego pozbądź się kompleksów seksualnych i żyj w seksualnej harmonii.

Napisałem na ten temat dwa artykułu na blogu. Znajdziesz je TUTAJ.

A gdy w końcu znajdziesz właściwą dziewczynę, przygotuj się, że być może ona spała już z 10, 15 facetami, ale za to jest Twoim ideałem, jest super w łóżku i… wybrała Ciebie z masy innych kolesi (w tym przystojniejszych i bogatszych). Będziesz wiedział, że ona prędko nie będzie chciała cię zdradzić, bo nie jesteś byle kim. W końcu to CIEBIE wybrała, pamiętaj!

Skończ pierdolić sobie w głowie o jej byłych facetach. Ich już nie ma. Za to jesteś TY.

Oczywiście, możesz też znaleźć sobie pannę, która nie lubi seksu. 🙂

Przy niej Twoja nieśmiałość seksualna będzie odwagą. Tylko czy w ogóle ta laska Ci się spodoba? 😛

 

Pozdrawiam.

Adept

www.Uwodzenie.org

PS. Tak jak w uwodzeniu, tak samo i w łóżku powinieneś nagradzać dziewczyny za ich seksualność i "karać" za jej brak. Jesli dziewczyna wyczuwa Twoje skrępowanie, czy wstyd, pewnie też nie poczuje, że dostała od ciebie pozwolenie do dobrej, ostrej zabawy.  Kobieta musi być pewna, że akceptujesz jej seksualność, i że ona ci odpowiada. Ona chce wiedzieć, że podoba ci się to, że jest podniecona, napalona na Ciebie i chce być zerżnięta. Przez kogo? Przez Ciebie. 🙂

Dlatego nagrodami zachęcaj ją, aby odnalazła swoją 100% seksualność. Wielu facetów próbuje przymuszać dziewczynę do różnych łóżkowych zabaw. To nie wychodzi zbyt dobrze. Dlatego nigdy kobiety w łóżku do niczego nie zmuszaj. Zamiast tego zachęcaj ją i "nagradzaj" za jej rosnącą seksualność/otwartość, a któregoś dnia zobaczysz jak Twoja "świętoszkowata" kobieta zamienia się w napaloną na Ciebie "ździrę".

Ole! 🙂

{ 1 comment… add one }
  • Daniel 07/03/2014, 21:37

    Dobry temat Adept, mialem z tym kiedys problem… Pozniej dowiedzialem ze sie bylem sciemniany przez panne odnosnie ilosci facetow… a teraz z kumplem sie smiejemy ze w tych czasach kazda laska ma po prostu "Cofany Licznik" 😉

    Reply

Leave a Comment

Archiwa