≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Proszę Tylko Nie Kłoda

To nie będzie artykuł o przyrodzie, drzewach itp. To będzie artykuł jak zawsze o seksie i relacjach męsko-damskich. Co ma do relacji męsko – damskich kłoda? Już wyjaśniam. Każdy facet ma swoje upodobania, jeśli chodzi o urodę kobiecą i swoje oczekiwania, co do seksu. Jeden woli np. ogniste blondynki a drugi delikatne brunetki, a innego z kolei interesują tylko namiętne rudzielce. Chude, grube, energiczne lub spokojne. Są gusty i guściki.

 

Jest jednak rodzaj kobiet, którego nie chciałaby zdecydowane większość facetów. W ogóle wątpię by taki typ kobiety zainteresowałby jakikolwiek faceta. Ale kto wie. Co to za typ kobiety? Ja nazywam ją kobieta-kłoda. Mam na myśli kobietę totalnie bierną w sypialni, która ogranicza się najwyżej do obejmowania mężczyznę ramionami podczas seksu. Poza tym nic.

 

Żadnych pocałunków, żadnych pieszczot, propozycji pozycji. Dlaczego takiej postawy kobiet mężczyźni nie chcą? Powód jest dość oczywisty. My też mamy ciało i swoje potrzeby z nim związane. Chcemy odczuwać rozkosz. Dobra kochanka nawet jak uznaje dominację mężczyzny to z pewnością nie jest bierna. Wie jak całować, jak i gdzie pieścić ciało mężczyzny by sprawić mu przyjemność. Jest otwarta na różne eksperymenty a czasami nawet sama je inicjuje.

 

Seks kieruje się zasadą wzajemności. By był on udany muszą być zadowoleni oboje. Jaka jest, więc przyczyna takich zachowań? Trudno to jednoznacznie stwierdzić. Można przypuszczać, że przyczynami takiej postawy są m.in:

 

  1. Przekonanie, ze to mężczyzna prowadzi, dominuje i to on wykonać cała „robotę”
  2. Kobieta jest dziewicą lub ma małe doświadczenie. Nie jest pewna swoich zachowań więc woli być bierna.
  3. Kobieta jest bierna bo zbyt skupia się na swoich doznaniach.
  4. Może mieć pewien rodzaj blokady i przekonanie, ze nie może wykazywać żadnej inicjatywy w łóżku.
  5. Małe doświadczenie połączone z dużą dozą nieśmiałości a czasami tłumienie własnych pragnień i emocji.

 

Pojawi więc ważne pytanie. Co zrobić jak się zorientujesz że masz do czynienia z takim typem kobiety? Najprościej byłoby po prostu ubrać się i ….wyjść. Takie rozwiązanie jest po pierwsze nieeleganckie wręcz prostackie, a poza tym może ona jednak sporo potrafi tylko trzeba jej jakoś pomóc. Na pewno to nie może być wykład jak ma zachowywać się kobieta w łóżku, ani reakcja złości czy zniecierpliwienia.

 

Możesz np. podczas seksu delikatnie wspomnieć, ze też masz swoje oczekiwania i chcesz być pieszczony. I zapytać. Może spróbujemy ? Potem delikatnie ją poprowadź. Jak oboje się mocno nakręcicie i zacznie się „taniec zmysłów” to wszystko dalej powinno się potoczyć gładko. Na pewno nie możesz jej krytykować, a zalecane jest umiejętne chwalenie. Nie chodzi tutaj o chwalenie słowami ale swoimi reakcjami. Szybko się powinno zorientować o co chodzi i będzie ok.

 

Na koniec wspomnę ci że taki typ kobiet zda5rza się dość rzadko a jak się taka pojawi to można to niekiedy skutecznie zmienić z korzyścią dla was obojga.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa