≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Szybki Numerek

szybki-numerek

Szybki nurek i wszystko jasne można by powiedzieć. Tytuł tego artykułu jest bardzo popularnym określeniem o jednoznacznym skojarzeniu. Nie wiem czy w innych dziedzinach życia stosuje się to określenie(pewnie tak), ale w zdecydowanej większości jednoznacznie kojarzy się z seksem.

Trudno mi sobie wyobrazić dorosłego człowieka obojga płci, który by nie wiedział, co oznacza określeni szybki numerek. Jednak dla pełnej jasności wyjaśniam, że szybki numerek to określenie szybkiego (na ogół) bardzo namiętnego stosunku bez gry wstępnej. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, ze doświadczeni w sztuce ars-amandi przynajmniej raz mieli okazję doświadczyć jak smakuje taki rodzaj seksu.

Według statystyk zdecydowanie preferują go mężczyźni, choć wśród kobiet jest coraz bardziej popularny. Jeśli zapytasz czytelniku, z jakiego powodu to mężczyźni bardziej lubią szybki numerek niż kobiety, krótka odpowiedzią jest słowo fizjologia. A odpowiadać bardzo dokładnie polega to na tym, ze zdrowy, młody mężczyzna potrzebuje dosłownie od kilku do kilkunastu sekund by osiągnąć erekcje, czyli być gotowym do odbycia stosunku.

Na ogół mężczyźni nie potrzebują specjalnego nastroju, atmosfery, gry wstępnej. Wystarczy odpowiednia partnerka, odpowiednia stymulacja wzrokowo-dotykowa by facet był gotów.

U kobiet jest to najczęściej proces bardziej skomplikowany. One potrzebują całej otoczki, atmosfery, przytulania, odpowiednich słówek, często czułości oraz co najmniej 10 minutowej gry wstępnej.

Dlaczego tak właśnie jest u kobiet? Przyczyna jest ta sama: fizjologia. Panie potrzebują czasu by się podniecić. Podczas podniecenia następuje wyzwolenie hormonów, krew zaczyna krążyć szybciej, oddech się zmienia, krew napływa do narządów płciowych, następuje wyzwolenie naturalnych ”lubrykantów”, czyli śluzu, który nawilża pochwę. Dopiero po zakończeniu tego procesu ona jest gotowa na stosunek.

Są jednak sytuacje, kiedy nie musi odbywać się ten dość długi proces i ona może mimo wszystko odbyć szybki numerek. Kiedy tak może się zdarzyć? Możliwych jest, co najmniej kilka takich sytuacji.

  1. Oboje mają wielką ochotę na seks a mają mało czasu.
  2. Oboje maja ochotę i są bardzo spragnieni seksu i zwyczajnie lubią szybkie numerki
  3. Robili to ileś razy spodobało im się to i robią to nijako nawykowo. Taka sytuacja jednak zdarza się stosunkowo rzadko i na dłuższą metę nie jest właściwa, ponieważ nie zaspakaja psychicznych potrzeb kobiety i zubaża sam seks.
  4. Szybki numerek jest efektem godzenie się po sprzeczce.

Kiedy szybki numerek nie jest polecany? Na pewno zbyt często z powodów, o których napisałem wyżej. Wtedy, gdy kobieta bezwzględnie potrzebuje odpowiedniej gry wstępnej, ponieważ jej pochwa nie osiąganie odpowiedniego stanu nawilżenia. Generalna zasada brzmi: nie wolno wchodzić mężczyźnie w kobietę jak czuje, że nie jest ona odpowiednio nawilżona. Jeśli on mimo tego spróbuje to niemal na 100% skończy się to dla niej bólem. Ta sama zasada dotyczy jakiegokolwiek dotykanie łechtaczki.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa