≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy Tylko Ciało?

Pewnie nie raz spotkałeś dziewczynę, która byłą w twoim typie tak bardzo, że pomyślałeś sobie” Muszę ją mieć”. Ale co właściwie w tobie spowodowało taką reakcję? Niech zgadnę. Pewnie chodziło o to jak wyglądała. Te oczy włosy, szyja, piersi talia itd. a do tego była taka rozkosznie zalotna. Czy taka twoja reakcja jest czymś rzadkim, dziwnym?

 

 

 

Jasne, że nie. Pragnie seksu jak już wspomniałem wiąże się podświadomie zawsze z poczęciem potomstwa. To przecież bezwarunkowy warunek przetrwania ludzkości. W odróżnieniu do reszty ssaków my też chcemy po prostu czerpać przyjemności z seksu. A co decyduje o tej przyjemności z seksu? Co sprawia, że masz w ogóle na niego ochotę z tą a nie inną kobietą?

 

 

Odpowiedź wydaje się oczywista. Jej ciało. Są gusty i guściki, o których raczej nie ma sensu dyskutować. Obojętnie, jaki masz gust, gdy spotykasz określona kobietę to z automatu masz ochotę na „małe, co nieco”. Ale czy tylko i wyłącznie przyciąga cię jej ciało? Okazuje się pomimo, że to najczęściej spotykany czynnik atrakcyjności to bynajmniej nie jedyny.

 

Wyobraź sobie, że spotykasz, mega seksowną dziewczynę i postanawiasz do niej zagadać. Jednak ku swojemu zaskoczeniu ona nie umie sklecić sensownego zdania. Odpowiada tylko no, tak, nie, aha, nie wiem itp. Poza tym cały czas zachowuje się wobec ciebie biernie i jak skończona oferma.

 

 

Jak wtedy ci się podoba jej ciało? Czy tak samo? Prawda, że jej seksapil mocno przygasł? Nie jest taka pociągająca. A bywa, że jest i odwrotnie. Spotykasz owszem ładną dziewczynę, ale nie jakiegoś przysłowiowego kociaka. On ma dużo kobiecego czaru, optymizmu, jest uroczono zalotna i bardzo inteligentna. Ja postrzegasz powaby je ciała. Prawda, że bardziej niż zanim ją poznałeś?

 

 

Dobrze, ale ja nie chce z nią związku, nie zamierzam się z nią bynajmniej żenić. Czy sama uroda i seksapil nie wystarczy? A nie wiem. Jednemu wystarczy a drugiemu nie. Od czego to zależy? Od kilku spraw., Jakie masz generalnie stosunek do kobiet? Jaki masz temperament seksualny? Jaki masz stosunek w tej chwili do życia? Czy jesteś syty seksualnie itd. Z tego co wiem to zarówno kobiety nie lubią osobników płci przeciwnej według zasady „ w zdrowym ciele zdrowe ciele”

 

A ty, co o tym myślisz czytelniku? Czy ciebie w kobietach pociąga tylko ciało? Czy odpowiadają ci głupie lalki? A może cenisz jeszcze coś poza pięknym ciałem? Podziel się proszę z tym w komentarzu.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa