≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jaki On Niechlujny

niechlujny

W jednym z poprzednich artykułów pisałem o roli ubioru w relacjach męsko-damskich. Dziś chcę w pewnym sensie nawiązać do tego tematu, ale skupiać się przede wszystkim na roli doznań estetycznych w samym seksie.

Jest dość oczywiste, że przedstawiciele obojga płci zwracają w mniejszym lub większym stopniu uwagę na estetykę. Trudno sobie, bowiem wyobrazić byś przyciągnął kobietę będąc bardzo niechlujnie ubrany. Mam to na myśli m.in. plamy na ubraniu, niewyprasowane spodnie, koszule, źle dobrane kolorystycznie itd., Ale nie szata zdobi człowieka mówi znane przysłowie. Tak to prawda, jednak inne przysłowie mówi „jak cię widzą tak cię piszą” I to też jest prawda.

No tak jak jest właściwie? To proste. Zanim kogoś bliżej poznasz podświadomie kierujesz się pierwszym wrażeniem. Wtedy dosłownie 1-2 minuty decydują byś wyrobił sobie o kimś dobre lub złe zdanie. O jednym z najważniejszym czynników jest to jak się ubierasz. Oczywiście ważny są też zapach, gesty, sposób mówienia itd.

Czy raz wyrobione pierwsze wrażenie można zmienić? Można, lecz nie jest to łatwe i wymaga pracy. Oczywiście nie można się ubierać, pachnieć, mówić by zainteresować wszystkie kobiety. Dlaczego?

Z powodu różnorakich, gustów i potrzeb. Zdecydowana większość kobiet podobają się mężczyźni wysocy, barczyści, z silnym karkiem, mocnymi, ale czystymi dłońmi, zgrabnymi pośladkami itd. Jednak jakaś część lubi np. lekko puszystych, bądź wręcz grubych, niskich itd.

Jak dowiedzieć się, jakie kobiety cię będą akceptować? Jedyny skuteczny sposób to testowanie. Raz bądź taki, raz innym Oczywiście część tych prób będzie nietrafna i stracisz zainteresowanie niektórych kobiet, ale innym w tej „skórze” się spodobasz. Tak samo jest, jeśli chodzi o głos, sposób mówienia, modulacje głosu itd. Są również i tutaj pewne wyznaczniki najczęstszych upodobań. Pisałem o tym w poprzednich artykułach.

W tytule występuje słowo niechlujny, co oznacza brudny, niedbający o czystość i porządek. Synonimami tego słowa są: niedbały, niestaranny, partacki. Pisałem już o tym wielokrotnie abyś był dobry uwodzeniu musisz włożyć w to dużo pracy. Dotyczy to także ubioru ale przede wszystkim musisz nauczyć się być starannym, dbałym o wiele detali, które tworzą jedną całość. Nawet jak nie jesteś zainteresowany uwodzeniem a jedną określoną kobietą to zasada jak najbardziej cię obowiązuje.

A jak staranność ma się do seksu? Ma z nią sporo wspólnego. Pośrednio, ale i bezpośrednio. Zaczynając od czystości ciała poprzez jego miły zapach aż pod grę wstępną i sam stosunek.

Nie namawiam cię do przesadnego perfekcjonizmu, bo nie o to tutaj chodzi. Wyrzuć ze swojego słownika i sposobu myślenia np. „może być” czy „wszystko jedno”

Jak całujesz czy pieścisz kobietę to nie możesz się ciągle zastanawiać czy ma być centymetr wyżej czy niżej, za słabo czy za mocno to jednak robiąc to po łebkach, byle jak, wiele nie osiągniesz. Wiem, ze seks to mega emocje i rozkosz, ale doza inteligencji jest w tym niezbędna. A inteligencja to „umiejętność wykorzystania wiedzy i doświadczenia w każdej sytuacji życiowej”

Zapisz

Zapisz

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa