≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Precz Z Nudą W Sypialni

Nuda

Masz dziewczynę lub jesteś małżeństwem od jakiegoś czasu. Oboje zauważyliście, że w waszej sypialni nie jest tak jak kiedyś. Pojawiło się lekkie znudzenie, rutyna. Zdajecie sobie sprawę, jakie to niemiłe i potencjalnie groźne dla waszego związku. Problem w tym, ze nie za bardzo wiecie, co z tym zrobić. W tym artykule znajdzie kilka błyskotliwych pomysłów jak przegonić nudę w sypialni.

 

  1. Zadbaj o siebie i swoje potrzeby. Jedno z najważniejszych „przykazań”. Jak to zrobić? To proste. Możliwości jest naprawdę sporo. Możesz np. iść na koncert ulubionego zespołu, do fryzjera czy na spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Po prostu częściej rób to, co kochasz. Nic tak nie ożywia związku, (jeśli w nim jesteś) jak przeświadczenie o własnej atrakcyjności. To jednak na ogół nie bierze się z niczego. Mężczyzna atrakcyjny – to mężczyzna, która wie, czego chce, akceptuje siebie, potrafi rozpoznać swoje pragnienia i o nie zadbać.
  2. Staraj się rozwijać zainteresowania i dbaj o swoje pasje. Mężczyzna, który ma pasje, przyciąga osobowością. Wtedy jest szansa by relacja stałą się głębsza. W swoje zajęcia możesz angażować kobietę.
  3. Daj jej kilka jasnych wskazówek. Wiadomo, że często z racji innego odczuwania i sposobu myślenia między mężczyznami a kobietami dochodzi do nieporozumień. Nie zawsze potrafią zgadnąć, jakie zachowanie sprawia Ci przyjemność. To samo może być oczywiście w odwrotną stronę. Jeśli chcesz, aby Twoja kobieta dobrze zadbała o Twoje potrzeby – pomóż jej je zauważyć i zrozumieć. Po prostu więcej o tym otwarcie rozmawiajcie.
  4. Zadbaj o grę wstępną. Pisałem o tym wielokrotnie, ponieważ to ważna sprawa i często niedoceniany temat. Faktem jest, ze kobiety potrzebują dłuższej gry wstępnej niż mężczyźni. Dobrym pomysłem jest zorganizowania wieczoru kochanków. Możesz np. przygotować kolację przy świecach połączoną z seansem pikantnego filmu. Potem bawcie się i odkrywajcie swoje ciała. Może być to tez wspólna kąpiel czy jakiś ciekawe gry erotyczne.
  5. Koniecznie zwróć uwagę na światło. Nie wiele par zdaje sobie sprawę z tego, ze oświetlenie, które zazwyczaj towarzyszy miłosnym igraszkom wpływa na to, w jaki sposób odbieramy siebie nawzajem. Jeśli np. macie zwyczaj kochać się w półmroku – dziś spróbujecie to zrobić w całkowitej ciemności. I na odwrót – jeśli zazwyczaj wasze intymne chwile mają miejsce po ciemku – dziś spróbujcie zrobić to przy świecach. Udowodniono, że nawet drobna zmiana daje możliwość spojrzeć na siebie nieco inaczej i odkryć coś nowego w sobie i partnerze.
  6. Uwierz w siebie. To modny bardzo temat. Ma on swoje zastosowanie w relacjach męsko damskich. Zarówno panie jak i panowie pewni siebie przyciągają płeć przeciwną jak magnes. I to niezależnie od fizycznej atrakcyjności. To samo dziej się w sypialni. Schowaj więc swoje obawy i wahania głęboko. Pamiętaj, ze inni oceniają Cię na ogół inaczej niż myślisz. Poza tym jak zabawa rozkręcicie się na dobre nie ma miejsca na kalkulacje czy oceny. Więc śmiało do dzieła.
  1. Pozwól jej czasami dominować. Od czasu do czasu nie bój się pozwolić jej przejąć inicjatywę. Zaproponuj je, by zawiązała ci oczy i zajęła się twoim ciałem. W zamian za to, niech ona zrobi to, co zwykle robisz Ty. Te ciekawy eksperyment wyjścia poza dotychczasowy schemat pozwala na zmianę punktu widzenia, a więc również na rozszerzenie wachlarza doznań. Możecie sobie pozwolić bez ograniczeń na żonglowanie rolami i zadaniami. Cały sens w tym, że w łóżku możecie być tacy, jacy chcecie.
  2. Odkryj jej potrzeby. W czasie udanego seksu partnerzy pamiętają nie tylko o sobie, ale o sobie nawzajem. Jakby nie patrzeć, kobieta nie jest Tobą, więc i jej potrzeby są nieco inne. Warto byście starali się poznać swoje wzajemne fantazje i marzenia.
  3. Bądźcie razem obecni całym sobą. Nie jest żadnym odkryciem, że seksualne spełnienie to przeżywanie intymnej bliskości. Dlatego nie obawiaj się pokazać jej jak przeżywasz podniecenie i rozkosz. Z pewnością dążcie do tego, aby osiągnąć wspólny orgazm.

 

{ 1 comment… add one }

Leave a Comment

Archiwa