≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Musi Mieć To Coś

Jak zapytasz dowolną dziewczynę, jakiego chciałaby mieć chłopaka to pewnie wymieni kilka cech wyglądu i charakteru a potem uśmiechnie się i powie to słynne „musi mieć to coś”. Masz babo placek. A niby, co to jest to coś? Problem w tym, że dziewczyna, która to mówi na często sama nie wie dokładnie co to jest konkretnie, ale czuje to intuicyjnie.

My faceci chcielibyśmy jednak wiedzieć bardziej konkretnie, co to jest to mieć to coś? A właściwie, po co tam to wiedzieć? To proste. Aby wiedzieć czy mamy to coś i możemy do danej kobiety startować z jakimiś szansami na sukces czy nie. Ta tajemnicza cecha charakteru (mniej chodzi o wygląd) różni się w zależności od kobiety.

Czy jednak one wszystkie są tak krańcowo różne? Czy nie mają wspólnych upodobań, poglądów, pragnień? Jasne, że mają. Gdyby tak nie było to dogadanie się z nimi, nie mówiąc o tym by wzbudzić w nich zainteresowanie, sympatię a nawet coś więcej byłoby krańcowo trudne.

 

Jakie są to wspólne potrzeby, wartości itd?

 

  1. Pragnienie poczucia bezpieczeństwa. Dotyczy to zarówno strony fizycznej jak i psychicznej. Kobiety jak słabsze oczekują ochrony i opieki od mężczyzn. Oznacza to, że nie zostawisz ją w potrzebie jak jej ktoś będzie próbował zrobisz krzywdę. Po prostu ona oczekuje, że zachowasz się jak mężczyzna i jak będzie trzeba to staniesz do walki z napastnikami. Równie ważne jest bezpieczeństwo psychiczne. Nie możesz jej okłamywać, nie dotrzymywać słowa, być nielojalny. Ona są często na tym punkcie bardzo wrażliwe.
  2. Pewność siebie i dominacja. Druga niezwykle ważna sprawa. Te cechy przyciągają kobiety jak przysłowiowy magnes. Trudno naprawdę wyobrazić sobie kobietę, na którą by to nie działało. Lubią to również te, które deklarują, że cenią gentelmanów.
  3. Chcą być umiejętnie słuchane, aprobowane i cenione. Szczególnie ważne jest słuchanie tzn. jak ona ci się zwierza to masz słuchać a nie doradzać. Nie pozwól tylko by tego było za dużo i za często. Nie masz być koszem na śmieci jej emocji
  4. Cenią, zaradność, kreatywności. To cechy podświadomie kojarzą się im z poczucie bezpieczeństwa.
  5. Lubią mężczyzn, bogatych, ustawionych życiowo. Nie chodzi tutaj bynajmniej tylko o wygodne życie, ale właśnie o poczucie bezpieczeństwa. Po prostu mężczyzna sukcesu to ktoś, kto wie, czego chce od życia, wie jak to zdobyć itd. Poza tym duża ilość pieniędzy kojarzy się też z poczuciem bezpieczeństwa(nie grozi mi bieda, jestem zabezpieczona)
  6. Lubią przytulanki, pieszczoty, dotyk i seks. Dotyczy to niemal wszystkich kobiet. Nawet tych, które oficjalnie zaprzeczają. Seks to prokreacja, macierzyństwo, a ten instynkt mają silnie rozwinięty. Ważne jest to też, że kobieta ma cieńszą skórę, wrażliwszy system nerwowy i mocniej, głębiej przeżywa orgazmy. Jak jesteś mistrzem seksu to duża szansa , że będziesz miał dla niej to coś.

 

Naturalnie to tylko kilka najważniejszych przykładów tego „tajemniczego magnesu” przyciągającego kobiety. Jest ich pewnie więcej i niektóre mogą być nawet zaskakujące np. upodobanie do nietuzinkowych zachowań, których wielu mogą szokować. Nawet jak którejś z tych cech nie posiadasz to, jeśli masz tylko dość determinacji możesz się tego nauczyć.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa