≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Kabazza – Niezwykłe Doznania

Założę się z tobą, że nie masz pojęcia, co to jest kabazza. I co wygrałem? No tak, zakładu jednak nie było.  Pewnie jednak pobudziłem twoją ciekawość i chcesz widzieć, co to jest prawda? Kabazaa pochodzi z Indii i tam jest znana pod nazwą singapurski pocałunek.

Od razu ci powiem, że kabazza nie ma nic wspólnego z pocałunkiem, lecz jej moc i finezja każdego mężczyznę doprowadzi do niesamowitej rozkoszy. Ta technika jest niemniej ekscytująca również dla kobiety. Singapurski pocałunek to specyficzna technika uprawiania seksu wyłącznie poprzez zaciskanie mięśni pochwy, głównie mięśni Kegla.

Jest lubiany przez kobiety dominujące w seksie. Stroną aktywną w singapurskim pocałunku jest kobieta. Jakiej doznają rozkoszy oboje partnerzy zależy od tego, jak ona będzie posługiwać się swoja waginą, jakie manewry potrafi nią wykonywać.
Czy można się nauczyć singapurskiego pocałunku?
Z pewnością nie jest to prosta sprawa, ale do opanowania. Jak bardzo skuteczna to technika seksualna dowodzi fakt, że niektórych krajach tworzoną są nawet specjalne szkoły nauki kabazza. W USA od niedawna organizowane są 6–8-miesięczne kursy. Ich absolwentki mają zupełni niezwykłe umiejętności. Potrafią one swoimi waginami nie tylko wykonywać takie ruchy, jak skręcanie, wyciskanie, pulsowanie, ale chodzą słuchy, że nawet potrafią wystrzeliwać z nich różne drobne przedmioty. Najlepsze z nich nawet na odległość kilkunastu metrów!.
Co daje singapurski pocałunek?
Nie trudno się domyślić, że kobieta, która doskonale opanowała tą technikę z pewnością będzie pożądaną kochanką. Taką na pewno będę pożądać „łóżkowi lenie” Dzięki tej technice kobieta doprowadzi partnera na szczyt, podczas gdy on nie będzie zmuszony wykonać nawet jednego ruchu. Co bardzo ważne kabazza to znakomita propozycja dla obojga. Kobieta, ćwicząc swoją waginę, będzie miała dzięki temu więcej orgazmów, a każdy następny okaże się intensywniejszy od poprzedniego.

Uprawianie kabazzy powoduje, ze uaktywniają się te miejsca erogenne, o istnieniu, których nie miała wcześniej pojęcia. Ne bez znaczenia jest fakt, że technice kabazzo będzie mogła cieszyć się seksem przez długie, długie lata, bo sztuka ta jest idealnym treningiem dla wszystkich mięśni miednicy, a im bardziej są one sprawne, tym lepszy seks.

Mięśnie Kegla – ważne dla uprawianie kabazzy
Mięśnie, które są używane w czasie singapurskiego pocałunku to głównie mięśnie Kegla. Znajdują się one między kością łonową a ogonową. Niestety zagrożeniem dla ich sprawności są porody, ciężka praca fizyczna, ćwiczenia siłowe, zaburzenia hormonalne, siedzący tryb życia.

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem poprawy stanu mięśni miednicy są ćwiczenia, polegające na wstrzymywaniu strumienia moczu podczas siusiania. Zalecane są 10 serii po 3 sek. trzy razy dziennie a także napinanie mięśni Kegla w każdej innej sytuacji.

To są ćwiczenia podstawowe,  dla początkujących. Można także spróbować tzw. „test banana”, Stworzony on został przez amerykańską seksuolog, dr Deborah Sundahl. Polega on na tym, że średnio dojrzałego banana trzeba obrać ze skórki i umieścić w torebce foliowej, i włożyć do pochwy, a następnie ściskać. O doskonałym opanowaniu testu można mówić, gdy banana uda się zgnieść jednym ruchem waginy.

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa