≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Frakcjonowanie, czyli co zrobić, żeby dziewczyna za Tobą szalała

Fot. Flickr

Spotykam się często, z tym że kursanci, bądź znajomi pytają mnie jak to możliwe. Robiłem wszystko czego chciała, a nawet więcej. Wydałem na nią masę pieniędzy, spełniałem każdą jej zachciankę. Mimo to rzuciła mnie, odeszła…

Co więc robić, aby uniknąć takiej sytuacji.

To o czym poniżej napiszę odnosi się zarówno do techniki seksualnej, jak i do tematyki związanej ze związkami.

Frakcjonowanie to upraszczając: przerywanie. Nie chodzi bynajmniej o stosunek przerywany 🙂

Chodzi o to, aby cokolwiek robisz z kobietą, nie robić tego cały czas, tylko przerywać to i wznawiać po jakimś czasie.

Jako technika seksualna opiszę tu na przykładzie poprzednich artykułów o tym jak całować i o najbardziej wrażliwej odsłoniętej części ciała.
Przy całowaniu: wyobraź sobie sytuację, że dziewczyna całuje cały czas np Twoją dolną wargę. Ssie ją cały czas i nic więcej i tak przez 10 minut. Chyba byś się co najmniej zdenerwował…

Tak, samo ona do tego podchodzi. Jeśli Ty cały czas tylko drażniłbyś jej kark, robił to cały czas tak samo, w takim samym tempie i w tym samym miejscu, to na początku byłoby to dla niej miłe, ale po chwili miała by tego dość i odtrąciła Twoją rękę.

Dlaczego? bo pociąga nas to czego nie mamy… Dlatego cokolwiek ona lubi, to nie dawaj jej tego stale. Dawaj jej to od czasu do czasu, wtedy będzie jej to bardziej smakować.

W tym momencie opiszę to dokładniej, abyś wiedział o czym mowa. Jeśli masz swoją ulubioną potrawę, nawet taką o której teraz sobie pomyślisz i wyobrażasz sobie jak cudownie byłoby móc ją teraz skosztować. To pomyśl sobie teraz, czy jedząc ją non stop przez cały dzień, ba przez cały tydzień, albo przez cały miesiąc i nic innego poza tym. To czy ta potrawa byłaby nadal dla Ciebie smaczna? czy w ogóle mógłbyś na nią patrzeć?

Opiszę więc na przykładzie dziewczyny, która przed chwilą ode mnie wyszła. To było nasze drugie spotkanie. Pominę całą masę rzeczy i napiszę tylko jedno. Kiedy leżała u mnie na łóżku drażniłem jej uszy, kark, uda. Przy czym nie robiłem tego stale. Drażniłem ja przez 5 sekund i przestawałem, wracałem, a potem zostawiałem dany obszar i przechodziłem na inny.

Ona do końca nie wiedziała gdzie ją teraz dotknę i jak ją dotknę. Nie mniej było to dla niej na tyle przyjemne, że choć znaliśmy się raptem 2 godziny, nie odtrącała mojej ręki tylko czekała na więcej.
Co nie znaczy, że od razu dostawała czego chce. Cokolwiek robiłem przerywałem to, robiłem w innym rytmie, tempie. To doprowadza kobiety do szaleństwa.

Frakcjonowanie jest szczególnie ważne podczas stosunku. Jeśli cały czas będziesz robił określone rzeczy w jednym rytmie, w jednym tempie, pod jednym kątem, to przykro mi, ale szybko stracisz kobietę.

Daj jej to co lubi i przerwij, niech poczeka na więcej. O tym pamiętaj szczególnie podczas seksu oralnego. Tu niestety większość facetów popełnia ten sam błąd, jak się już przyssie to tak zostaje. Tak naprawdę jest to budowanie napięcia przez dawanie i zabieranie. Będę jeszcze pisał o seksie oralnym i technikach z tym związanych, więc jeszcze o tym poczytasz.

W związkach i relacjach nie związanych z seksem wygląda to inaczej. Jeśli dziewczynie kupujesz na każde spotkanie kwiaty, to na początku będzie zachwycona, ale po pierwszym spotkaniu będzie jej to doskonale obojętne. Dla Ciebie zaś to będzie swego rodzaju problem, bo przyzwyczaiłeś ją do tego i musisz już kupować ten kwiat, bo wydaje Ci się, że jak nie kupisz to ona się obrazi.

Zaskocz ją więc i przestań kupować. Wiem okropny jestem, ale od chyba 7 lat, żadnej kobiecie nie kupiłem kwiatu. Jakoś mimo to żyje i kobiety do mnie piszą smsy, albo dzwonią żeby spotkać się na seks.

Dlatego, cokolwiek robisz z kobietą nie popadaj w rutynę. Zaproś ją czasem do restauracji, ale nie rób tego codziennie, niech to będzie nagroda za coś. Wtedy ona będzie się starać. Tak samo z kinem, teatrem, baletem itd.

Dobra, to blog o seksie i tantrze więc nie będzie się rozpisywał, ale mam nadzieję, że zrozumieliście sens tego co napisałem.

{ 5 comments… add one }
 • Darmowa gra Przemek 05/12/2011, 10:06

  Hehe bardzo przydatny artykuł. Bardzo ważna rada znalazła się w podsumowaniu. Nigdy nie popadaj w rutynę, bo szybko Cię to zgubi. Różnicuj pomysły na spędzanie czasu i bierz pod uwagę jej potrzeby. Myślę, że autor tego artykułu wie o czym pisze. Potwierdzam z doświadczenia

  Reply
 • Mateusz 12/12/2012, 14:42

  Brunet na prezydenta!!! 🙂 na pewno bardzo przydatny materiał:) Dzięki Tobie i Twoim kursom życie zmienia się na lepsze!! Czekam na więcej ciekawych informacji na blogu i nie tylko:)

  Pozdrawiam

  Reply
  • Brunet 12/12/2012, 17:59

   Mateusz, daj spokój, czego mi tak źle życzysz.

   Reply
 • Jan 13/04/2013, 23:00

  Zajebiste Dzięki

  Reply

Leave a Comment

Archiwa