≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Nieznośne Słowo – Ale

Dziś będzie o kobiecych zastrzeżeniach i oczekiwaniach. Być może byłeś czytelniku w sytuacji kiedy bardzo podobała ci się jakaś dziewczyna i podjąłeś decyzje, że zdobędziesz jej względy. Zacząłeś działać. Zagadywałeś do niej, prawiłeś komplementy, proponowałeś jej randki i…..niestety niewiele z tego ci wychodziło.

 

Ona była uprzejma, koleżeńska, ale nic poza tym. Potem zaczęła cię unikać, wymyślała coraz więcej pretekstów by się nie spotykać, nie oddzwaniała. W pewnym momencie postanowiła się z tobą grzecznie, choć stanowczo rozmówić. Powiedziała ci mniej więcej coś takiego: słuchaj lubię cię, jesteś fajny miły, ale sorry nie masz dla mnie tego czegoś.

 

Tobie szczęka opadła, bo spodziewałeś się zupełnie czegoś innego. Wiesz? Widzisz to, co chcesz widzieć. Ale masz babo placek. O co jej chodzi? Co to znaczy nie mam tego czegoś?

 

W tym często problem. Część kobiet nie potrafi tego nazwać, choć to czują a inne czasami nie chcą tego jasno powiedzieć by cię nie urazić. Bywają jednak takie, że jeśli jej poprosisz powiedzą konkretnie, o co im chodzi.

 

I tutaj dochodzimy do sedna. Czasami możesz sprostać jej oczekiwaniom, (jeśli nad tym popracujesz) a czasami niestety nic z tym się nie da zrobić. Czego w takim razie ona oczekuje? Jakie ma oczekiwania? Z tym bywa bardzo różnie. To zależy od konkretnej dziewczyny.

 

Jeśli ci powie,że jesteś trochę z gruby, czy niezadbany, lub za dużo mówisz a więc nie wysłuchujesz jej to takie zastrzeżenia można „obejść” Jak? Zadbać o wagę, zadbać o siebie i nauczyć się rozmawiać z kobietami. Gorzej jak ci powie, że jesteś za niski, mało interesujący, za nieśmiały itd. Pewnych rzeczy albo nie można zmienić (urosnąć) albo są bardzo trudne do zmiany.

 

Może być po prostu tak, że twoja przemiana będzie trwała za długo i ona nie będzie na ciebie czekać, albo przerasta twoje możliwości. Może być też tak, że zwyczajnie zabraknie ci motywacji i wytrwałości by się zmienić. Czy w takim razie nie warto się zmieniać pracować nad sobą? Z pewności warto. Dlaczego O tym pisałem w jednym z poprzednich artykułów pt. „Bezcenne skutki uboczne”

 

Często bywa też tak, że ona przy tobie nie czuje się tak cudownie jak przy innym facecie. Nie czuje tych przysłowiowych motylków. Wtedy na ogół też niewiele się da zrobić. Praktycznie nic. Bieganie za nią i staranie się o jej względy po prostu nic nie da. Musisz po prostu odróżnić wytrwałość od oślego uporu.

 

Co ciekawe czasami jak po prostu odejdziesz i przestaniesz się o nią starać niekiedy to ona zacznie adorować ciebie. Ot przewrotna ludzka natura. Jak biegasz za nią to nie jesteś dla niej interesujący a jak odejdziesz zaczynasz nabierać wartości.

 

 

{ 1 comment… add one }
  • Karolina 06/11/2019, 16:40

    Rzeczywiście, potrafimy mieć wiele obiekcji i czasem utrudniać życie naszym partnerom… Ale bez nas nie byłoby tak ciekawie! 🙂
    Ja w związku stawiam przede wszystkim na emocje. Gdy ciągle dbamy o dopływ nowych, pozytywnych emocji, jesteśmy znacznie szczęśliwsi. Jak to robić? Na przykład próbując swoich sił w sextingu. Oczywiście w parze!

    Reply

Leave a Comment

Archiwa