≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Zostańmy Przyjaciółmi

Poznałeś właśnie super dziewczynę twoich marzeń (przynajmniej tak ci się wydaje) i zaczęliście się spotykać. Jest czarująca, mądra, seksowna, po prostu cię mega „kręci” i czujesz się zadurzyłeś. Randki wydaja ci się super, rozmowy takie czułe i romantyczne. W pewnym momencie umówiliście się np. u niej i ty zaczynasz ją przytulać całować, ale ona cię delikatnie odpycha i mówi ci „straszny” tekst:

Wiesz jesteś miły, naprawdę super, ale chcę byśmy zostali tylko przyjaciółmi.

Tobie niemal szczęka opada. Nie tego oczekiwałeś. Co teraz masz zrobić? W skrócie masz dwie możliwości:

 

  1. Powiedzieć, że cię to nie interesuje, bo nie tego oczekiwałeś, grzecznie się pożegnać i wyjść.
  2. Udać, że wszystko jest Ok i na razie przystać na jej propozycje, licząc, że jednak coś się miedzy wami zmieni.

 

 

Które rozwiązanie będzie dla ciebie lepsze? Nie wiem, ponieważ to zależy od konkretnej dziewczyny i sytuacji. Na pewno też zastanawiasz się, dlaczego tak się zachowała. Czy ze mną jest cos nie tak? Czy cos źle zrobiłem? Źle powiedziałem? Tak naprawdę też trudno powiedzieć. Jeśli faktyczne miałeś niej szansę na coś więcej to mogłeś zrobić kilka błędów:

 

  1. Od początku twoje czyny i słowa szły w relacje ”zostańmy przyjaciółmi” Oznacza to, że nie okazywałeś jej tego, ze ona interesuje cię jako kobieta. Nie seksuowalizowałeś interakcji ani słowami ani zachowaniem.
  1. Zbyt często słuchałeś jej zwierzeń, doradzałeś jej i byłeś za bardzo przymilny i usłużny.
  2. Byłeś zbyt natarczywy i obcesowo interesowałeś się jej ciałem a ona nie była za bardzo na to gotowa i ty ją (na razie) nie kręciłeś jej jako ewentualny kochanek
  3. Twoje rozmowy nie pobudzały w niej emocji erotycznych a tylko uczucia przyjacielskie.

 

To najczęstsze popełniane błędy i wcale nie muszą dotyczyć twojej sytuacji. Co jeszcze mogło się stać, że ona się tak zachowała?

 

  1. Ona tak naprawdę już miał wtedy chłopaka i się z nim np. pokłóciła i zaczęła się z toba spotykać na złość jemu. Kiedy zorientowała się, że tak naprawdę tylko na nim jej zależy postanowiła do niego wrócić.
  2. Ty jej nie interesujesz i mówiąc to miała nadzieję, że z nią od razu zerwiesz, bo tylko przyjacielskie relacje cię nie interesują.
  3. Nie interesujesz ją jako kochanek czy partner do związku, ale jako przyjaciel tak.

 

Możliwości jest pewnie więcej, ale nie to jest najważniejsze. Ważne jest to, co ty zrobisz jak ona naprawdę się tak zachowa. Nie podpowiem ci, co masz zrobić. Decyzje musisz podjąć sam.

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa