≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Progi I Bariery

Lubię myśleć optymistycznie. Jednak jak ktoś powiedział „świat to nie tylko słońce i tęcza”. I dlatego dzisiejszy artykuł poświęcę trudnością w relacjach męsko-damskich. Podstawowy sprawą, jest to, że kobiecy świat jest bardzo odmienny od męskiego. Zdawanie sobie z tego sprawy to niezwykle istotne.

 

 

Dlaczego to takie ważne? Można to porównać do próby porozumienie się dwóch ludzi, którzy mówią w skrajnie różnych językach. Np. niemieckim i chińskim. Mogą próbować się porozumiewać się innymi metodami niż mówienie Np. przez pokazywanie rekami, ale z pewnością byłaby to bardzo nie komfortowa rozmowa.

 

 

Jak się to ma do relacji męsko – damskich? Mężczyzna myśli i czuję nieco inaczej niż kobieta. Nie znaczy to, że lepiej czy gorzej, ale po prostu inaczej. Naturalnie, że są i między nami facetami też różnice. Mówiąc generalnie mężczyźni interesują się na ogół, czym innym niż kobiety, inaczej postrzegają świat i odmiennie zachowują się w sypialni.

 

 

I tak faceci dużo rozmawiają o komputerach, sporcie, pracy i …..seksie. Dużo tym rozmawiają, bo o tym po prostu dużo o tych sprawach myślą. Od razu obalę tutaj bardzo rozpowszechniony mit, że mężczyźni myślą bez przerwy o seksie. To oczywista nieprawda.

 

 

 

Tak jak kobiety są różne tak i faceci są odmienni. Jeden ma bardzo duży temperament seksualny i potrzeby, jest namiętny a inny nie potrzebują aż tak dużo seksu i jest bardzo powściągliwy w rekcjach w sypialni. Poza tym są faceci, którzy nic nie wiedzą o sporcie, a komputera nie potrafią nawet uruchomić.

 

 

Wracając do spraw intymnych. Ciało mężczyzny ma zdecydowanie zawężoną strefę punktów erogennych a co najważniejsze mężczyźni przeżywają zbliżenie odmiennie od kobiet. Często lubią dość szybko, bez „zbędnej” gry wstępnej i najchętniej przechodzą do pożądanego cudownego finału.

 

 

Kobiety tak nie chcą i nie lubią. Kobieca psychika jest zupełnie różna. Podczas zbliżenia kobiety cenią bliskość, brak pośpiechu, pragną dużo pieszczot, przytulania. Oczekują też dużo kreatywności od partnera. Nie tolerują nudy w sypialni. Zaskoczenia, fantazja to mega afrodyzjaki dla kobiet. Poza tym o ile kobieta nie ma ochoty na tzw. szybki numerek to obowiązkowo oczekuje długi gry wstępnej.

 

 

 

Jest ona niezbędna by kobieta weszła na odpowiedni stan podniecenia, jej narządy płciowe były odpowiednio przekrwione a pochwa nawilżona. Tylko wtedy zbliżenie ma szanse być dla obojga udane.  Co do kobiecego punktu widzenia to zdecydowanie lubią być wysłuchane ( same też lubią sobie pogadać). Lubią, rozmowy o emocjach(temat numer jeden)ciuszkach, domu, dzieciach(jak mają)itd.

 

Uwielbiają mężczyzn pewnych siebie, zdecydowanych, odnoszących sukcesy, a nade wszystko dających im poczucie bezpieczeństwa. Reasumując warto poznać tajniki kobiecego świata i duszy. W ten sposób zdecydowanie zwiększysz czytelniku swoje szanse u kobiet.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa