≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Bez Dotyku?

Czy możesz sobie wyobrazić czytelniku świat relacji międzyludzkich totalnie bez dotyku? Wyobraź sobie, że mężczyźni na powitanie nie podają sobie ręki i to zarówno w relacjach przyjacielskich, ale także w zawodowo-biznesowych. Mężczyźni nie przytulają kobiet, sportowcy się nie ściskają z radości i seks jest bez dotykowy. Jak ci się podoba taki świat?

 

Kiepsko prawda? Niektórzy być może by określiliby to jako horror. Skąd taka wizja? Słyszałem kiedyś historie o pewnej kobiecie, która z niewiadomych przyczyn miała niemal fobie na dotyk. Niechętnie dawała się dotykać nawet najbliższym. Od razu się odsuwała jak ktokolwiek się próbował jej dotknąć.

 

Teraz wyobraź sobie, że pociąga cię jakaś kobieta. Obojętnie czy pociąga cię jej ciało czy czujesz, że ją lubisz czy jesteś w niej zakochany. I teraz, co czujesz? Czy chcesz ja przytulać? Dotykać jej dłoni całować? Jasne, że tak. Wyobraź sobie, że nie możesz masz totalny zakaz. Nie fajne, co?

 

Dotyk jest czymś naturalnym w relacjach miedzy ludzkich. Wręcz niezbędnym. Przecież seks to dotyk. Obojętnie, o jakim rodzaju pieszczot myślimy jest to niemal zawsze dotyk, ciało w ciało. Jasne, że istnieją eksperymenty w seksie typu pieszczoty piórkiem, kawałkami lodu, owocami itd. Zawsze jednak jest to dotyk.

 

To tym, że dotyka jest potrzebny świadczy fizjologia naszego organizmu. Skóra ma tysiące receptorów, które przez układ nerwowy przekazuje impulsy do mózgu, które przez skomplikowane procesy biochemiczne sygnalizuje nam odczucia przyjemności czy bólu. Te pierwsze na ogół pragniemy a od drugich uciekamy.

 

Co bardzo interesujące badania naukowe bezspornie udowodniły, że niemowlę przewinięte, nakarmione bez dotyku po pewnych czasie umiera. Szokujące prawda? To bardzo dobitnie pokazuje jak ważna rolę odgrywa dotyk w naszym życiu. Wspominałem, że dotyk to zarówno przyjemność, ale także ból. To oczywista prawda.

 

Świadomy kochanek czy kochanka wie o tym i dąży do pierwszego a unika drugiego. Jest na to mnóstwo sposobów i ciągle szuka się nowych. W sztuce ras amandi ważna jest świadomość mapy stref erogennych. Różnica jest taka, że mapa stref erogennych kobiecego ciała jest bez porównania większa a „punkty rozkoszy” kobiety wrażliwsze. Mając to na uwadze warto pamiętać, że kobiecie można łatwiej sprawić rozkosz, ale i ból.

 

Problem w tym, że większość kobiet jest czasami nadmiernie dyplomatyczna. Nie powie wprost mężczyźnie, że w sypialni nie sprawił się tylko po prostu już więcej nie chce się z nim spotykać pod byle pretekstem. On się martwi, myśli, co z nim nie tak zamiast się po prostu odpowiednio wyedukować. Oczywiście kobiety są bardzo różne.

 

Jedne są szczuplejsze i wiotkie a więc bardziej czułe na pieszczoty i inne nieco bardziej puszyste (niektóre bardzo puszyste,) wymagają intensywniejszych pieszczot. Poza tym niemal każda kobieta ma inne wrażliwe miejsca na ciele. Jak to wymierzyć, wyczuć? Przez praktykę i odrobinę inteligencji i patrzenie na jej reakcje. Nie ma innego sposobu.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa