≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

To Zainteresuje Zarówno Kobiety Jak i Mężczyzn

 

Seksualan edukacja

Ten blog jest głownie dla mężczyzn choć po komentarzach wiem , że czytają go i kobiety (co mnie bardzo cieszy). Z tego właśnie powodu postanowiłem odpowiedzieć na kilka ważnych pytań, które zadają przedstawiciele obojga płci. Z pewnością wiedza zawarta w tym artykule przyda się każdemu, kto interesuje się seksualnością człowieka.
1. Dlaczego nigdy nie miałam orgazmu?
Bardzo ważne pytanie dręczące wiele kobiet. Od razu uspokajam. W zdecydowanej większości  kobiecie, która o to pyta nic nie dolega. Owszem zdarza się schorzenie pod nazwą anorgazmia lecz na ogół to kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca wrażliwego na stymulację lub ulubionej pozycji. Poza tym wiele kobiet oczekuje orgazmu pochwowego gdy tymczasem doskonale szczytuje, kiedy partner intensywniej stymuluje ich łechtaczkę. Przecież nie jest nigdzie powiedziane, że jedyny dobry orgazm to orgazm dopochwowy. Jak pokazują statystyki większość kobiet ma właśnie orgazm łechtaczkowy. Jeśli w twoim przypadku z żadnym partnerem nie miałaś jakikolwiek orgazmu pomimo wypróbowania różnych pozycji i stymulacji wrażliwych punktów musisz się zastanowić nad przyczyną takiego stanu. Niestety za brak orgazmu może być odpowiedzialne któreś ze schorzeń. Najczęściej są to: choroby układu krążenia, cukrzyca, stres, depresja,  zmiany hormonalne, a także przyjmowane leki np. antydepresyjne
2. Czy cyberseks traktować jak zdradę?
To dość kontrowersyjny temat i niełatwe pytanie. Wiele osób sądzi, że jak nie doszło do seksu w realu to wszystko jest ok. Zastanów się jednak, czy twój partner/ka nie poczułby się urażony, gdyby się dowiedział/ała ,ze zajmujesz się czymś taki. Obojętnie czy tą są to fantazje mailowe czy na sex czacie.. Jeśli masz wątpliwości to zadaj sobie pytanie, jak ty zareagowałabyś w podobnej sytuacji. Jeśli poczułabyś się niekomfortowo to może warto postępować w myśl zasady „nie czyń drugiemu co tobie niemiłe”
3. Czy penis może się złamać?
Pomimo tego, że penis nie ma w swojej budowie kości, to może zostać poważnie uszkodzony. Takie sytuacja mogą się zdarzyć podczas intensywnej gry wstępnej lub silnej masturbacji. Naturalnie trudno wtedy mówić o złamaniu. Może się zdarzyć obrażenie naskórka, czy skóry czy nawet krwotok. Wiadomo, że penis w stanie wzwodu jest wypełniony krwią i intensywne pieszczoty mogą niekiedy prowadzić do jego obrażeń. Jeśli by doszło do takiej sytuacji niezbędna może być natychmiastowa pomoc lekarska.
4. Jak uniknąć gazów pochwowych podczas stosunku?
To pytanie może cię zdziwić ale takie sytuacje się zdarzają. Gazy pochwowe są naturalnym zjawiskiem występującym podczas stosunku. Powstają w wyniku wydostanie się powietrza z wnętrza pochwy w trakcie penetracji. Jeśli rzeczywiście czujesz bardzo skrępowana z powodu gazów, to znajdzie taką pozycję, w której unikniecie ich występowania. Możecie tez taką sytuacje obrócić w żart. To przecież nic strasznego i jak najbardziej naturalna sytuacja.
5. Czy wyjątkowo intensywny seks może spowodować uszkodzenia pochwy?
Nie powodów do stresu. To praktycznie niemożliwe aby nawet bardzo ostry seks spowodował uszkodzenia wewnątrz twojej waginy. Jedyne na co może się zdarzyć to drobne otarcia i lekko zdarty naskórek. Tak sytuacja może wystąpić gdy masz zbyt suchą pochwę podczas stosunku. Może się tak zdarzyć gdy mieliście zbyt krótką grę wstępną lub twoja pochwa nie wydziela odpowiedniej ilości śluzu podczas podniecenia. Warto wtedy skonsultować się lekarzem ginekologiem a doraźnie zastosować lubrykanty.
6. Jestem heteroseksualna, ale podniecają mnie firmy porno z samymi kobietami. Czy to normalne?
Nie ma w tym nic dziwnego czy nienaturalnego. Sporo kobiet tak reaguje podczas oglądanie takich filmów. Poza tym to że oglądasz tego rodzaju filmy i tak na ciebie dzieją nie musisz oznaczać, ze zrobisz to w realu.
7. Podczas uprawiania seksu często robię się bardzo mokra w miejscach intymnych. Czy tak powinno być ?
Oczywiście, że tak. Jest to naturalna reakcja fizjologiczna występująca w czasie intensywnego podniecenia i służy przygotowaniu do penetracji. Niestety wiele kobiet ma dokładnie odwrotny problem i dlatego do nawilżania swoich miejsc intymnych musi używać dodatkowo lubrykantów. Przyczynami zwiększonej ilości wydzieliny z pochwy są np. przyjmowane tabletki antykoncepcyjne, faza cyklu miesięcznego lub po prostu bardzo intensywne podniecenie.
8. Co zrobić, jeśli mój penis jest za duży lub za mały?
Pisałem o tym już wielokrotnie. Nie liczy się wielkość penisa lecz raczej jego grubość i to potrafisz z nim robić. Najczulsze punkty w kobiecej pochwie są na jej ściankach a nie na sklepieniu. Twoje kompleksy są tylko w głowie. Dla zdecydowanej większości kobiet rozmiar nie ma większego znaczenia.
9. Czy sperma jest tucząca?
Pytanie oczywiście związane z uprawianiem seksu oralnego i połykaniem spermy. Mogę cię zapewnić że sperma nie tuczy. Przy normalnej ejakulacji(wytrysku) z wnętrza penisa wydobywa się około dwóch łyżeczek spermy, a to zaledwie 7 kilokalorii. Tak więc to bardzo niewiele i trudno po takiej porcji kalorii przytyć.

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa