≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ale Ja Nie Potrzebuje Seksu

Nie potrzebuje seksu

Byłem kiedyś świadkiem jak pewien facet w dość obcesowy sposób podrywał bardzo atrakcyjną kobietę. Na mój gust to była 9. W pewnym momencie ona dość zdenerwowanym i stanowczym głosem wypaliła do niego:, ale ja nie potrzebuję seksu.

Spojrzałem na nią i uśmiechnąłem się w duchu zadając sobie pytanie; czy ty kobieto wiesz co mówisz?

Oczywiście wiem, że są przeróżne sytuacje w życiu i to, ze kobiet wygląda jak niesamowity kociak to nie musi oznaczać, że lubi się kochać. Ludzie mają przeróżny temperament seksualny. Jedni bardzo duży, inni minimalny, ale mówienie, ze ja nie potrzebuję seksu (w domyśle; w ogóle) brzmi dla mnie, co najmniej dziwnie.

Wiadomo, że podstawową funkcją seksu jest prokreacja, czyli wydanie na świat potomstwa.  Z tego punktu widzenia, nie jest do końca naszym wyborem, ponieważ tkwi on w naszych instynktach. Gdy uprawianie seksu byłby tylko i wyłącznie świadomym wyborem, to wielu ludzi z przeróżnych powodów, by mogło go wcale nie uprawiać( nie mam czasu, wstydzę się, przekonania itd.) W ten sposób nasza planeta mogłaby się szybko wyludnić.

Wiadomo jednak, że w duży stopniu ochota na seks przychodzi wtedy, kiedy osiągamy pewien wiek(dojrzałość płciowa), mamy odpowiedni stan zdrowia(poziom hormonów) i spotykamy odpowiednią partnerkę. Wybór odpowiedniej partnerki to oczywiście akt świadomy. Nie robimy tego gdziekolwiek i z kimkolwiek. Jak nie mamy odpowiednich warunków(izolacja sam na sam, poczucie spokoju i bezpieczeństwa itd.) i partnerka nas nie pociąga to tego nie robimy.

Wyjątkiem są sytuacje, gdy mężczyzna lub kobieta mają jakieś zaburzenia lub są po prostu bardzo wyposzczeni. Wtedy pewne oczekiwanie, co do warunków czy wyboru partnerki mogą ulec znacznemu obniżeniu.

Seks jest bardzo ważną dziedzina życia to nie skupiamy na nim przez cały czas całej naszej energii i uwagi. Czy jednak jest możliwe, że jakiś mężczyzna lub kobieta szczerze i świadomie powie, ja nie potrzebuje seksu ? Wydaje się to zupełnie niemożliwe i irracjonalne. Zakładam, że myślimy o ludziach zdrowych fizycznie i umysłowo.

Kiedy tak sytuacja może się wydarzyć, że ktoś nie odczuwa potrzeby uprawiania seksu?

 

 1. Może już kiedyś uprawiała seks, ale z jakiś powodów nie były to doświadczenia przyjemne(może wręcz przykre lub traumatyczne) i jej podświadomość to „zanotowała” i ma teraz jakieś bariery.
 2. Bardzo nieudany ten pierwszy raz.
 3. Niewłaściwe przekonanie związane z seksem( seks jest, brudny, grzeszny, to tylko kopulacja itd.)
 4. Jakiś dysfunkcje czy choroby organizmu, które powodują, że seks jest nieprzyjemny czy wręcz bolesny (np. zbyt sucha pochwa). To jednak wymaga leczenia, które na ogół przynosi dobre rezultaty.
 5. Świadoma decyzja związana z silnym przekonaniami i wpływami środowiska.

Załóżmy jednak, że nie występują żadna z tych sytuacji, lecz kobieta sobie tak wymyśliła. Ma czasowo taki kaprys czy poglądy. Jednak do tanga potrzeba dwojga. Oczywiście jak ona nie chce to nikt siłą ją brać nie będzie.. Jednak, jeśli przyjmie taka postawę i jednocześnie chce trwałego związku czy małżeństwa to sama minimalizuje szanse na to.  Dzieje się tak, ponieważ większość facetów chce i lubi uprawiać seks i jak spotyka taką niedotykalską to dla wielu może być to bariera nie do przeskoczenia. To, że w związku dobry seks jest sprawą bardzo ważną i pożądaną jest poza wszelką dyskusją. Potwierdzone to zostało jednoznacznie przez wieloletnie badania naukowe.

A jak to jest, gdy masz ochotę na jednorazową przygodę? Czy zdarzają się takie sytuacje, ze dziewczyna mówi, ze ona nie potrzebuje seksu? Na ogół nie. Trudno używać takiego argumentu, jako wykrętu, gdy jej się po prostu nie podobasz.  Na ogół takie deklaracje „wymagają” uzasadnienia, a trudno się obcemu tłumaczyć. Są lepsze i prostsze wymówki.

A ty czytelniku, czy miałeś takie sytuacje, że ona ci mówiła, że nie potrzebuje seksu? Co było tego powodem? Podziel się w komentarzu, co o tym myślisz.

{ 2 comments… add one }
 • Randy 04/09/2016, 20:32

  Czy na twoje szkolenia można przychodzić nie mając 18 lat? 🙂

  Reply
 • krzychu126 05/09/2016, 11:58

  Ja nie miałem z tym problemu dopóki nie ograniczałem się do jednej kobiety. Przychodził weekend i myślałem tylko o jednym, nawet olewałem znajomych zeby pobujac sie samemu po klubach i ogarnac jakieś laski. Jezdzilem do Portugalii, Hiszpanii i tylko ogarniałem laski. Teraz mam stałą laskę, brak możliwości działania na boku – mieszkamy razem, a niezbyt mnie obecnie stać na wyjazdy. I seks praktycznie dla mnie przestał miec znaczenie – jestem znudzony partnerką na maxa. Gdybym mógł to chciałbym sie cofnąć do czasu kiedy byłem sam ale nie chcę zostawiać swojej laski.

  Reply

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa