tantra
 

Kurs Masaż Tantryczny Na Kobiecie Na DVD:

"Masaż Tantryczny
Za Pomocą Którego Doprowadzisz Swoją Partnerkę Do Wielokrotnego Orgazmu..."

To fragment z filmu Uwodziciele gdzie pokazuję masaż:To Proste! I Nie Potrzebujesz "Rozmiaru" Albo Długiego Stosunku
Aby Dać Jej Wielokrotny Orgazm...


Dla wielu osób to niemożliwe, że istnieje taka technika.
Nawet kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, co ich własne ciało może im dać.

Czy wiesz że:

- dotykając w odpowiedni sposób kobietę możesz dać jej w parę minut kilka tak mocnych orgazmów, że ona będzie mieć wytrysk?

- możesz dać jej takie przeżycia seksualne, jakich sama sobie nie sprawi, ani nawet najbardziej wymyślny seksualny gadżet?

- dasz jej takie przeżycia seksualne, jakich nigdy dotąd nie miała?

- sprawisz, że będzie mieć orgazm za orgazmem... i jeszcze jeden... tak, że aż zapomni swojego imienia...

To wszystko sprawi, że:

 

Seks Dla Niej Nigdy Nie Będzie Taki Sam


Dzięki tej technice masażu w ostatnich latach miałem seks na 1 lub 2 spotkaniu
z wieloma kobietami. To jest umiejętność, która totalnie odmienia życie seksualne. Opisywałem na swoim blogu, jak w na wyjeździe narciarskim poznałem dwie rosjanki
i na obu zastosowałem ten masaż, doprowadzając do seksu tego samego dnia kiedy je poznałem. Wcześniej nawet ich nie całując i nie mając najmniejszych oporów z ich strony.

Jeśli masz stałą partnerkę, to ten masaż też zmieni twoje życie seksualne. Pewnie wiesz jak to czasami jest kiedy nie masz ochoty na seks, a twoja kobieta się go domaga. Ty jesteś zmęczony, albo po prostu nie masz ochoty. Jeśli nie dasz jej tego co chcesz to potem ona ma fochy.
Jeśli zrobisz jej ten masaż, dasz jej kilka orgazmów. Ty będziesz miał spokój,
a ona będzie wniebowzięta.

Kiedy to DVD było już wydrukowane w opakowaniu i leżało na moim biurku, zobaczyła je nowo poznana dziewczyna. Zapytała co to, więc opowiedziałem, a potem na jej żądanie obejrzeliśmy to. Zgadnij co się potem działo...

Przyznam, że zaskoczyła mnie kobieta, która zamówiła do DVD. Tak naprawdę to produkt dla mężczyzn, bo uczy jak masować kobiety. Kiedy powiedziałem jej
o tym, z rozbrajającą szczerością powiedziała, że zamawia to dla swojego męża...

Być może jesteś mężczyzną, któremu zależy tylko na własnej przyjemności. To video nie będzie dla ciebie, chyba że chcesz tylko popatrzeć jak doprowadzam do orgazmu dwie wijące się modelki.

To video jest dla mężczyz, którzy chcą polepszyć swoje życie seksualne, którzy chcą być niezastąpionymi kochankami dla swoich kobiet.Kiedy Zrobisz Ten Masaż Kobiecie, Ona Zapamięta To Do Końca życia. Wróci Po Seks z Tobą Nawet Po Latach...

 

Kiedy był kręcony film "Uwodziciele" w którym dawałem kurs tantry i pokaz masażu tantrycznego, ekipa filmowa jak i uczestnicy nie byli przygotowani na to co zobaczyli.

Masowana przezemnie w odpowiedni sposób kobieta, w świetle kamer
i przed kilkunastoma obserwującymi ją osobami miała wielokrotny orgazm
i wytrysk
.

Przed zdjęciami do filmu reżyser, pod pozorem zdjęć próbnych zaprosił modelkę, aby sprawdzić czy to prawda o czym usłyszał. O tym, że robie taki masaż, po którym dziewczyny od niesamowicie silnego orgazmu mają wytrysk.

Pamiętam do dziś jego minę, jak i jego asystenta, który nagrywał to na kamerę. Modelka miała bardzo silny wytrysk i kilka orgazmów po sobie. Po wszystkim rzucała nam się naga na szyje i podskakiwała z radości, mówiąć że w życiu czegoś takiego nie przeżyła.

 

Ten Sposób Masowania Sprawi, że Uzależnisz Od Siebie Kobiety.

 

Ten masaż w kulturze europejskiej można nazwać masażem erotycznym. To co dzieje się z kobietą podczas jego wykonywania, jest nie do porównania z czymkolwiek innym.

Kobiety, które są masowane po raz pierwszy są zszokowane tym, że ich ciało może dać im orgazm za orgazmem, które często kończą się wytryskiem.

Wiem jak nieprawdopodobnie to brzmi, jednak to fakt. Kobiety mogą mieć wielokrotne orgazmy i mogą mieć wytrysk. To wytrysk inny jak u mężczyzn, jednak nie sposób go nie zauważyć.

 

Fragment filmu u góry strony, ta scena, która była nagrywana prawie 3 godziny i potem wrażenia chłopaków i dziewczyny.

Są nadal takie osoby, które wątpią czy to jest możliwe. Czy taki masaż w ogóle istnieje.

Moi znajomi od jakiegoś czasu pytali mnie jak to zrobić. Uczyłem tego na seminarium Oświecony Kochanek, aż w końcu nagrałem video instruktażowe.

Pokazuję na dwóch modelkach jak po kolei wykonać masaż. Wygląda to tajk jakbyś stał z boku i obserwował co po kolei robię i moment jej ograzmu. Jest to kręcone z dwóch kamer, pod różnymi kątami, także możesz dokładnie na w sumie 4 filmacyh zobaczyć jak to się robi.

Podczas nagrania mówię co robię i co ty powinienieś robić, jak będziesz to robił na swojej kobiecie. Ponadto w instrukcji masażu jest audiobook i ebook ze szczegółową informacją jak to się robi.

 

Każda Kobieta Może Mieć Wielokrotne Orgazmy i Wytrysk.

 

Wiedz, że ten masaż za pierwszym razem wywyłuje wytrysk u ok 25% kobiet, nie mniej ponad 90% będzie mieć wielokrotny orgazm. Nie mniej to kwestia praktyki i liczby sesji, aby podnieść skuteczność. Mówię na nagraniu jak praktykować.

 

Tutaj zrzut ekranu z nagrań:Kurs składa się z:...

mistrz seksu
filmy na DVD w jakości HD, w sumie prawie 3 godziny nagrań, dwie modelki ujęte z dwóch kamer, tak aby dokładnie wszystko widzieć.
mistrz seksu audiobook jak wykonać masaż
mistrz seksu ebook ze zdjęciami, schematami i opisem jak wykonać masaż
mistrz seksu dostęp do 1,5 godzinnego seminarium on-line
mistrz seksu godzina konsultacji na tematy związane z nagraniem
 
w cenie jest wysyłka w dowolne miejsce na terenie Europy

masaż tantryczny

Dodatkowy bonus specjalny o wartości 199 zł.
Nagranie z internetowego seminarium Oświecony Kochanek.
Bonus dostępny do odwołania.

 

Tego Nie Uczy Nikt W Polsce,
a Nawet Nikt W Europie !

 

Poniżej pytania jakie zadali czytelnicy mojego bloga i listy mailingowej:
pytania i odpowiedzi:

1. "Czy na dvd znajdują się informacje o tym jak wykonać wprowadzający, rozluźniający masaż? Rozumiem że bez odpowiedniej umiejętności masowania nici z zamierzonego efektu."

Na DVD jest w sumie 4 filmy. Pokazany jest masaż od a do z na dwóch modelkach. Nagrywane to jest z dwóch kamer, tak aby dokładnie widać z każdej strony. Do tego mówię po kolei co i jak robić. Wystarczy że skopiujesz to co robię i osiągniesz zamierzony efekt.
Tak jak pisałem w poprzednim mailu za pierwszym razem zadziała to na 25% kobiet.
Z tych dwóch masowanych modelek jedna miała bardzo mocne wytryski, a druga miała tylko orgazmy. Akurat ta druga była masowana podczas szkolenia i obok siedziało 11 obcych facetów, więc po prostu nie można było jej na tyle zrelaksować.2.

2. "Witam, jestem troche sceptycznie nastawiony do tego przyszłego DVD. Na tych modelkach pokazujesz wszystko dokładnie ze zbliżeniami na łechtaczke itp. krok po kroku?? Bo coś mi się wierzyć nie chce..."

Na filmie jest wszystko dokładnie pokazane. Modelki są nagie, a kamera jest 1,5 metra od modelki. Nie ma żadnych zbliżeń na łechtaczkę, bo kamera była na statywie, nie mniej wszystko dokładnie widać. Jest kamera z boku i od strony krocza.

3. "Ile kosztuje zrobienie takiego filmu z masażem?"

Dużo. Znalezienie modelek, które pokażą się całkiem nago, do tego gdzie obcy facet będzie coś tam robił z jej pochwą, to nie jest takie proste. Montaż video jest bardzo drogi, tłoczenie i druk okładki czy wysyłka przy tym wszystkim to już drobiazgi.

4. "Czy jest cos na co trzeba uwazac, by nie spowodowac bolu?"

Przy robieniu masażu to kwestia wyczucia, opowiadam o tym na filmie. Przy masażu punktu G to kwestia odpowiedniej procedury. Jak powiem Ci gdzie i jak mocno dotykać i w jakiej kolejności, to boleć ją na pewno nie będzie, więc jak będzie jęczeć to z innego powodu.

5. "Rozumiem ze masujesz wszystkie czakramy, wzdluz kregoslupa a potem z przodu?"

Rozmasowywane są wszystkie punkty energetyczne, ale wiem że to temat dla wielu drażniący. Dlatego na filmie po prostu pokazuję gdzie i jak masować, bez wnikania w filozofie. Konkretnie i na temat.

6. "Czy bedzie mozliwosc kupienia tego video w formie elektronicznej, np poprzez sciagniecie z ftp?"

Nie, tylko DVD, może za rok zrobię wznowienie to będzie też możliwość zakupu przez internet.

7. "Próbowałem parę razy zrobić dokładnie to co opisujesz (ruchy palcami w pochwie), żeby kobieta dostała wytrysk,
owszem podobało Jej się, ale po jakimś czasie dopomina się, żeby włożyć tam penisa, bo "nic go nie zastąpi" ?

Odpowiem tak: jeśli tobie dziewczyna daje doskonały seks oralny, to powiesz jej przestań, nie rób tak, wolę być w tobie.

8. "Dlaczego to DVD tyle kosztuje"

Cena może wydawać się wysoka. Chcę aby ten produkt był elitarny i nie dla wszystkich. Zawsze możesz zapisać się na kurs masażu twarzy i szyi. Widziałem reklamy takich
w cenie 500 zł. Jeśli uważasz, że Twojej kobiecie sprawi większą przyjemność masaż twarzy, niż sztuka doprowadzenia jej do wielokrotnego orgazmu, to zdecydowanie zapisz się na masaż twarzy.

9. "Skąd mam wiedzieć czy dostanę to DVD"

Od 3 lat prowadze szkolenia Oświecony Kochanek. Od roku prowadzę bloga www.oswieconykochanek.pl/blog
Widziałeś film, w którym grałem. Te produkty robię dla przyjemności, żyję z czego innego.

 

Oto komentarze osób, które znają z mojego bloga instrukcję, a jeszcze nie widziały video:

Wojtek:
>masaż rewelacja:) naprawdę, co prawda pierwszy raz zrobiłem go całkowicie od początku do końca i jakoś po 5 minutach jak już operowałem palcami w niej dziewczyna zaczęła się rzucać i mówić żebym przestał bo musi iść do toalety.
Tak nalegała, że uległem( jak nie będzie się czuła komfortowo to nic z tego nie wyjdzie, no nie?)
już później nie udało mi się osiągnąć takiego stanu, ale jak z nią rozmawiałem i spytałem się o to uczucie, to określiła to: tak, jakby coś się zbierało, ale to nie był skurcz gdyby chciało jej się siku, tylko niżej
więc panowie następnym razem to powtórzę i tym razem nie ma przerywania ;))
pozdr.


Przemi:
>Zastosowałem wczoraj dwa opisane tutaj "chwyty". Co prawda nie do końca zgodnie z opisem, bo trwało to krócej niż pół godziny i wcześniej jej dobrze nie rozmasowałem. Tak czy inaczej, moja partnerka po jakimś czasie stymulacji w ten sposob zaczeła krzyczeć, że czuje w ciele dziwne skurcze, że mrowieją jej dłonie i stopy, a usta drżą. Była tak zaskoczona zaistniałą sytuacją, że nie chciała dalszej stymulacji i nie osiągneła orgazmu. Najciekawsze jest jednak to, że jak sama okresliła dziwny skurcz; krąży po jej ciele, że raz jest w udzie, raz w łydce, w brzuchu, klatce piersiowej, ramieniu, szyji i ustach, i że co chwila zmienia miejsce i to trwało jeszcze jakieś 20 minut po zakończeniu stymulacji. Generalnie twierdziła, że to przyjemne uczucie ale była zdezorientowana bo nikt nigdy wczesniej nie sprawił, że czuła coś takiego. 

>Ona już tamtej nocy chciała więcej a teraz mi pisze, że już nie może sie doczekać kolejnego razu! Bardzo dziękuję za cenne wskazówki. Obiecuję opisać jej i moje wrażenia z kolejnych spotkań.


Tom:
>Ja już wcześniej to stosowałem i faktycznie kobieta jest w szoku :). Wytrysk nastąpił za drugim razem, bo za pierwszym faktycznie tak jak u Przemika dziewczyna mi się urwała i krzyknęła co ja z nią robię :)
Magia tylko dla nielicznych czarodziejów :)  
   

Prezent

Do każdego DVD w prezencie dodam dokładny opis tego jak ten masaż wykorzystać do tego, aby mieć seks na 1 lub drugiej randce. Opis ten będzie na przykładzie konkretnych sytuacji z mojego życia.

To wszystko zasługa masażowi tantrycznemu i jeszcze czeogoś...

Co to było dowiesz się, po zamówieniu płyt DVD z masażem.

W skrócie dostaniesz opis tego jak można doprowadzić do seksu na pierwszym czy drugim spotkaniu. Myślę, że ta wiedza jest więcej warta jak to DVD. Jeśli chodzisz na randki i niekiedy czekasz miesiącami na seks, to co tam napisze może zaoszczędzić Ci mnóstwa pieniędzy wydawanych na kobiety.
(to jest sposób, ale zależy od

 

 

Zastanawiałem się jaką dać cenę na ten produkt. Sprawdziłem dostępne na rynku masaże i nie znalazłem nic podobnego. Były jakieś masaże chińskie i masaże tao w cenie 2 tys zł. Widziałem kursy masażu klasycznego w cenie 1300-2500 zł. Widziałem też kursy masażu dla kobiet w ciąży, czy kursy masażu szyi i twarzy, kosztowały one 500 zł. Seminarium Oświecony Kochanek, gdzie pokazuję jak to się robi kosztuje 2 000 zł.
Dlatego ustaliłem cenę na 457 zł. Jestem pewien, że to co daje kobietom ten masaż nie jest w stanie dać nic innego. Dlatego to mogą być najlepiej zainwestowane pieniądze w twój rozwój, ale i w przyjemność twojej kobiety. Stać cię na to.

Cena kursu na DVD wynosi 457 zł

Ta kwota to cena 45 kaw pitych w kawiarni.
Jeśli możesz przez45 dni pić kawę w domu czy w biurze, to wystaczy na to DVD.
Do tego gratis otrzymujesz produkt wart 199 zł.

 

To DVD Dostaniesz Pocztą Polską Lub Kurierem.
Przesyłka jest zapakowana w dyskretny i bezpieczny sposób.

Platnosci.pl - Twoje dane i pieniądze sa w pełni bezpieczne, ponieważ zamówienie jest realizowane przez największą w Polsce firmę: platnosci.pl
platnosci.pl realizują przelewy z 24 banków
Firma ta obsługuje płatności np na Allegro.


gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia napisz tu


gwarancja

“Jesteś wolny od ryzyka
gwarancja zwrotu pieniędzy"

Może masz taki głos w głowie, który ci mówi, że to nie może działać. Ja mam taki głos głowie, który mi mówi a co mi tam sprawdzę, może to jednak prawda.

Nic nie ryzykujesz zamawiająć to DVD. W przeciągu 90 dni od zakupu, jesli uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, masz prawo bez żadnych powodów zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz po odesłaniu nagrania.

To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to moment na to aby polepszyć moje życie erotyczne
i kontakty z kobietami. Ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

zamów


 

 

regulamin | polityka prywatności | kontakt

Copyright 2011 OswieconyKochanek.pl