≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ojej Przecież Jej Nie Znam

Poznałeś bardzo seksowną dziewczynę. Pogadaliście bardzo przyjemnie, poszaleliście na parkiecie być może trochę wypiliście i zorientowałeś się, że ona ma ochotę na seks tak samo jak ty. Pojechaliście ochoczo do ciebie, wpadliście do mieszkania całując się i pieszcząc wzajemnie. Zacząłeś ją rozbierać i czujesz jak jest napalona i ……nagle zacząłeś się wahać. Co mam teraz zrobić, przecież jej nie znam. Czy jej się spodoba to, co zrobię, jakie pozycje lubi itd.?

 

 

Jeśli tak myślisz podejrzewam, że sam jesteś prawiczkiem lub masz bardzo niewielkie doświadczenie z kobietami. Zgadłem? Skąd wiedziałem? To proste. Po twoich reakcjach. Doświadczony kochanek nie ma takich wątpliwości. Wie, co jak i jak ma robić, a nawet jak nie wie to nie pokazuje tego i odpowiednim zachowaniem potrafi z tym sobie poradzić.

 

 

Jeśli czytałeś moje wcześniejsze artykuły to wiesz, ze pewne ważne sprawy podkreślałem wielokrotnie. Nie bez powodu. Pisałem,że każda kobieta jest inna, a nawet ta sama w różnych okrasach rożnie się zachowuje i ma różne potrzeby. I to jest fakt. Poza tym abyś zrozumiał kobiety musisz patrzeć na to, co robi a nie, co mówi. To tez jest bezsporny fakt.

 

 

W tym momencie czytać ten tekst możesz czuć zarówno zakłopotanie, ale i ulgę. Zakłopotanie, bo skoro jest taka różnorodność kobiet i ich reakcji i potrzeb to jak sobie z tym poradzić. Pytać ją wprost, obserwować, zrobić dyskretny wywiad? Spytać teoretycznie możesz, ale jak się nie znasz to będzie to raczej mocno kłopotliwe. Obserwacja w trakcie rozmowy(jeszcze przed seksem) jak będziesz uważnym słuchaczem będzie pomocna. Zaraz,zaraz powiesz być może miałem przecież zważać na to, co robi a nie, co mówi.

 

 

Tak, ale miałem na myśli to, że masz kłaść akcent na czyny niż na słowa a nie zupełnie ignorować to, co mówi. I tak np. jak sam inicjuje rozmowę o seksie, sama opowiada pieprzne dowcipy, albo śmieje się szczerze z twoich to na ogół nie czuję się skrępowana seksem. Jeśli do tego dołączy zalotne słowa i czyny np. często cię dotyka to możesz z dużym prawdopodobieństwem myśleć, że jej się jej podobasz i ma ochotę na seks z tobą. Musisz też wiedzieć, że na ogół kobieta, która sama inicjuje kontakt fizyczny sama chce być dotykana.

 

 

Na ile możesz się posunąć musisz sam przetestować. I to jest powód do uczucia ulgi jak przeczytałeś jak można poznać, czego kobieta naprawdę oczekuje, pomimo,ze tak bardzo się różnią i jeszcze jej dobrze nie znasz.. Po prostu próbujesz się posuwać krok po kroku małymi krokami i patrzysz na jej reakcje. Ważne tylko być pamiętał o tym by nie zwlekać z dotykiem, lecz na początek ograniczyć się do tego powszechnie akceptowanego społecznie tzn., dotyku dłoni, przedramion, ramion policzka itd.

 

Na ogół w miejscach publicznych nie wolno dotykać miejsc intymnych. Zdecydowana większość kobiet na to nie pozwoli. Jak będzie w tym natarczywy to ona może po prostu odejść, a tego przecież nie chcesz. O ile zrobisz coś, co jej się nie spodoba to zawsze się możesz wycofać. Czy możesz potem znów spróbować czy nie to zależy już od określonej dziewczyny i sytuacji. Jedna z czasem jak się z tobą oswoi pozwoli ci na pewne rzeczy (np. seks oralny)inna nie zgodzi się na to nigdy. Rozczarowany? Oczekiwałeś wskazówek na 100% na wszystkie kobiety? Nie ma takich.

Czyżbyś jednak poczuł lęk przed spróbowaniem? A co będzie, jeśli mnie od razu odrzuci, obrazi się itd. Pozwól się cię o coś zapytam. Czy tylko to twoja wyobraźnia i wątpliwości czy fakt? Prawda, że to pierwsze? To naturalne, że jak jesteś niedoświadczony lub wręcz debiutujesz masz takie emocje. Ale jakie masz inne wyjście? Albo zaryzykujesz albo odejdziesz z niczym. Pamiętaj, że świat należy do odważnych. Nie jest to tylko takie przysłowie. To jest fakt.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa