≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy Umiesz Sobie Z Nimi Radzić?

Kompleksy 2

Czy masz jakieś kompleksy? Pewnie tak. Ludzi w pełni akceptujących siebie nie jest(niestety) zbyt wielu. Pytając o Twoje kompleksy nie miałem na myśli jakiś wielkich spraw cokolwiek np. brzydki nos, cera, barwa głosu itd. Czy zdajesz sobie sprawę, ze w większości przypadków kompleksy istnieją wyłącznie w Twojej głowie? Po prostu powstają one pod wpływem silnych emocji, przekonań, które w efekcie tworzą pewne filtry, przez które spostrzegasz siebie i świat. Z reguły ludzie odbierają Ciebie inaczej niż sobie wyobrażasz.

A jak to jest z kompleksami seksualnymi? Dotyczą one głównie wyimaginowanych braków ciała lub lękami przed tym jak się sprawdzisz w sypialni. Niestety takie kompleksy mogą skutecznie odebrać przyjemność z seksu. Niestety z czasem mogą one prowadzić do wytworzenia się frustracji, która skutecznie zablokuje jednego z partnerów i ten w efekcie straci ochotę na seks.  Dlatego warto analizować swoje zachowania i uświadomić sobie parę bardzo ważnych kwestii..

Podstawową sprawą jest to, że zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni zdać sobie sprawę z faktu, ze nikt nie ma perfekcyjnego ciała. To, co widzisz w ilustrowanych magazynach czy w filmach jest obrobioną fikcją. Tymczasem najatrakcyjniejsi dla płci przeciwnej są ci, którzy akceptują siebie takimi, jakimi są i świetnie się czują w swoje skórze.

Akceptacja swojego ciała nie zwalenia oczywiście od pracy nad sobą. Jeśli widzisz jakie obiektywne braki np. trochę zbędnego tłuszczyku na brzuchu lub biodrach zacznij się po prostu się więcej ruszać i zmień dietę na bardziej racjonalną. To z pewnością jeszcze bardziej poprawi Twoja samoocenę oraz spowoduje większe zainteresowanie płci przeciwnej. Jak myślisz warto?

Drugim najczęściej spotykanym kompleksem, oprócz niedoskonałości ciała jest przekonanie, że nie zna się perfekcyjnie wszystkich technik seksualnych, co spowoduje, że się nie sprawdzimy w łóżku. Musisz pamiętać, że seks z nową osobą to za każdym razem jest niejako poznawanie nieodkrytych lądów. Dlatego warto rozmawiać z partnerem/partnerką o własnych oczekiwaniach. Oczywiście nie może być to wielogodzinna uczona dysputa, lecz luźna swobodna rozmowa z odrobiną żartu i dystansu.

Kobiety w sypialni lubią pokazywać przez gesty lub swoje reakcje, co je zadawala.  Warto by partner spełniał te oczekiwania, choć nie zapominał też o swoich. Sygnałem kobiecych kompleksów jest bardzo silny nacisk na uprawianie seksu wyłącznie po ciemku. Pomaga im to rzekomo zatuszować wyimaginowane czy rzeczywiste niedoskonałości ciała. Aby temu, choć trochę zaradzić zawsze szczerze chwal zalety jej urody. Oczywiście z umiarem i mądrze.

Nigdy przenigdy nie krytykuj wad jej urody choćbyś miał jak najlepsze intencje i był bardzo szczery. Zdecydowanie lepiej być dyplomatą. A co z najbardziej popularnym męskim kompleksem małego penisa?  Tak jak z innymi kompleksami ma on źródło w głowie.

Jak pokazują badania i po prostu fakty wielkość nie ma znaczenia. Zdecydowanie liczy się, co nim umiesz robić i jego grubość. Powód jest bardzo prosty. Kobieca pochwa ma rozmieszczone najczulsze receptory na ściankach a nie na sklepieniu. Zacznij po prostu podczas stosunku energicznie ruszać biodrami stymulując te obszary a sam zobaczysz reakcje.

Jeśli Twój penis nie wyróżnia się specjalnie grubością to zastosuj powyżej opisaną technikę a przekonasz się, że tak zadowolisz każdą partnerkę. Oczywiście jest pewien procent kobiet, które lubią „potężne maczugi”, lecz często wynika to z błędnych przekonań, których źródłem są pewne mity społeczne i stereotypy.

Jak spotkasz taką kobietę to pokaż jej co potrafisz w sypialni a z pewnością zmieni swoje poglądy na temat rozmiarów.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa