≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Człowiek Nie Piesek

Dawno temu słyszałem fragment pewnej ciekawej rozmowy o seksie między lekarzem ginekologiem a pewną dziewczyną. Ona cos mówiła o wyrozumowaniu, wyborach (nie pamiętam dokładnie) a on jej na to odpowiedział, ze podczas seksu są tak silne emocje, że umysł świadomy się niemal całkiem wyłącza. Wtedy ona powiedziała coś ciekawego ”Przecież człowiek nie piesek, że musi”

 

Chodziło jej pewnie o to, że człowiek może kontrolować soje instynkty, zachcianki i pokusy. My ludzie nie mamy jak zwierzęta np. psy, że przychodzi okres gotowy i suczka ma rują (jest gotowa do zapłodnienia)a pies wyczuwa to swoim instynktem „kryje ją” i po sprawie. Czyli po prostu zwierzęta, nie myślą, analizują, wybierają tylko kierują się wyłącznie instynktami. No i to dochodzimy do sedna sprawy w tym artykule. Czy dla człowieka seks to instynkt, przymus, obowiązek czy przyjemność? Jedno i drugie. Jak to, pewnie zapytasz?

 

 

A czy aby nie spłodzić dziecko nie musisz uprawiać seksu by twoja kobieta je urodziła w naturalny sposób? No tak, ale to oczywiste i to pewnie jedyny powód tego nazwijmy „obowiązku” Na pewno jedyny powód? A czy wiesz, że statystyki mówią, że małżeństwa, związki, które uprawiają seks i uważają go jako bardzo udany, są duże szczęśliwsze? Poza tym takie pary nawet, jeśli w innych obszarach życia nie za bardzo się ze sobą zgadzają to nadal chcą być ze sobą właśnie z powodu udanego pożycia.

 

 

Inna sytuacja to skutki zbyt długich okresów bez seksu. Wyobraźmy sobie parę, że któryś z nich (ktokolwiek) nie chce długo uprawiać seksu. On, bo jest bardzo zajęty i zapracowany, albo ona, bo już trochę tym znudzona itd. Coś się może stać, gdy druga strona jednak potrzebuje seksu, a go zwyczajnie nie dostaje? Oczywiście mogą (nie muszą) się zacząć zdradzać.

 

 

Czy nie lepiej zawczasu, zadbać o partnerkę i zaspokoić jej potrzeby? Inna sprawa przy niedoborze seksu to poczucie nieatrakcyjności, odrzucenia, frustracji itd. To wszystko działa bardzo niekorzystnie na związek. Czy to oznacza, że do seksu muszę się zmuszać? Oczywiście, że nie o to mi chodziło. Warto byś zdawał sobie sprawę o tym jak ważny jest seks w związku, jakie są skutki, gdy jest go zbyt mało lub kiepskiej jakości.

 

 

 

A skąd mogę wiedzieć czy ona rzeczywiście ma satysfakcje z naszego seksu? Po reakcjach w sypialni i czy pragnie go więcej. A co jak nie mam ochoty na seks? To naturalne. Seks jest częścią życia a nie w oderwaniu od niego. Zdarza się, że jesteś przepracowany, zmęczony, czasem masz jakieś kłopoty czy zwyczajnie masz spadek formy lub jesteś chory. Jednak nie pozwól by jakieś przeszkody na dłuższy czas zniszczyły twoje życie intymne.

 

 

 

Jeśli sobie sam z tym nie radzisz to porozmawiaj o tym z partnerką a nie zamiataj problemu pod dywan. To nie jest dobry pomysł i wcześniej czy później spowoduje kłopoty. Drugiej strony warto pamiętać o radości zbliżeń w sypialni i o „popracowaniu” nad tym by było wam obojgu jak najlepiej. Taka „inwestycja” zawsze się opłaca.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa