≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Chcesz Czy Nie Chcesz?

 

Chce czy nie chce

Młodymi chłopakami o mały doświadczeniu z kobietami często targają wątpliwości: czy ona chce seksu czy nie. Jak mieć pewność? A jak się pogniewa, albo, co gorsza da w twarz, rzuci mnie itd.? Znasz przysłowie „kobieta zmienną jest”? Powiem Ci, że to nie tylko przysłowie, ale życiowy fakt. Wiąże się to z ich specyficzną, skomplikowaną psychiką i z hormonami.

No dobrze, ale jak to poznać, kiedy ona naprawdę chcę a kiedy nie, Jeśli dla Ciebie ten temat jest ważny to przeczytaj uważnie ten artykuł, wyciągnij wnioski a zawartą tu wiedze zastosuj w życiu.  Jeśli chcesz wiedzieć, czego naprawdę pragnie kobieta to zapamiętaj tą zasadę:

Nie patrz na to, co mówi, ale co robi.

Jak to ma się do seksu? To proste. Jak mówi nie a język ciała i czyny mówią tak to sprawa jest na ogół jasna. Na przykład rozmawia z Tobą i mówi, że się spieszy a nie odchodzi to znaczy, że jednak ją zainteresowałeś. Jeśli ją przytulasz i zaczynasz całować i pieścić a ona mówi, ze nie chce, ale Cię nie odpycha a nawet oddaje pocałunki to jak myślisz; chce czy nie chce?

Skąd się bierze tak dziwna sprzeczność słów i czynów u kobiet? Przyczyn jest kilka.

 1. Boi się wyjść na łatwą a w konsekwencji tego, że ludzie będą o niej źle myśleli i mówili
 2. Przekonanie, że to mężczyzna musi się o nią starać i „powinno” to trochę potrwać.
 3. Wojna postu z karnawałem, czyli konflikt między oczekiwaniami społecznymi a potrzebami ciała.
 4. Strach przed niechcianą ciążą. Każda kobieta ma z tyłu głowy, że zbliżenia z mężczyzną może się skończyć ciążą.
 5. Przekonania wynikłe z wychowania które mówią, ze cnotę trzeba zachować dla tego jedynego ukochanego a nierzadko „straszenie” – uważaj córko, bo chłopakom chodzi tylko o jedno.

To oczywiście nie wszystkie możliwe zachowania i przekonania kobiet. Jak napisałem wyżej tylko przez uważne obserwowanie jej zachowań dowiesz się, czego ona właściwie chce.

Oczywiście rozmowa też czasami daje sporo ważnych informacji. Jak często mówi o rodzicach ( są bardzo dominujący w jej życiu), wstydzi się rozmów o seksie, rumieni się podczas słuchania kawałów erotycznych to prawdopodobnie ma małe seksualne doświadczenia i może stawiać opór.

A jak jest z ochotą już w sytuacji intymniej? O ile już wyładowaliście w łóżku to na ogół jak jest już mocno napalona to nie stawi oporu. Może się to zdarzyć, podczas gdy wstępnej. Nagle może zacząć się wycofywać czy mieć wątpliwości. Aby temu zapobiec po prostu musisz ją ubiec i sam pozornie wyrazić te wątpliwości. Mam na myśli to, że jak zaczną się pocałunki i pieszczoty to nagle sam to przerwij i powiedz np. może nie powinniśmy, czy to nie za szybko. Na ogół  one wtedy jak się już napalone zaprzeczają temu i sprawa dalej się toczy to finału.

Jak chcesz się dowiedzieć więcej taki sposobów to zajrzyj tutaj : http://www.oswieconykochanek.pl/gw/

Warto być pamiętał, że zarówno podczas uwodzenia jak w sypialni musisz różnymi sposobami umiejętnie wpływać na jej emocje. I koniecznie naucz się ryzykować. Mam na myśli to,  że nie możesz biernie czekać na jej pozwolenie. Kobiety uwielbiają mężczyzn zdecydowanych i pewnych siebie. Lubią męską dominacje. Ponad 90% deklaruje, że akceptują męską dominacje (w życiu i w sypialni). Kobiet które są dominują zwłaszcza w seksie jest niewielki procent. Ryzykując czasami poniesiesz porażkę jak posuniesz się za daleko w niewłaściwym momencie. Pamiętaj, że aby zdobyć kobietę musisz być gotowy ją stracić. Mam na myśli to, że jak w kontaktach z nimi zarówno w życiu jak i  sypialni będziesz „przymilnym chłopcem” z pewnością w zdecydowanej większość przypadków przegrasz.

Jestem przekonany,  że wiedza zawarta w tym artykule będzie dla Ciebie przydatna i będziesz umiał rozpoznać kiedy kobieta ma ochotę a kiedy nie. I życzę Ci abyś nigdy się nie zachowywał jak ten facet z tego kawału:

Kobieta namiętnym głosem i ogniem w oczach mówi do mężczyzny: weź mnie , weź mnie !

A on odpowiada zdziwionym głosem : Ale gdzie ? Ja nigdzie nie idę

Na zakończenie słynna myśl Balzaka: „ Kobieta wybacza wszystko poza zmarnowaniem okazji”

 

 

{ 1 comment… add one }
 • Michał 15/04/2016, 01:35

  Cześć
  Od Tygodnia czytam i słucham wszystkie materiały ze strony. Nigdy nie miałem seksu, dlatego staram się jak najwięcej dowiedzieć, żeby mieć jak najlepsze doświadczenia. Przeglądałem też twoje kursy. Co byś polecał totalnemu amatorowi w tych sprawach, jak podejść do pierwszego razu, czy może zacząć od jakiegoś twojego kursu? Oczywiście najpierw trzeba znaleźć dziewczynę i jak już zdążyłem wyczytać to o tym też piszesz.
  Pozdrawiam

  Reply

Leave a Comment

Archiwa