≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Brak dopasowania seksualnego

Fot. Flickr

 

Spotyka się czasami opinie o tym, że niektóre pary nie mogą być ze sobą, bo są niedopasowane seksualnie i dlatego się rozstają.

O co tu chodzi i jak sobie z tym radzić?

Uważam, że taki brak dopasowania to raczej wygodna wymówka, bo jeśli chce się znaleźć rozwiązanie to się je znajduje.

O braku dopasowania fizycznego praktycznie trudno mówić. Nawet jeśli on ma ogromnego penisa, a ona małą pochwę albo odwrotnie- on ma małego penisa, a ona ogromną pochwę, nie ma to znaczenia.

Pochwa ma to do siebie, że się rozciąga, a nawet największy penis nie musi przecież penetrować po samą nasadę.
Niemniej zawsze były dla mnie zagadką pary, gdzie mężczyzna ma powiedzmy 2 metry wzrostu, a jego kobieta ma 150 cm. Oni to dopiero muszą mieć fantazję w łóżku aby się dopasować.

Przy mówieniu o niedopasowaniu seksualnym, bardziej można zastanowić się nad brakiem dopasowania w temperamencie.
Tu naprawdę może być problem. Mężczyźni, mniej więcej do 25. roku życia mają nadmiar testosteronu i przez to szaleją w łóżku. Mówię o większości, nie o wszystkich. Z kolei dokładnie odwrotnie jest z kobietami, bo one zaczynają mieć naprawdę dużą ochotę na seks po 30-stce. Im są starsze, aż do przekwitania, tym mają większą ochotę.

Jeśli więc para jest w jednym wieku to w pewnym momencie się rozmijają.

Co z tym można zrobić?

W przypadku kobiety do 30-stki, żeby bardziej ją pobudzić trzeba pokazać ile naprawdę może mieć przyjemności z seksu. Czyli trzeba umieć dawać jej prawdziwą rozkosz i to na różne sposoby. Jak to robić pisałem poprzednio. Mówię o tym też na szkoleniach.

U mężczyzn jest to kwestia dbania o siebie. Nie tyle chodzi o ładne ubranie, ale o kondycję fizyczną, a tym samym o poziom testosteronu. Jeśli stale ćwiczysz to twoja ochota na seks jest o wiele wyższa niż u twojego kolegi, który nie robi z sobą nic.

Szczególnie ważne staje się to, gdy skończysz mniej więcej 35 lat, bo wtedy poziom testosteronu spada.

Jak dołoży się do tego jeszcze masturbację to panowie mają spore problemy z mocną erekcją i w ogóle z ochotą na seks.

Niedopasowanie jakie naprawdę może być problemem to aspekt psychiczny. Kiedy ty lubisz jedno, a ona zupełnie coś innego. Ona namawia cię na BDSM, a ty masz ochotę na masaż i długi wolny seks.

Wtedy obawiam się, że nie obejdzie się bez pomajstrowania w jej głowie poprzez różne triki perswazyjne lub hipnotyczne.

W książce „Mój tajemny ogród” Nancy Friday opisuje fantazje seksualne kobiet. Obawiam się, że zarówno ty, jak i ja pod tym względem jesteśmy bardzo ubodzy. Dlatego nie dziw się, że twoja kobieta może mieć ogromne oczekiwania. Przeczytaj tę książkę albo przynajmniej kilka jej rozdziałów, to nieco inaczej zaczniesz patrzeć na kobiety. Wtedy być może zrobisz najcenniejszą rzecz- zaczniesz rozmawiać ze swoją kobietą o tym, czego ona oczekuje i jakie ma pragnienia.

W ten sposób coś takiego jak brak dopasowania seksualnego nie będzie między wami istniało.

Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Łatwiej niż myślisz. W ten weekend rusza kolejna edycja Seminarium "Oświecony Kochanek". To dwa dni szkolenia z zaawansowanych technik seksualnych. Jednego dnia wszystko o seksie fizycznym,a drugiego dnia metody podświadomego oddziaływania na partnerkę.

{ 6 comments… add one }
 • Dawid 25/09/2012, 20:37

  Sorry ,że pisze tutaj ale chciałem być pewien ,że przeczytasz mam takie pytanie czy będzie jeszcze jakaś konferencja na temat atrakcyjności lub czy będzie możliwość odsłuchania poprzedniej ? – 15 min przed ostatnią internet wysiadł jak na złość 🙂

  Reply
  • Brunet 26/09/2012, 10:41

   Powtórka będzie w piątek 28.09 o 20:00 pod tym adresem co zwykle.

   Reply
 • Mel 29/09/2012, 18:59

  Moj facet nigdy nie zaczyna. Starczylo mu energii na zrobienie dzieciaka. On ma 30 lat i chyba rozumie to tak, ze seks to orgazm. No to woli sam w lazience, szybciej i bez fatygi. Moj poprzedni kochanek 58letni mial fantazje i pasje. Ciagle o nim mysle. Mlodzi faceci sa jacys dziwni. Tylko gry komputerowe. Seksu nie bylo juz od 3 tygodni i dlugo nie bedzie bo ja juz nie zaczne, to zenujace. To sie nazywa niedpoasowanie seksualne!

  Reply
 • Marek 30/09/2012, 21:18

  haha, Mel wiesz jest dużo młodych-chętnych 😀

  Reply
 • Minis 15/10/2012, 08:56

  każdy jest inny 😀
  Mel chce graczy w łóżku, a gracze chcą grać na komputerze ^^

  Reply
 • Ewa Wars 19/10/2012, 09:28

  Brak dopasowania to bardzo złożona i szeroka kwestia. Powinieneś o niej więcej napisać.

  Reply

Leave a Comment

Archiwa