≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Po Prostu Walcz

Czy słyszałeś czytelniku takie powiedzenie, że dopóki walczysz zawsze jest zwycięzcą? Czym ono jest dla ciebie? Banałem, pustym frazesem? Mam nadzieję, że tak nie jest. A co to ma relacji męsko – damskich? Wbrew pozorom bardzo dużo.

 

Chodzi mi głównie o sytuacje, kiedy poznajesz atrakcyjna dziewczynę i czujesz się nią bardzo czarowany. Jednak zamiast starać się o jej względy już na starcie się poddajesz. Pozwalasz kierować się swoim lękom, brakowi wiary w siebie i wymyślasz różne głupie wymówki. A to, że teraz jesteś bardzo zajęty, albo, że nie jesteś za dobrze ubrany, mało atrakcyjny, a ona ma na pewno chłopaka.

 

Brawo, przegrałeś ten mecz jeszcze w szatni (tak się mówi o tym w sporcie). Co zyskałeś? Nie musisz się starać, wysilać, masz święty spokój. Ale czy na pewno masz taki święty spokój? Oj chyba nie za bardzo. Ciągle o niej myślisz, tęsknisz za nią, masz prawdziwy mętlik w głowie i burzę uczuć. To nie jest wcale spokój prawda?

 

Jasne, że po pewnym czasie taki stan ci minie. Tylko, co z tego? Za jakiś czas pewnie znów spotkasz następną fajną dziewczynę i sytuacja się być może powtórzy. Ile chcesz tak ciągnąć? Powtarzałem już wielokrotnie, więc jeszcze raz powtórzę. Albo odważysz się zaryzykować (nie masz gwarancji sukcesu) albo na 100% zostaniesz z niczym, czyli sam. Twój wybór.

 

Ale co ja mam zrobić? Na tym blogu masz całą masę praktycznej wiedzy o kobietach, ich sposobie myślenia i seksualności. Trzeba tylko się z tym zapoznać i zacząć działać jak najszybciej. Właśnie tak. Często decyduje jak najszybszy czas od podjęcia decyzji do działania. To jak z dentystą. Im dłużej siedzisz w poczekalni by stomatolog cię przyjął tym trudniej. Twój umysł podaje ci różne wizje rzekomych bólów, które wzmagają w tobie irracjonalny lęk.

 

Z dziewczynami jest nieco podobnie. Zamiast siedzieć lub stać i dumać podejdź powiedz cześć i zacznij po prostu rozmawiać. Zrób to na zasadzie „zobaczmy, co się stanie” Ale ja się boję pewnie pomyślałeś? Ale czego się boisz? Pobije cię, wyśmieje? Co takie przykrego może się stać? Powtarzam zrób to na zasadzie „zobaczmy co się stanie” Masz dużo do zyskania a praktycznie nic do stracenia.

 

No nie mogę ją stracić. Nie nie możesz jej stracić. Dlaczego? Nie może jej stracić bo, jeszcze się nie znacie i nie byliście razem. Poza tym tak naprawdę jej nie znasz, jej wartości, a to że jest ładna , atrakcyjna to może być za mało czyż nie?

 

Wracając do tytułu tego artykułu miałem na myśli, żebyś podjął nie tylko starania o jej względy, ale też zmierzył się ze swoimi brakami i słabościami. Wbrew pozorom jedno z drugim mam wiele wspólnego. Im więcej pracujesz nad sobą, swoim charakterem to stajesz się dla kobiet bardziej atrakcyjnym.

 

Oczywiście, że są takie sytuacje, że choćbyś ze skóry wyszedł i stawał na głowie to jej względów nie zdobędziesz. Ale przynajmniej się starałeś , walczyłeś i co ważne bardzo ważne możesz wyciągnąć wnioski na przyszłość.

 

Pamiętaj o tym, że poddać każdy głupi się potrafi. Jednak nie myl, odwagi i determinacji z oślim uporem. To nie to samo. Od tego masz inteligencje by odróżnić jedno od drugiego..

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa