≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

To Ogromne Nieporozumienie

Czy zauważyłeś kiedykolwiek, że zdecydowana większość kobiet uwielbia się stroić, malować, zakładać biżuterie? Czy wiesz, dlaczego tak jest? To oczywiste. Lubią się podobać, być atrakcyjne. Na pewno tak. Ale dla kogo chcą być atrakcyjne? Komu się chcą podobać? Jasne, że mężczyzną. Niektóre uparcie protestują i mówią, że robią to dla siebie. Pewnie jest w tym cześć racji, ale na 100% podświadomie robią to dla mężczyzn.

 

 

Jeśli uznać to za fakt oczywisty to niezrozumiała jest obawa niektórych mężczyzn by okazywać im swoje seksualne zainteresowanie. Przecież w ten sposób wyrażamy kobietą uznanie dla ich fizycznej atrakcyjności. Jasne, że ciało to nie wszystko, ale zaprzeczenie, że w kontaktach męsko-damskich jest ono bez znaczenia to fałszowanie rzeczywistości. Nie do dziś wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami i atrakcyjny widok(pociągający seksualnie)ma dla nich duże znaczenie. Pokazują to wieloletnie badania naukowe jak i po prostu życie.

 

 

Gdy mężczyzna spotyka jakąś kobietę to na dzień dobry przywabia ona go jakimś miłym akcentem swojego ciała. Myśli on sobie, ale ładne oczy, usta, piersi, nogi itd. I jeśli tylko ma okazje i trochę odwagi to chce ją poznać. Czy od razu myśli o seksie? Świadomie niekoniecznie, ale podświadomie tak. Chyba, że wychodzi na miasto z zamiarem uwodzenia.

Nie od dziś wiadomo bezspornie, że podstawowymi potrzebami człowieka jest zaspokojenie głodu i pragnienia oraz rozmnażanie. Tak wiem, że to brzmi trochę grubiańsko, ale takie są fakty. Nikt tego sobie nie wymyślił takie są po prostu fakty.

 

To, że nie uprawimy seksu na okrągło wynika po prostu z także innych potrzeb, presji społecznej(tak nie wypada) oraz tym, że współżycie może się zakończyć ciążą, a to wiąże się z wieloma obowiązkami, wydatkami itd. Poza tym chęć na seks nie jest zawsze taka sama u obojga płci. Wiąże się to ze stanem zdrowia (poziom hormonów), trybem życia, środowiskiem, obyczajami kulturowymi itd.

 

Wracają do tematu i tytułowego „ogromnego nieporozumienia” miałem na myśli to, że bardzo wielu mężczyzn (zwłaszcza młodych i niedoświadczony) zupełnie niepotrzebnie boi się okazywać swoje seksualne zainteresowanie. Jasne, że trzeba to robić to umiejętnie i z umiarem, ale stanowczo warto i trzeba to robić? Dlaczego trzeba? Powód jest bardzo prosty. W naszym kraju (w wielu innych też) inicjatywa seksualna leży po stronie mężczyzn. Kobiety tego po prostu oczekują. Wiadomo, ze zdobywcą ma być mężczyzna a nie kobieta. Jak jej powiesz miły komplement na temat jej urody, spojrzysz z pożądaniem na jej piersi, pośladki, czy nogi to nie tylko nie sprawisz jej tym przykrości a nawet będzie jej miło.

 

Bardzo prawdopodobne, że ona sobie pomyśli, ooo podobam mu się, pociągam go. Jasne, że nie robi się tego cały czas i nachalnie, ale unikanie tego w ogóle lub czekanie do 10 randki jest nieporozumieniem. Najwyżej da ci do zrozumienia, że nie jest teraz zainteresowana (nie musi oznaczać, że nie będzie nigdy). Wtedy zawsze się możesz wycofać by ponowić to za jakiś czas. Kiedy, z kim i w jakiej sytuacji robić takie „podchody” zależy od konkretnej sytuacji i kobiety. Ja osobiści robię to jak najszybciej, zdecydowanie pokazuje, o co mi chodzi i w ten sposób polaryzuje kobiety. Jak jakaś mi mówi nie to nie tracę na nią zbyt wiele czasu(bywały wyjątki)a zajmuje się tymi na tak.

 

 

Przy tym kieruje się zasadą, że to ja wybieram a nie czekam na łaskawe znaki zainteresowania. Pamiętaj też, że one wszystkie od razu wiedzą, że mniej lub bardziej chodzi ci o seks. Kwiatki, kawki, prezenty i staranne omijanie seksualnych tematów i spojrzeń po prostu nie ma sensu. Zasada jest prosta: jak nie zaproponujesz, nie dasz do zrozumienia to nigdy się nie dowiesz, czego ona pragnie. Oczekiwanie, że ona przejmie inicjatywę i rzuci się ci w ramiona jest bardzo mało prawdopodobne. Tak, więc odpuść sobie myślenie typu: ona się obrazi, co ona sobie pomyśli, zaraz wyjdzie, itd. Czy tak musi być? A może jej się bardzo podobasz i ma ochotę na „chwileczkę” zapomnienia” z tobą? Pamiętaj, że kto nie ryzykuje szampana nie pije i do odważnych świat należy. To nie tylko przysłowia, ale życiowy fakt.

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa