≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Oh Jak Na Mnie Spojrzała

Ostatnio często się pisze i mówi o roli języka ciała w różnych dziedzinach życia, głównie w biznesie i relacjach męsko-damskich. Jak wykazały badania tzw. język ciała (niewerbalny) jest zdecydowanie bardziej miarodajny od tego werbalnego, czyli słów. Wynika on po prostu z naszych podświadomych pragnień. Z tego powodu jest on zdecydowanie bardziej szczery i trudniejszy do skontrolowania przy próbach oszustwa.

To jednak cześć prawdy. Tylko cześć gestów jest poza naszą kontrolą i praktycznie nie da się pewnych mikrogestów, odruchów sztucznie wyuczyć czy zafałszować. Dlaczego? Język ciała jest sprzężony z naszą podświadomością i emocjami, a także fizjologią a tego nie da się kontrolować. Dużo młodych mężczyzn lubuje się w obserwowaniu języka ciała kobiet. Szczególnie szukają w nim sygnałów zainteresowania i ochoty na seks.

Naturalnie kobiety, które są danym mężczyzną zainteresowane, wysyłają takie sygnały, jednak ich interpretacja nie jest dla wielu mężczyzn taka prosta. Przyczyn takiej sytuacji jest, co najmniej kilka.

 1. Widzą oni to, co chcą widzieć. Przez pryzmat swoich erotycznych pragnień interpretują gesty, co najwyżej przyjacielskie jako gotowość do zbliżenia.
 2. Nie interpretują pewnych gestów jako całości tylko wyrwane z kontekstu, choć bywa i tak, że jeden „mocny” wyrazisty gest można tak, interpretować i jest to zgodne z prawdą.
 3. Niestety, ale niektóre kobiety z różnych powodów( dla zabawy w uwodzenie), sztucznie używają takich rzekomych gestów zainteresowania by potem delikwenta odrzucić.

Jest dużo gestów, które niemal nieomylnie wskazują na zainteresowanie. Jednak sporę część można udawać i kontrolować np. dla żartu lub dlatego, że kobieta jest z natury kokietką, bądź dla zwykłej manipulacji dla różnych celów.

Takimi gestami są np:

 • bawi się włosami, częściami ubrania lub biżuterią,
 • dotyka sama siebie, zwłaszcza po szyi lub nadgarstku,
 • uśmiecha się szczerze,
 • nachyla się w Twoją stronę,
 • dotyka Ciebie i pozytywnie reaguje na Twój dotyk,
 • przyjmuje ponętne ułożenie ciała (np. zakłada nogę na nogę, poruszając nią),
 • gdy zamilkniesz, ona sama nawiązuje rozmowę zadając pytania
 • uśmiecha się zalotnie parząc w podłogę a potem na ciebie
 • słucha z zainteresowaniem tego, co mówisz,
 • maluje usta szminką przy Tobie lub oblizuje je,
 • zwraca swoje ciało w Twoją stronę, przybliża się do Ciebie,
 • denerwuje się, bawiąc się różnymi przedmiotami znajdującymi się w pobliżu,
 • gdy ma chłopaka, starannie ukrywa ten fakt przed tobą,
 • ignoruje swoich znajomych i rozmawia z Tobą,
 • jest zazdrosna, kiedy mówisz o innych kobietach lub rozmawiasz z nimi i nie potrafi tego ukryć
 • usilnie stara się zaimponować Ci,
 • śmieje się, gdy powiesz niezbyt śmieszny żart,
 • siada Ci na kolanie,

Trzeba pamiętać, że spora część kobiet ma silne bariery w okazywaniu swojego zainteresowania seksualnego, przez co są powsciągliwe w ich okazywaniu nawet, gdy naprawdę czują takie emocje. Twoją rolą jest złamać te bariery i rozbudzić odpowiednie emocje.

Ewentualnymi oznakami zainteresowanie mogą być:

( interpretacja zależy to od miejsca i sytuacji)

 1. Rozszerzone źrenice (zależy to od m.in. do światła)
 2. Rumieńce na policzkach i dekolcie w połączeniu z dotykaniem się (zależy to też od jej charakteru nieśmiałość, sangwiniczką)

Bardzo silnymi oznakami zainteresowania tobą są:

 1. kwalifikuje się według ciebie,
 2. jest chętna na prywatną zmowę z tobą w ustronnym miejscu,
 3. często dotyka cię i bardzo dobrze reaguje na twój dotyk,

Wiedz, że sporo jej zachowań może wynikać z zawodu, jaki ona uprawia. Jeśli jest np. recepcjonistką, handlowcem, bileterką, pracuje na informacji to jej zachowania mogą wynikać z czystej wyuczonej uprzejmości, a nie faktycznego zainteresowania tobą. Poza tym cześć kobiet np sangwiniczki są często z natury kokietkami i lubią dotyk. Takie są też tzw. testerki(pisałem m.in. o nich w jednym z poprzednich artykułów).

Idealną jest sytuacja jest wtedy, gdy je słowa harmonizują z językiem ciała. Pamiętaj jednak, że jeśli masz wątpliwości to zawsze patrz, co ona robi a nie, co mówi np. gdy próbujesz ją pocałować a ona mówi, że nie możecie a oddaje pocałunki to masz jasność, czego naprawdę pragnie.

Na koniec zachęcam cię byś za bardzo nie sugerował się oznakami zainteresowania kobiet. Pamiętaj, że to ty jesteś mężczyzną i ty wybierasz. Możesz przecież sprawić by kobietę zupełnie nie zainteresowana tobą zmienić w taką, która będzie tobą zafascynowana i będzie cię pragnęła. To naprawdę możliwe. Tylko musisz w to uwierzyć i popracować nad tym. Często naprawdę warto.

 

 

 

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa