≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Bajer Czy Kłamstwo?

Czy znasz słowo bajer? Pewnie tak. Z czym ono ci się kojarzy? Pewnie z uwodzeniem? I słusznie. To słowo ma też inne znaczenia, ale skupmy się na tym, czym jest w kontekście uwodzenia. Czy bajer oznacza kłamstwo? I tak i nie.

 

Dla mnie jest bajer jest małym nic nieznaczącym kłamstwem (wymawiane w żartobliwym tonie), które jest obliczone na wywarciu odpowiedniego wrażenia i zdobyciu sympatii. Co znaczy nic nieznaczące kłamstwo? To po prostu błahostka, szczegół, który nie zrani niczyich uczuć, a które z pewnością nie jest obiektywną prawdą.

 

Bajerowanie często kojarzy się też z poczuciem humoru i flirtem. I o to dokładnie chodzi. Mam być śmiesznie, rubasznie, lekko i przymrużeniem oka. Jak tak oboje podejdziecie do sprawy to z pewnością nikt nie będzie nadąsany czy obrażony. Ale po co to w ogóle bajerować?

 

To chyba oczywiste. Po to by zdobyć względy dziewczyny, która ci się podoba. A czy bez tego nie można? Pewnie można, ale tak jest często najskuteczniej. Wspomniałem, że bajerowanie musi być zabawne. Dziewczyny na ogół lubią zabawnych chłopaków, wyluzowanych i pewnych siebie. Ale uwaga! Bez przesady. Nie masz być błaznem czy bufonem.

 

Najlepiej przeplatać lekki flirt z nieco poważniejszą rozmową, ale koniecznie rozmawiaj to, co interesuje kobiety a nie ciebie. A co interesuje kobiety. Uczucia, uczucia, uczucia. Powtórzyć? Nie radzę rozmawiać o sporcie, polityce, ekonomi itp. Ona szybko się znudzi i prawdopodobnie sobie pójdzie, albo, (jeśli jest cierpliwa) będzie słuchać i nic nie mówić.

 

 

Jak poznać czy ją jakiś temat interesuję? Jak zadaje pytania i sama mówi  coś od siebie a nie biernie słucha i mruczy coś w rodzaju uhm, tak , rozumiem itp. Niestety nie każda dziewczyna lubi bajerowanie. To zależy od jej osobowości, przekonań itp. Niektórym dziewczyną bajer może się niemile kojarzyć z uwodzeniem, skrajnym kłamstwem, a potem porzuceniem a więc niemiłymi emocjami.

 

Niektóre po prostu nie gustują w takich zachowaniach. Jak rozpoznać, czy ona lub bajer? Poczytaj jeden z moich poprzednich artykułów o typach kobiet. To ci wiele podpowie. Często nie ma innego wyjścia jak po prostu testować. Jak widzisz, że jej coś się jej nie bardzo podoba to zawsze się możesz wycofać.

 

Czy są jakieś szablony, schematy na dobry bajer? Nie ma. Jakby nawet były to nie warto by ich stosować. Bardzo możliwe, że wobec jakiś dziewczyny już by ktoś wcześniej je próbował zastosować a ty próbowałbyś zrobić to samo wtedy byłaby kicha. Byś był raczej spalony u niej.

 

Mogę ci podać jakiś przykłady bajerów, ale potraktuj to tylko jako inspiracje, a nie coś do wiernego kopiowania. Na przykład gdy jesteś dość niskiego wzrostu, a ona to podkreśliła w rozmowie i mówi, że woli raczej wysokich facetów to mówisz jej wtedy, że „ no wiesz, ale ja nie wszystko mam małe”  i jednocześnie się szelmowsko uśmiechasz. Ciekawe o czym ona sobie pomyśli?

 

Inny przykład. Jeśli ona cię wypytuje jaki jesteś to możesz np. powiedzieć : niech pomyśle: gdybym się chwalił to powiedziałbym, że jestem przystojny, czarujący, miły, męski, uczciwy, z poczuciem humoru i dobry w tych sprawach, ale ponieważ się nie będę chwalił to nie powiem” To mówiąc koniecznie uśmiechaj się szeroko. Często na taką wypowiedź jest jej śmiech (nie zawsze).

 

Na wstępie napisałem, że bajer to nic nie znaczące kłamstwo. Miałem na myśli to, by nie dotyczyło spraw zasadniczych, kardynalnych dla niej. Chodzi to zwłaszcza o uczucia i skrajne przeinaczanie ważnych faktów. Nie mów jej, że jest jedyna, czy ją kochasz jak tak nie jest. Nie chwal się pieniędzmi i sukcesami których nie masz.

 

Nie rób tak, ponieważ to pewnie zrani jej uczucia jak wyjdzie na jaw, że jest inaczej i jest po prostu nie fair. Poza tym też zwyczajnie dla BHP. Po prostu nie wiesz na kogo trafiłeś i kim ona jest, a więc do czego może być zdolna. Nie muszę chyba więcej tłumaczyć?

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa