≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ile Razy Możesz ?

Ile razy mozesz

Pisałem o tym jak długo „powinien” trwać dobry stosunek. Nie bez powodu słowo powinien ująłem w cudzysłów, ponieważ jak pokazuje praktyka nie ma jedynego właściwego czasu stosunku. To zależy od obojga partnerów, miejsca, okoliczności itd. To, że badanie pokazują taki lub inny czas jest najkorzystniejszy w praktyce nie ma większego znaczenia.

Przecież seks to rozkosz, doznania, emocje a nie wyrachowanie czy matematyka.

A co z tym ile razy możesz? Mam na myśli ile razy możesz uprawiać seks podczas dnia, tygodnia itd., Od czego to właściwie zależy? Czy są jakieś przesłanki, które pomogą ci określić ile razy możesz czy powinieneś?

To zależy od wielu czynników. Głównie od twojego stanu psychofizycznego i twojej partnerki. Tutaj kłania się przede wszystkim poziom hormonów oraz stan twojej psychiki i układu krwionośnego. To są podstawowe warunki by osiągać szybko stan podniecenia, czuć prawdziwa rozkosz podczas zbliżenia i osiągać orgazm.

Ważną sprawą jest też twój wiek oraz tryb życia. Wiek, ponieważ o ile, do 40 (jeśli nie masz kłopotów ze zdrowiem) masz wysoki poziomom testosteronu to niestety po 40 jego poziom spada mniej więcej 0 1% rocznie, co oznacza, że po 60 na ogół trudno oczekiwać prawidłowej erekcji.

Jeśli chodzi o zdrowy tryb życia to, jeśli dbasz o ciało w tym szczególnie o te trzy układy organizmu, o których pisałem powyżej to możesz dłużej i więcej. Poza tym kłaniają się też geny oraz środowisko. Możesz mieć po prostu wyższy poziom potencjału seksualnego, czyli większy temperament.

Wpływ środowiska oznacza czy ona cię wspiera w twoich działania czy raczej hamuje. Środowisko wiąże się też z przekonaniami. Jeśli w twojej rodzinie, pracy czy wśród znajomych będziesz miał ludzi, którzy będą myśleli i mówili, że seks jest grzeszny i w ogóle beee to z czasem ty też możesz tak zacząć myśleć. To oczywiście bardzo ograniczy twój potencjał seksualny.

Bardzo ważna sprawa jest też twój sposób myślenie i zachowania. Chodzi mi tutaj o twoje poczucie wartości, zadowolenia z życia, przekonania, ze jesteś atrakcyjnym mężczyzną i potrafisz w łóżku zaspokoić niemal każdą kobietę. Możesz te cechy mieć albo je wypracować.

Jak to się ma do tego ile razy możesz? To oczywista sprawa. Masz odpowiednią postawę i sposób myślenia przyciągasz kobiety a to się w prosty sposób przekłada ile razy możesz.

Jeśli jesteś w związku lub żonaty to ilość zbliżeń zależy do tego jak atrakcyjni jesteś dla siebie nawzajem. Musisz jednak pamiętać, ze seksualna atrakcyjność nie jest to sprawa dana raz na zawsze. Bez pracy nie ma kołaczy. Jeśli zadbasz o swój wygląd, zdrowie, będziesz kreatywny w sypialni to wtedy oboje będziecie siebie bardziej pragnęli. To w naturalny sposób przełoży się, na jakość waszego seksu i jego ilość.

W związkach na ogół na początku jest fascynacja i ogień, który z czasem może przygasać. To stan na ogół naturalny. Ważne by nie trwał zbyt długo. Możesz temu jednak zaradzić. Jak? Pisałem o tym m.in. w tym artykule. http://www.oswieconykochanek.pl/blog/uncategorized/precz-z-nuda-w-sypialni

Czasami by wrócił na nowy dawny żar warto zrobić sobie czasowy post od seksu. Jak długo? Nie ma reguł. To zależy od pary, ich temperamentu oraz potrzeb. Jak kryzys jest dłuższy czy głębszy potrzebna jest szczera rozmowa lub pomoc specjalisty.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

{ 3 comments… add one }
 • Rafal 10/07/2016, 16:04

  Kiedy bedzie kurs kontroli wytrysku?

  Reply
 • Pymek 11/07/2016, 17:22

  Zapytam tu bo na maila nie dostalem odpowiedzi, a jestem na kursie kontroli wytrysku.
  Czy Ty Brunet robisz wielki ciag nie zatrzymujac sie czy tez musisz sie zatrzymac, zacisnac miesnie i robisz wielki ciag?
  Czy przy orgazmie bez wytrysku wystepuja skurcze miesnia PC jak przy normalnym orgazmie?

  Reply
  • Brunet 10/12/2016, 22:31

   Normalne skurcze bedziesz miec, ale to pisz na maila, a nie tutaj.

   Reply

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa