≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Mrucz, Mrucz Maleńka

Dziś będzie o reakcjach i oczekiwaniach. Wiadomo nie od dziś, że duża sprawność seksualna wiąże się z męskością. Panowie uwielbiają mieć poczucie, że są wspaniałymi kochankami. Naturalnie tzw. „prawdziwy mężczyzna” to nie tylko „lew” w sypialni, lecz seks jest sferą życia bardzo istotną. Ale właściwe jak poznać, że mężczyzna sprawdza się w sypialni?

Najprościej to można poznać po reakcjach jego partnerek. Jeśli na jej twarzy widać błogą rozkosz, ciało drży i wygina się, a ona wydaje głośne westchnienia a nawet krzyki rozkoszy to wszystko często świadczy o jego wysokich umiejętnościach zaspokojenia kobiety.

 

Jeśli faktycznie tak jest to on jest bardzo dumny z siebie. Głaszcze to jego męskie EGO. Czy się to komuś podoba czy nie jest powszechnie znanym faktem, że mężczyzna sprawny w łóżku jest doceniany i poszukiwany przez wiele kobiet. Być może ktoś się zastanawia skąd się pochodzi tak silne powiązanie męskości z sprawnością seksualną? Odpowiedzią są zarówno odwieczne archetypy samca-wojownika jak i związane z tym wpływy kulturowo-społeczne.

 

Jak już kiedyś wspomniałem seks jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, ponieważ wiąże się on z prokreacją a wiec z zachowaniem gatunku. Tak po prostu jest. Może ktoś powiedzieć, że jest to potrzeba podstawowa, instynktowna a więc nie najważniejsza, bo jest przecież wiele innych potrzeb zarówno z punktu widzenia jednostki jak i społeczeństwa.

Na pewno tak, ale nie jest (moim zdaniem) przez niektórych ludzi słusznie dyskredytowana wartości seksu w życiu człowieka.

 

Seks daje przecież nie tylko niesamowite doznania, ale jest także źródłem satysfakcji. Jest to ważna forma wyrażania uczuć, powoduje często to, że pary są silniej ze sobą związane. Udowodniono, że podczas jego uprawiania wyzwala się m.in. oksytocyna, która jest uważna za „społeczny hormon”. O jego niewątpliwych wartościach prozdrowotnych pisałem w jednym z poprzednich artykułów.

 

Co do forma wyrażania rozkoszy to są one bardzo różne Najczęściej są one związane z mimiką, odgłosami oraz przeróżnymi (nieraz bardzo dziwacznymi)reakcjami z ciała. Częściej można to zaobserwować u kobiet niż u mężczyzn. Związane jest to m.in. z cieńszą skórą u kobiet, bogatszym unerwieniem ich ciał oraz wrażliwszą psychiką. Nie oznacza to braku takich reakcji u mężczyzn czy ich nieczułość. Są one jednak na ogół zdecydowanie bardziej stonowane.

 

Na początku wspomniałem o oczekiwaniach. Praktycznie jest niemożliwe by nie mieć żadnych oczekiwań. Każdy je ma. Co do oczekiwań związanych z seksem warto mieć je pod kontrolą, czyli w myśl starej dobrej zasady „oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze”. Chodzi tutaj o to, że jeśli miałeś kiedyś cudowny satysfakcjonujący seks z jakąś kobietą i ona wiła się w spazmach rozkoszy i bardzo głośno wyrażał swoją seksualną ekstazę to nie znaczy, że z każda kobietą tak być musi. Kobiety są różne podkreślałem już to bardzo wiele razy, a oznacza także to, że ich temperamenty seksualne i reakcje są też różne.

 

 

Jak ona jest mniej ekspresyjna to nie musi wcale oznaczać, że jest mniej zadowolona z twojej postawy w łóżku. Może tak reaguje, bo jest właśnie mniej ekspresyjna z natury, ma nieco mniejszy temperament lub po prostu się wstydzi się swoich reakcji lub nie chce by ktoś ją usłyszał. Tak, więc nie traktuj to jak swojej porażki i nie spinaj się, bo bardzo możliwe, że to właśnie będzie cię do niej prowadzić.

 

Może być też tak, że nie zadowalasz (na razie)swojej aktualnej partnerki. Ale zamiast się stresować to szukaj do niej klucza, który ją otworzy. Czasami się nie uda. Bywa i tak. Ale ważne jest to, że one znają męską wrażliwość na temat sprawności seksualnej i nie musisz się spodziewać jakiś niemiłych reakcji. Najwyżej nie będzie następnego razu. Wtedy najlepiej i najrozsądniej jest odwrócić się na pięcie i pomyśleć sobie” twoja strata”, bo przecież tego „kwiatu jest pół światu.”

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa