≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Przyjaźń – Miłośc – Pożądanie

Czy zastanawiałeś się czytelniku, jakie mogą być relacje, emocje miedzy kobietą a mężczyzną?

Od razu pewnie na myśli przyjdą ci na myśl takie słowa jak miłość, pożądanie seks. A co z przyjaźnią? Pisałem już kiedyś na ten temat artykuł. Jeśli nie czytałeś to proponuje odnaleźć go na blogu i przeczytać.

 

Pozostaje jednak ważne pytania czy jeden rodzaj relacji na pewno przekreśla drugi? Moim zdaniem nie. I tak, jeśli jesteś zakochany w jakieś dziewczynie to rzeczą naturalną, że czujesz do niej pociąg, pożądasz. A co gdy nie czujesz do niej mięty a od dawana traktujesz ja jak dobra przyjaciółkę? Dobrze się wam rozmawia, świetnie się rozumiecie, ale nigdy cię nie pociągała seksualnie.

 

Czy ta relacja się może zmienić? Myślę, że to możliwe. To zależy do kilku spraw. Jak ona się do tej pory wobec ciebie zachowywała, ubierała a jak to się zmieniło. Mam na myśli to, że jak ona wyglądała jak „chłopczyca” nie uwypuklała swojej kobiecości i seksapilu to nic dziwnego,że nie czułeś do niej pożądania. Zależy to też od waszych potrzeb emocjonalnych i seksualnych

 

Jasne, że o pożądaniu nie decyduje wyłącznie ciało, ale trudno zaprzeczyć, że ma ono jednak bardzo ważne znaczenie. Przecież jak widzisz gdzieś dziewczynę (nawet z daleka)i wpada ci ona w oko to nie chodzi o jej cechy charakteru czy czar. To może się zdarzyć jak zaczniecie rozmawiać i się lepiej poznacie.

 

A co z przyjaźnią między kobietą a mężczyzną i uczuciem pożądania? Czy w ogóle występuje taka sytuacja? Na ogół nie. Istnieje silne przekonanie a nawet niepisana zasada, że przyjaciele odmiennych płci, ze sobą nie sypiają. Czy to słuszne? No ogół tak. Jak zawsze jednak zależy to od konkretnej sytuacji i pary?

 

Może jednak zdarzyć się tak, że wieloletni przyjaciele zaczynają się w sobie zakochiwać. Wtedy na ogół pojawia się pożądanie chęć zbliżenia. Dlaczego tak się dzieje? Powodem jest inny rodzaj uczuć i inaczej odbierany dotyk. Wyobrażasz sobie czytelniku, że nie dotykasz w ogóle swoje ukochanej? Nie chcesz jej całować, pieścić i nie oczekujesz od niej tego samego? Ciężko to sobie wyobrazić prawda?

 

Taki stan jest po prostu naturalny. Udany seks wyzwala bardzo silne emocje i jest bardzo wyjątkowym darem. Poza tym spaja pary przez wydzielenie się hormonów np. oksytocyny. Wszak nie z każdą kobietą w sypialni jest ci tak samo dobrze prawda?

Już od dawana badania udowodniły, że pary, które maja udane pożycie seksualne nie chcą się ze sobą rozstawać, pomimo niezgodności czy wręcz konfliktów w innych sferach życia.

 

A ty, co o tym myślisz czytelniku? Czy przyjaźni wyklucza pożądanie? Czy miłość automatycznie wyzwala chce współżycia? Podziel się proszę swoimi przemyśleniami w komentarzu.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa