≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Dlaczego Brakuje Ci Tego Czegoś ?

Seksualna kreatywność

Konia z rzędem temu, kto zgadnie, co miałem na myśli pisząc tytuł tego artykułu. Pewnie pomyślałeś o rozkoszy, orgazmie, harmonii? Nie to nie o te sprawy mi tym razem chodziło. Miałem na myśli kreatywność. Niedawno napisałem artykuł o walce z rutyną i nudą w sypialni. Oczywiście kreatywność jest w tym najważniejsza.

Czy jednak wszyscy są kreatywni w sypialni? A może są jakiś przeszkody, które ją blokują?

Pomówmy raczej o pewnych ważnych warunkach, które sprawiają, że możecie być kreatywni w seksie.

Są trzy bardzo ważne elementy, które decydują o tym czy możecie być kreatywni w sypialni:

  1. Kontakt z ciałem
  2. Kontakt z emocjami
  3. Komunikacja z partnerką

Przez kontakt z ciałem rozumiem świadomość jego reakcji i swoich potrzeb. Zarówno kontakt z ciałem jak i emocjami mogą blokować zarówno wstyd przed tym, co robisz w łóżku, albo, ze seks jest dla ciebie z jakiś powodów lekko krępujący lub blokujecie cię jakieś tabu to, pomimo, że wchodzisz w miarę spontanicznie w kontakty seksualne to brakuje w nich tego czegoś, tej jakby iskry, która by skutecznie wznieciła żar namiętności.

Zabójcą spontaniczności i kreatywności jest potrzeba kontroli, Koniecznie zastanów się skąd ona wypływa. Z przekonań twoich, czy środowiska, a może jakiś kompleksów. Warto to przepracować, bo przy nadmiernej kontroli swoich reakcji łóżku możesz zapomnieć o kreatywności.

Te sprawy mogą blokować zarówno kontakt z ciałem jak i emocjami. Właściwie to jedno wypływa z drugiego. Czasami nadmierna kontrola bywa przyczyną kłopotów zarówno z erekcją jak i orgazmem. U kobiet bardzo częstszym problemem jest nieuzasadniony wstyd swojego ciała. Dlatego jak ona chce się kochać po ciemku nie nalegaj by było inaczej(przynajmniej na razie). Poza tym nigdy nawet w żartach nie krytykuj jej ciała. To może jej stworzyć taką blokadę, że nie dojdzie wcale do seksu.

Trzecią sprawą blokującą kreatywność jest komunikacja miedzy partnerami. Aby mogła ona w ogóle zaistnieć musicie oboje czuć się bezpieczni tzn. bez lęku oceny, że partnerka nawet nie pomyślała, że robimy rzeczy, których powinniśmy się wstydzić i w tym, na co mamy ochotę lub robimy nie ma nic niepokojącego, czy niebezpiecznego.

Najprostszą metodą by zaistniała taka komunikacja jest po prostu rozmowa. Czasami niełatwa, ale bywa, że konieczna by taka komunikacja mogła w ogóle mieć miejsce. I pomimo, że rozmowa a kreatywność wydają się pozornie sprawami sprzecznymi to naprawdę tak nie jest, ponieważ nie zawsze kreatywność zdarza się sama z siebie, lecz trzeba ją wypracować.

Niezwykle ważnym elementem łóżkowej kreatywności jest otwartość na potrzeby i stan partnerki by przepływ energii i namiętności by maksymalny.  Z tych trzech wymienionych elementów, które są warunkami kreatywnego seksu jest bez wątpienia komunikacja

Ale tylko wszystkie te elementy jak występują harmonijnie są gwarantem udanych relacji seksualnych i kreatywności.

{ 1 comment… add one }
  • natan 24/07/2016, 05:53

    Ok, zgadzam się i mam problem z tym pierwszym. Mam 20 lat, a ja w tych sprawach ani be ani me, a to za sprawą pewnego kompleksu. Mianowicie jest owłosiny na plecach i ramionach. Oczywiście golę te miejsca, wypróbowałem szerg metod, a i tak najskuteczniejsza jest jednorazówka lecz tu włoski kłują już 24h po depilacji, a nie zawsze można ogolić twarz a co dopiero „to”, a się trochę schodzi. Obawiam sięnieco rekacji potencjalnej partnerki bo musiałbym się golić chyba max kilka godzin przed. Myślę na laserem, ale raz pora roku nie sprzyj, a dwa jestem studetem i nie mam stałego dochodu. Ciułam, ale to są drogie rzeczy. Jak żyć panie Brunecie? 😉

    Reply

Leave a Comment

Archiwa