UWAGA: Dla mężczyzn, którzy chcą być seksualnymi magami:
oraz dla tych, którzy chcą odświeżyć swój związek przez sypialnię...

"Jak Zostać Mistrzem Seksu"

Sprawdzone metody: tantra seksualna
oraz przetestowane triki seksualne.


"Zestaw umiejętności z jakimi wrócił mój mąż ze szkolenia przeszedł moje oczekiwania. Przejął całkowicie kontrolę nad moim ciałem, dotykiem i ruchem. Czuje się bezpiecznie, a zarazem dziko w tym samym czasie. Jest najlepszym kochankiem jakiego miałam, mamy sex 3 albo 4 razy dziennie z wielokrotnymi orgazmami za każdym razem."
-- Kasia, Wrocław

   To seminarium nie jest po to, żebyś obejrzał sobie nagą modelkę, na której robimy masaż wywołujący u dziewczyny wielokrotne orgazmy. Wyobraź sobie jak po seminarium, Twoja dziewczyna będzie zachwycona tym, co od tej pory będziesz mógł jej dać. Jej uśmiech i zachwyt będzie najlepszą nagrodą.

To co za chwilą przeczytasz być może zmieni twoje podejście do kobiet i do samego siebie. Trafiłeś na tą stronę i czytasz ją, więc jesteś zainteresowany tym co robić aby być absolutnie fantastycznym kochankiem. Nie wiem czy pamiętasz scenę; z filmu "Czego pragną kobiety" gdzie Mel Gibson grający Nicka Marshalla w scenie łóżkowej  doprowadza do tego, że jego partnerka krzyczy w myślach: "Nick Marschall jest największym kochankiem świata!!!"Jak tego dokonał? - czytał w jej myślach i dokładnie wiedział czego ona pragnie. Ale pewnie jeszcze nie wiesz tego, że większość kobiet tak naprawdę sama nie wie co daje im największą przyjemność i rozkosz… tak, kobiety często same nie wiedzą jak wielką rozkosz może dać im ich własne ciało

Możesz zapytać "i co z tego, ja i tak wiem swoje i to co robią mojej partnerce w zupełności wystarcza".

 

" Wylądowaliśmy u mnie nad ranem, a potem był odjechany sex wiele razy, przez cały dzień. Pozwoliła mi bawić się swoim ciałem i robić wszystko...

Tego samego wieczoru dostałem zaproszenie na drinka od innej kobiety "...", do niej do domu. Skończyło się w łóżku w nocy, a potem kotłowaniem potężnym nazajutrz
i "rekordem orgazmów" u kobiety. Tak mi powiedziała. I było kilka godzin akcji i wyrazy uwielbienia...

"..." pojawiła mi się potężna pewność siebie połączona ze spokojem wewnętrznym.
"

-- R., Warszawa


Być może jej to wystarcza. Bo przecież twoja partnerka chyba nie udaje orgazmu aby sprawić ci przyjemność. Może jest dokładnie tak jak myślisz.

Nie mniej zastanów się jak by to było gdybyś był w stanie poruszyć w niej nie odkryte jeszcze sfery i dać jej to czego żaden inny mężczyzna dotąd jej nie dał. Doprowadzić ją w takie miejsca, gdzie nie zdawała sobie sprawy że może dojść. Mało tego, ty sam możesz mieć wielokrotnie większą rozkosz z seksu i sam możesz przeżyć takie uniesienia jakie do tej pory wydawały ci sią niemożliwe do osiągnięcia.

 

   Zestaw umiejętności jakie nabędziesz jest tak kolosalną różnicą w porównaniu do tego co znasz,
jak zdarzenie jakie miało miejsce kilka lat temu.Pewien afrykanin wynalazł rower... tak w 21 wieku wynalazł rower, wyszedł z buszu ze swojej wioski, aby pokazać całemu światu to cudowne dzieło.

Tylko omal nie umarł na zawał, kiedy zobaczył na drodze jeżdżące samochody. Co by było gdyby dowiedział się, że ludzie mają technologię pozwalającą polecieć do gwiazd.

Dokładnie taka jest różnica pomiędzy seksem jaki miałeś do tej pory, a jaki możesz wkrótce mieć.

 

TANTRA I TRIKI SEKSUALNE W ŁATWYCH ĆWICZENIACH

 

Tego wszystkiego możesz nauczyć się w 2 dni, resztę będziesz mógł ćwiczyć w domu.

   Te wszystkie techniki o których czytasz na tej stronie mogą wydawać się nieprawdopodobne. Jednak jeśli czytałeś kiedyś książkę Neila Strausa "Gra" o podziemiu uwodzicieli to jest tam rozdział guru, który uczy i w swoim arsenale wykorzystuje masaż tantryczny, oraz wywoływanie orgamu u kobiet słowem.

Zanim zaczniesz czytać dalej, pomyśl:

- czy twoja kobieta kiedykolwiek miała wielokrotne orgazmy?

- czy twoja kobieta przeżyła prawdziwe wytryski podczas orgazmu?

- czy twoja kobieta w czasie seksu odpływa poza swoją świadomość wpadając w totalną ekstazę?!!!

- czy twoja kobieta w trakcie i po seksie mówi rozogniona, że przed tobą nie miała mężczyzny, który byłby w stanie dać jej tyle orgazmów i że jesteś najwspanialszym kochankiem jakiego miała i o jakim zawsze śniła?

- czy twoja kobieta nie może się doczekać seksu z tobą i nawet sama go inicjuje?

Jeśli, na wszystkie te pytania odpowiedziałeś twierdząco, nie musisz czytać dalej. Zamknij tą stronę i daj kolejną przyjemność swojej kobiecie. 


   Jeśli masz problemy poznawaniem kobiet, wiedz że mamy tajemną metodę na ich poznawanie. Nauczymy cię takiej metody, po wykonaniu pewnej techniki tantrycznej kobiety zaczną się tobą interesować i zwracać na ciebie uwagę w różnych miejscach: na ulicy, w barze, dyskotece.


Niemożliwe? Nie ma rzeczy niemożliwych, z tej tajemnej techniki, która powstała kilka tysiący lat temu i była zastrzeżona tylko dla możnych tego świata. Będziesz mógł robić rzeczy niewyobrażalne dla twoich kolegów. Będziesz oddziaływać na kobiety w sposób, który dla kogoś kto popatrzy z boku bądzie myślał, że to niemożliwe co sią dzieje.


Jak myślisz jak dobrze czułbyś sią z taką świadomością, że jesteś doskonałym kochankiem? Znasz techniki o lata świetlne wyprzedzające to co umieją inni mężczyźni w Polsce?

 

TO JEDYNE TAKIE SZKOLENIE W POLSCE!

 

   Twoi znajomi, kiedy patrzyliby na to jak w jakiś magiczny sposób przyciągasz kobiety, byliby zaskoczeni tym co robisz. Czy myślisz, że to by było interesujące i chciałbyś sią tego nauczyć? Chciałbyś dowiedzieć się czym jest seks tantryczny?

   Jeśli tak, to zanim zapiszesz sią na seminarium, gdzie dostaniesz niesamowitą porcją wiedzy na temat intymnych kontaktów z kobietami i tajemnych tantrycznych technik seksualnych, przeczytaj o tym co jeszcze możesz sią nauczyć:

- triki w seksie: gdzie, jak, z jaką częstotilwościa dotykać, jak pieścić, aby kobieta za tobą szalała

- system od a do z jak dojść do orgazmu bez wytrysku pozwalający na łóżkowe maratony

- metoda na doprowadzenie kobiety do seksu analnego oraz na orgazm analny

- tajemne 3 pozycje seksualne doprowadzające kobiety do ekstazy (na blogu Oświecony Kochanek znajdziesz opis jednej z tych pozycji)


- dalekowschodnia zastrzeżona technika na wywoływanie wibracji seksualnej, której efektem jest samoczynne przyciąganie kobiet do ciebie


- tajne techniki tantryczne wzmacnianie potencji, tak aby zawsze "być gotowym"


- co zrobić, aby doprowadzić kobietą do szaleństwa pzez seks oralny


- sposób odżywiania i bezpieczne suplementy, powodujące gigantyczną erekcję i potencję


- techniki pracy nad własnym ciałem potężnie podnoszące poziom Twojej energii życiowej


- tajemna technika na masaż tantryczny i stymulację wywołującą wytrysk u kobiety oraz wielokrotne intensywne orgazmy (prezentacja na żywo na modelce)


- odkrywanie i wzmacnianie w kobiecie jej seksualnych potrzeb


- przełamywanie kobiecych blokad przed seksem i jego odmianami (oralny, analny)


- wywoływanie orgazmów u kobiet za pomocą prostego do nauczenia schematu hipnotycznego


- jak być PRAWDZIWIE UWODZICIELSKIM I CZARUJĄCYM MEŻCZYZNĄ,
 
  
- JAK PRAWIDŁOWO ROZMAWIAĆ z kobietami o seksie, aby pragnęły Cię słuchać
i chciały więcej


- jak przekazywać swoją seksualność bez sprawiania wrażenia desperacji


- na prostych przykładach dowiesz się jak prawidłowo budować napięcie seksualne, zaufanie i pożądanie,


- niezwykłe metafory seksualne, które wypełnią umysł kobiety seksualnymi fantazjami


- gwarantowane sposoby i triki na rozróżnienie typów kobiet i tego jakie słowa na nie najmocniej działają


- 3 sprawdzone strategie jak omijać kobiece pułapki i testy,żeby już nigdy nie usłyszeć "ale bajerujesz", "na mnie nie podziałają takie teksty", "kiepski z ciebie romantyk"


- jak stosować konwersacyjne haczyki, dzięki którym ona będzie biegać za tobą i chcieć abyś mówił do niej bez końca

 

 

NA SEMINARIUM BĘDZIE ZAPROSZONA MODELKA,
NA KTÓREJ PREZENTUJEMY


MASAŻ TANTRYCZNY WYWOŁUJĄCY WIELOKROTNY ORGAZM Z WYTRYSKIEM KOBIECYM

KROK PO KROKU WYTŁUMACZYMY CI JAK TO ROBIĆ

 Jeśli przyjdziesz na seminarium z dziewczyną, żoną, kochanką zrobimy prezentację na niej.


Co jeszcze możesz się nauczyć
z wiedzy tantrycznej mającej kilka tysięcy lat?

 

   Techniki fizyczne to jeszcze nie wszystko, dowiesz się jak w specjalny sposób mówić do kobiety, abyś dotarł do tych części jej umysłu, które potrafią dać jej orgazm samymi słowami
Czy wiesz, że kobieta może zaznać orgazmu bez jakiegokolwiek dotyku...?Tak, jest to możliwe, jeśli wiesz jaką moc mają niektóre słowa powiedziane w odpowiedni sposób. Słyszałeś o Casanowie, który był mało atrakcyjny fizycznie, żeby nie napisać brzydki jak noc,
a kobiety od samych jego słów już fantazjowały o namiętnym seksie z nim.

 

   Jest to zaledwie kilka punktów opisujących materiał jaki znajdzie się na seminarium.  Wiedza ta oparta jest w głównej mierze na tantrze i zmysłowo seksualnej lingwistyce. Tantra to jedna
z najstarszych dziedzin wiedzy dostępna człowiekowi. Kilka tysięcy lat temu w starożytnych Chinach była ona dostępna wyłącznie dla cesarza i najbardziej zaufanych dworzan.

 

Jako ciekawostkę potraktuj to, że Kamasutra stanowi zaledwie kilka procent całej wiedzy tantrycznej. wyobraź sobie więc co jest
w ponad 90%... i jak ty to będziesz mógł wykorzystać.


  
Z tej wiedzy otrzymasz to co najcenniejsze, co zostało przetestowane i wypróbowane
w naszych czasach i daje niewyobrażalne efekty zarówno na modelkach, jak i na fryzjerkach.


Wiedzę, którą możesz posiąść, jest podawana w prosty, łatwy do zastosowania sposób.

  

   Wiedz, że jeśli masz mało sympatycznych sąsiadów, to może jednak nie powinieneś tego wszystkiego się uczyć. Będą mieć z pewnością do ciebie pretensje o krzyki i namiętne westchnienia kobiet dochodzące z twojego domu, a nie pozwalające innym spać.

Jeśli jesteś w stałym związku, zobaczysz jak bardzo się zdziwisz jak twoja kobieta otworzy
w pewnym momencie oczy ze zdziwienia i nie będzie mogła uwierzyć w to co z nią robisz.

   Być może czytałeś rozmaite poradniki na temat seksu. Ja kiedy je czytałem znajdowałem
w każdym praktycznie te same treści w zasadzie informujące o tym, że kobiety mają łechtaczkę.

Tylko, że o tym wiedziałem z lekcji biologii. Nie dowiedziałem się zaś wiele na temat tego
co naprawdę działa na kobiety, co sprawia że wychodzi z nich ta niegrzeczna dziewczynka. Jak
z łagodnej kobiety wydobyć jej drugą, ukrytą seksualną naturę.   Po kontakcie z Tobą i Twoją nową wiedzą, każda kobieta, którą spotkasz na swojej drodze zapamięta Cię na długo. Każda, z którą spędzisz czas w najprzyjemniejszy sposób będzie pamiętać cię do końca życia. Jeśli nie chcesz takich sytuacji w swoim życiu, to nie powinieneś czytać tego dalej, ani zapisywać się na to seminarium.

   Wiesz, że wielu mężczyzn wokół ciebie przechwala się swoimi możliwościami... Na pewno znałeś mężczyzn, którzy próbują imponować innym swoją potencją i umiejętnościami. Może czasami tacy są.

Smutna prawda, którą potwierdzają kobiety jest taka, że znacząca większość mężczyzn nie daje im tego o czym marzą i czego potrzebują.

Statystyki pokazujące ilość związków, które się rozpadły i ich przyczyn są nieubłagane.

 

To nie trwa tygodnie czy miesiące, abu nauczyć się najlepszych technik i sprawdzonych sposóbów wywoływania intensywnych emocji i orgazmów u kobiet. Możesz się tego nauczyć łatwo i szybko. Przekonasz się sam jak zdumiewające będą efekty.

Nasi kursanci w 3 tygodnie są w stanie opanować metodę na orgazm bez wytrysku.

W związku z tym że nie dysponowałem odpowiednią kwotą, oraz ilością czasu aby wybrać się na szkolenie "Oświecony Kochanek" zdecydowałem się na nagrania z internetowego syminarium. Wcześniej szukałem dużo informacji na temat przedłużania stosunku, seksu tantrycznego, wytrysków kobiet itp. W sieci jest tego dużo ale nic konkretnego, każdy tam chce wyrazic swoje zdanie poprzez jakiś artykuł, chociaż w dużym stopniu nie jest to poparte przez każdego z nich własnym doświadczeniem. Spowodowało to że nie potrafiłem zdobyć tych umiejętności o których już wiedziałem.

Zdecydowałem się wtedy na płatną wiedzę która okazała się bardzo konkretnym i jasnym przekazem. Po wysłuchaniu 4 godzin nagrań z syminarium porobiłem sobie notatki i rozpisałem ćwiczenia które później wykonywałem i po trzech tygodniach stało się:) orgazm bez wytrysku^^ Nie tyle ja jestem zadowolony z efektów co moja kobieta. Faktycznie teraz trzeba pracować nad kondycją bo można sobie maraton urządzić;]

Produkt jako nagrania jest godny polecenia, informacje kosztują, ale warto zainwestować;] nie traci się cennego czasu i można osiągnąć szybkie efekty wierząc w skuteczność;)  Co tu dużo mówić stosowanie takich umiejętności to czysta przyjemność i satysfakcja;) Pozdrawiam,
Misiek:)

 

Istnieje wiele mitów na temat seksu i atrakcyjności:

- "brzydcy" mężczyźni nie mają szans u pięknych kobiet (spójrz na takich mężczyzn jak Casanova, Dany de Vito, popatrz na ulicy gdzie często można spotkać piękną kobietę z "kimś tak brzydkim" kobiety tak naprawdę kochają to jakie emocje i wrażenia dostarcza im mężczyzna i jak je prowadzi

-  "są kobiety których nie da się doprowadzić do orgazmu" - wiele kobiet tak naprawdę jeszcze nie odkryło swojej seksualności
i są zaskoczone tym jak ich ciało reaguje na odpowiednią symulację zarówno fizyczną jak i słowną. Samym głosem i tym co sie mówi, bez dotyku można doprowadzić kobietę do orgazmu.

- "kobiety udają orgazm" - owszem bardzo często tak się dzieje, chcą aby mężczyzna czuł dumę z tego co zrobił, choć nic nie zrobił. Jednak kobiety dbają o to jak mężczyzna się czuje. Jednak kiedy zastosujesz w praktyce wiedzę jaką Ci przekażemy, to ty będziesz musiał udawać orgazm, żeby kobieta z którą jesteś nie doprowadziła do twojego zgonu...

- "dlaczego kobiety zdradzają" ? - nie dostają to czego pragną, nie są zaskakiwane takimi rzeczami o których nawet nie śniły 

- czy wielkość członka ma dla kobiet znaczenie ? - sam pomyśl, jeśli dasz kobiecie rozkosz nawet jej nie dotykając, to czy to będzie mieć znaczenie? czy taka kobieta w ogóle spotkała w życiu kogoś takiego?

- czy istnieją kobiety oziębłe ? - owszem, jednak nie bez powodu trafiłeś na tą stronę, dowiesz się jak dzięki lingwistyce będziesz w stanie nawet taką kobietę ogrzać

- seksualność kobiet i mężczyzn jest identyczna - kobiety są inaczej zbudowane nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, więc kiedy ty patrzysz na kobietę i już wyobrażasz sobie namiętny seks z nią, ona dopiero zastanawia się nad tym czy jej się spodobasz i czy dobrze wygląda w tej bluzce. Dotarcie do jej strefy seksualnej jest zupełnie inne jak do twojej. Czasami można to zrobić w kilka minut, a czasami trwa latami.

Na szkoleniach prowadzonych przez WarsawLair możesz dowiedzieć się jak ten czas skrócić. Zaś na tym seminarium dowiesz się jak emitować energię seksualną, która przyciąga kobiety i jak potem dać im niezapomniane wrażenia seksualne.

- namiętność w związku znika po kilku latach - bardzo często tak się dzieje, jeśli ze związkiem nic się nie robi. To jest tak samo jakbyś jadł codziennie jeden określony rodzaj pizzy.

Jeśli to twoja ulubiona pizza to przez kilka tygodni byłbyś zachwycony, ale po jakimś czasie nie mógłbyś na nią patrzeć. Dlatego zarówno ty, jak i twoja kobieta potrzebuje urozmaicenia
i czegoś nowego.

Tego czegoś co ty po wyjściu z seminarium jej dasz i ją zaskoczysz. I może w tej chwili jeszcze sobie tego nie wyobraższ, ale za jakiś czas od tej pory jak wyjdziesz z seminarium i zastosujesz kilka rzeczy ze swoją kobietą to będziesz mógł zobaczyć swoją uśmiechniętą twarz i minę swojej kobiety, całkowicie spełnioną i rozalenioną.

Będziesz wtedy wiedział, że ten moment kiedy jeszcze się wahałeś czy pójść na seminarium, został gdzieś daleko z tyłu, a ty masz ogromną satysfakcję z tego co zrobiłeś.

- mój partner powinien domyślić się czego ja potrzebuję - jasnowidzów jest niewiele i zarówno ty, jak i twoja partnerka jeśli chcecie poznać swoje pragnienia to w odpowiedni sposób powinniście je komunikować.

- osoby starsze nie mogą uprawiać seksu, albo używają chemii aby mieć z niego przyjemność - na ten temat napisał książkę jeden
z najbardziej znanych polskich seksuologów, pisząc że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych aby po prostu mieć przyjemność z życia taką jaką się chce mieć

- impotencja i przedwczesny wytrysk - zarówno jedno jak i drugie wynika albo z nieprzyjemnych wspomnień, albo z braku wiedzy na temat kontroli nad własnym organizmem. O wszystkim tym jak kontrolować swój organizm dowiesz się na seminarium.

- jak kochasz partnera to seks będzie idealny - niestety życie nie jest tak idealne i jeśli kochasz, ale nie masz doświadczenia to seks nie będzie idealny. Jeśli zaś nie będzie idealny to w związek może zacząć się wkradać frustracja i ta miłość może długo nie potrwać. Więc lepiej za wczasu pomyśl o tym co zrobić aby być fantastycznym kochankiem.

- porządna kobieta nie lubi seksu - każda zdrowa kobieta uwielbia sex tak samo jak mężczyźni, jednak nie może tego pokazać bo tak została nauczona i wychowana. Jednak każda, nawet najporządniejsza dziewczyna miała chłopaka i uprawiała z nim sex.

Możesz pokazać mi najbardziej sexowną dziewczynę, a pokażę ci mężczyznę któremu znudził się sex z nią. I działa to tak samo
w drugą stronę. Więc nie dopuść do tego, żeby sexowna kobieta jaką masz zostawiła cię, bo znudził jej się sex z tobą.

- celem życia seksualnego jest prokreacja - owszem, według kilku religi tak jest. Jednak kiedy ty sam np. jesz jakąś absolutnie fantastyczną w smaku potrawę, to czy kierujesz się wyłącznie tym, że po prostu musisz coś zjeść, bo umrzesz z głodu? czy też może masz z tego niekłamaną przyjemność.

 

To jeszcze nie wszystko czego się tutaj nauczysz...


Tantra Związana Jest Ze Zmysłem Dotyku, Ale Czy Wiesz, Że Możesz Dawać Rozkosz Kobiecie Tylko  Pieszcząc Ją Słowami...

   Kobiety przetwarzają słowa inaczej niż mężczyźni, słowa i to co za nimi się kryje potrafią budzić w nich potężne emocje, potrafią rozpalać im zmysły, porywać ich marzenia i fantazje w krainę takich doznań, o których tylko śnią ...

  
Zdecydowana Większość Mężczyzn Nie Potrafi Komunikować Się Z Kobietami Tak, Aby Wyzwolić
W Nich Prawdziwe  Seksualne Bestie

Nauczysz się mówić do kobiet w sposób tak uwodzicielski i zmysłowy, żeby kobieta po prostu płonęła słuchając z wypiekami tego co mówisz.

Nauczysz się jak za pomocą słów doprowadzać wybraną kobietę do wrzenia zmysłów i zawładnięcia jej umysłem.

Dowiesz się jak przeprowadzić kobietę specjalnie dobranymi słowami przez całą paletę emocji, tak aby stała się dziką napaloną kocicą,

Jak mówić zmysłowym głosem, żeby myśląc o tobie, myślała jak o zabawce erotycznej.
Jak na nowo rozpalić ogień pożądania w swojej dziewczynie lub żonie.

 

Czy słyszałeś powiedzenie, że ucho kobiety jest organem płciowym ?

  

Niezależnie ile kobieta ma urody, pieniędzy, doświadczenia, pewności siebie czy męskiej adoracji ona ciągle pozostaje kobietą i TO TY możesz spełnić jej fantazje. Każda kobieta ma własną sferę intymności, która dotychczas nigdy nie była pobudzona i tylko czeka na rozpalenie. 

 

Po kilku godziach treningu staniesz się prawdziwym PRZEWODNIKIEM I AUTORYTETEM
W WEWNĘTRZNYM ŚWIECIE JEJ EMOCJI.


Nikogo takiego wcześniej nie poznała...Pamiętam jak usłyszałem pierwszy raz od kobiety "Przy Tobie przeżyłam coś tak niewyobrażalnego czego nie dał mi do dzisiaj żaden inny mężczyzna ...", "odkryłeś kod do mojej seksualności" 

Nie istnieje żaden powód, dlaczego Ty byś nie miał  słyszeć takich słów...
W nieskomplikowany sposób dowiesz się jak słowami rozbudzać kobietę seksualnie i sprawiać, żebyś był dla niej nauczycielem seksualnych przyjemności.

Nauczysz się,  jak wykorzystywać specyficzne elementy seksualnego transu i zmysłowej rozmowy do wywoływania w kobiecie orgazmów.

Opinie kursantów:


Dwa bardzo fajne szkolenia znakomicie się dopełniające. Uczymy się zmysłowo rozmawiać z kobietą i dzięki hipnozie dodatkowo pogłębiamy do granic możliwości sile oddziaływania naszych słow. Szczerze wybierając się na HIPNO SEX nie do końca wiedziałem z czym będziemy mieć do czynienia, w momencie gdy usłyszałem na własne uszy do czego jest zdolna hipnoza byłem pod wrażeniem.

Temat hipnozy po szkoleniu uważam, za bardzo ciekawy i warty zgłębienia ze względu na to,że posiada wiele zastosowań. Umiejętności hipnotyczne mogą przynieść wiele korzyści w postaci zapewnienia zarówno kobiecie niezapomnianych wrażeń i przyjemności z sexu jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyła, kształtowaniu jej zachowań po wyjściu z hipnozy jak również nam mężczyznom niosąc niezapomniane wrażenia, a także dając nam narzędzie które może nam pomóc w rozwoju osobistym.

Jeżeli chodzi o uwodzicielską komunikację z podobnym materiałem i ćwiczeniami miałem już wcześniej do czynienia, jednak w tym przypadku płacimy za przekaz z pierwszej ręki i możliwość rozwiania wszelkich wątpliwości dzięki zadawaniu pytań. Marcin widzę, że jesteś bardzo pomocny, odpowiadasz na wszystkie pytania i wyraźnie zależy ci na pomocy w opanowaniu materiału dzięki!

  


"(...) Następny dzień rozpoczął się od tzw. Eskalowania emocji. Adept wprowadził nas w świat kobiecych zmysłów, szczegółowo opisał sposób w jaki kobiety odbierają bodźce oraz co powinien wiedzieć mężczyzna, żeby skutecznie i efektywnie komunikować się z kobietą, oraz potrafić zaprowadzić na pożądane przez nas stany emocjonalne.
Przekazał nam znaczenie i sposób tworzenia seksualnych metafor, techniki konwersacyjne np. jak budować atmosferę tajemniczości u kobiety oraz wiele opowiedział o sposobach zmysłowej komunikacji i uwodzicielskiej mowy ciała.
Później przyszedł czas na praktyczne ćwiczenia pisemne oraz werbalne :)
(...)" 
Desire

 

Tak! nauczysz się  jak tylko za pomocą odpowiednich słów będziesz sprawiał, żeby Twoja kobieta przeżywała najsilniejsze orgazmy jakie są możliwe, i to nawet bez fizycznego jej dotykania (jeśli jesteś czasem leniwy albo jesteś wyczerpany po całym dniu pracy, a twojej kocicy zawsze się chce).


Wielokrotne orgazmy, orgazmy na komendę, potęgowanie siły orgazmu i wiele innych pomysłów, a wszystko po to żebyś dał swojej dziewczynie coś czego ona nie przeżyła jeszcze
z nikim.


Na prawdziwych, żywych nagraniach audio usłyszysz jak to się robi i co można osiągnąć, ale to jeszcze nic, bo: 

 

 


Tego jeszcze w Polsce nie było!!

- jak hipnotycznie sprawiać, żeby jej orgazm trwał wiele minut,

- jak zrobić, żeby przeżywała różne typy orgazmów: od samych słów, od samego głaskania jej skóry, itp.

- jak zrobić, żeby przeżywała swoje najdziksze fantazje seksualne w seksualnym transie, dzięki Tobie, zapamięta to i ciebie do końca życia...

- jak potęgować jej doznania seksualne i orgazmy 10 razy silniej

- jak odblokowywać kobietę na seksualną rozkosz, jeżeli jeszcze była wstydliwa lub nieśmiała (to już trochę seksterapia, ale jaka fajna...)

- jak zwiększyć wrażliwość sfer erogennych kobiety,

- jak doprowadzić ją do orgazmu nawet jej nie dotykając,

- jak uczynić ją małą "świntuchą",

- jak ją hipnotyzować, żeby nawet nie wiedziała, że jest w hipnotycznym transie, a przeżywała potężną rozkosz,

 

Myślisz, Że Twoja Dziewczyna/Żona Będzie Wogóle W Stanie Kiedykolwiek Myśleć O Innym Mężczyźnie?


Nie ma szans.

 

Może pomyślałeś "Dlaczego ja NIGDY o tym wcześniej nie słyszałem?"

Powiem Ci: "Bo prawie nikt w Polsce się na tym nie zna"

 

Kim jesteśmy:

Brunet - być może miałeś już okazje słuchać mojego wykładu na POSU (ogólnopolskim zjeździe uwodzicieli, gdzie najbardziej pilnym słuchaczem był jeden z 3 najbardziej znanych seksuologów
w Polsce, który zaskoczył mnie tym jak szybko potrafi notować to o czym mówiłem...), lub audycji w radiu internetowym. W 2009 jako trener tantry dawałem lekcję seksu masażu tantrycznego w filmie dokumentalnym "Uwodziciele".

Tutaj znajdziesz mojego bloga oswieconykochanek.pl/blog

Od wielu lat praktykuje tantrę i rozmaite techniki sprawiania kobietom przyjemności. Zawsze intrygowało mnie jak być lepszy z kobietami, być jeszcze lepszym kochankiem. Przeczytałem ogromną ilość książek na temat seksu i sposobów sprawiania rozkoszy kobiecie. Większość z nich powtarzała te same rzeczy co mnie martwiło bo nie wnosiły wiele.

Jednak kilka lat temu odkryłem tantrę i kiedy od pieknych kobiet słyszałem, że podczas jednej nocy ze mną mają więcej orgazmów jak przez całe swoje dotychczasowe życie, to wiedziałem że to jest to czego szukałem. Z czasem te wiadomości zaczeły się rozprzestrzeniać (kobiety mają długie języki) i moi znajomi zaczęli prosić mnie często o porady związane z seksem i rozmaitymi technikami. Teraz cała ta wiedza została usystematyzowana i będziesz ją miał zaprezentowaną
w prosty i czytelny sposób na seminarium.


Adept - najlepiej poczytać tutaj: http://www.warsawlair.pl/index.php?page=adept1
zobacz blog Adepta: adeptblog.pl

Moje życie zaczęło się radykalnie zmieniać, kiedy poznałem techniki nowoczesnego uwodzenia kobiet. To pozwoliło mi poznać umysł kobiety w niewyobrażalny sposób. Olbrzymia ilość doświadczeń oraz moje zainteresowania ludzkim umysłem, spowodowała, że zająłem się możliwościami wzbogacania seksu o elementy   hipnozy.

Z zaskoczeniem odkryłem, że kobiecy umysł (a tam tak naprawdę zaczyna się kobiecy orgazm) potrafi kobiecie dać rozkosz i ekstazę nieporównywalną z wcześniejszymi jej doświadczeniami. Proste i podstawowe elementy hipnozy, łatwe do zastosowania już wystarczają, żeby kobieta "odlatywała" i przeżywała swoje dzikie fantazje w swojej głowie jak by były na żywo ... Wystarczają, żeby kobieta kilkukrotnie przyjemniej i intensywniej czuła "zwykły" seks. To jest jak prawdziwa magia ...

Możesz zapytać co kwalifikuje nas do roli ekspertów? Wiedz, że nie mamy wysokich stopni naukowych, nie jesteśmy psychologami, ani ginekologami. Adept jest z wykształcenia inżynierem
i informatykiem, a Brunet magistrem. Więc kim jesteśmy, żeby uczyć na tematy wielokrotnych orgazmów i hipnotycznego seksu?

Otóż jesteśmy osobami, których radzą się w sprawach kobiet i seksu zarówno ginekologowie, psychologowie, jak i prezesi firm. Jeśli chcesz porozmawiać o swoich problemach zdrowotnych, skierujemy cię do dobrego psychologa, ginekologa.
Jeśli masz problemy psychiczne, czy perwersyjne, seksualne traumy, możemy polecić ci bardzo dobrego psychologa, albo seksuologa.


Jeśli chcesz jak dać kobiecie niezapomniany dziki seks i orgazm z wytryskiem i wszystko to co sprawia, że ona szaleje za tobą, to wtedy możemy porozmawiać.

 

ZAMÓW TERAZ, A OTRZYMASZ SPECJALNE BONUSY

*** BONUS 1 o wartości 169 zł ***

   Otrzymasz hipnotyczne nagranie ADEPTA wraz z instrukcją stosowania mające na celu podnieść Twój poziom testosteronu i libido.  
Regularne odsłuchiwanie tego nagrania sprawi, że będziesz emanował większą męskością i seksualnością.  Pobudzi ono w podświadomy sposób Twój organizm do większej produkcji męskich hormonów oraz da Ci siłę do działania z kobietami.
Możesz to nagranie wykorzystać również do zwiększenia efektów na siłowni, czy podczas uprawiania sportu który lubisz.

*** BONUS 2 o wartości 199 zł ***

Nagranie z seminarium internetowego Oświecony Kochanek. Jest to 3,5 godziny nagrania z najciekawszymi technikami tantrycznymi. Są tam opisy ćwiczeń, do wykonywania na codzień. Więcej informacji tutaj. Dzięki tym nagraniom będziesz mógł przypomnieć sobie poszczególne techniiki.

*** BONUS 3 o wartości 199 zł ***

Godzinna indywidualnej konsultacji telefonicznej po seminarium na tematy związane z tematyką Oświecony Kochanek.

*** BONUS 4 o wartości 177 zł ***

Nagranie z seminarium internetowego Hipnotyczne Orgazmy. Jest to 3,5 godziny nagrania z przykładami. Jak doprowadzić do ekstazy przez słowa, jak zrobić z niej nieposkromionego seksualnego dziskusa. Każdy może się tego nauczyć.

*** BONUS 5 bezcenny ***

Pisemny certyfikat ukończenia seminarium. Certyfikat na orgazmy pochwowe oraz na wytryski u kobiet. Nikt z Twoich znajomych takiego nie ma. Pokaż go swojej kobiecie. Możesz pokazać obcej, a potem udowodnić za co go masz :)

SUMA BONUSÓW TO 913 ZŁ !

 

 


Na seminarium dowiesz się:

Pierwszego dnia:

- triki w seksie: gdzie, jak, z jaką częstotilwościa dotykać, jak pieścić, aby kobieta za tobą szalała

- system od a do z jak dojść do orgazmu bez wytrysku pozwalający na łóżkowe maratony

- metoda na doprowadzenie kobiety do seksu analnego oraz na orgazm analny

- tajemne 3 pozycje seksualne doprowadzające kobiety do ekstazy

- dalekowschodnia zastrzeżona technika na wywoływanie wibracji seksualnej, której efektem jest samoczynne przyciąganie kobiet do ciebie

- 10 sprawdzonych sposobów na zwiększania potencji, zapomnisz co to viagra

- 3 metody natychmiastowego podnoszenia poziomu energii, oraz metody długofalowe

- tantryczne metody na powiększanie penisa

- techniki masażu zewnętrznego i wewnętrznego wywołujące wielokrotne ograzmy u kobiet.


Drugiego dnia:

- tajniki sztuki zmysłowej i seksualnej komunikacji z kobietą,

- autorskie i nigdzie indziej nie nauczane techniki słowne/hipnotyczne wywołujące orgazm bez dotyku,

- sekrety podświadomego oddziaływania na kobiety poprzez wywoływanie specyficznej seksualnej wibracji w ciele,

- formuła werbalnej i fizycznej seksualnej dominacji nad kobietą, budząca pradawne i dzikie seksualne instynkty w kobiecie,

- proste w zastosowaniu i nauczeniu się techniki hipnotyczne do wywoływania potężnych doznań seksualnych u kobiety,

- 3 magiczne zdania wyzwalające w kobiecie jej dziką, seksualną stronę,

- sposoby jak wywołać wielokrotne fale rozkoszy w jej ciele,

- techiki o których seksuologom i lekarzom się nie śniło, na maksymalne uwrażliwianie jej sfer erogennych.


Jeśli jesteś kobietą i czytasz tą stronę, może jeszcze zastanawiasz się co by było gdyby twój mężczyzna wszystko to potrafił.

Jestem przekonany, że już wiesz co zrobić, aby twoje życie erotyczne uległo ogromnej poprawie. Spraw sobie i jemu tą przyjemność...

Trzydniowe seminarium odbywa się w Warszawie, Dodatkowo otrzymujesz bonusy warte 913 zł. Wystawiamy faktury VAT.

 

 

 

Payu.pl - Twoje dane i pieniądze sa w pełni bezpieczne, ponieważ zamówienie jest realizowane przez największą w Polsce firmę: payu.pl
Firma ta obsługuje płatności np na Allegro.


Jeśli chcesz przesłać zapłatę przez pocztę, czy w "Zabce" kliknij na zamow i wybierz: drukuj przelew.

 


“Jesteś wolny od ryzyka
gwarancja zwrotu pieniędzy"

Nic nie ryzykujesz przychodząc na seminarium i zapisując się na nie dziś. To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to moment na to aby polepszyć moje życie erotyczne i kontakty z kobietami.
100% gwarancja zwrotu pieniędzy. Oto jak to działa:

Jeśli po dwóch godzinach seminarium uznasz, że z dowolnego powodu albo bez powodu chcesz zrezygnować, nie zadam żadnego pytania i zwrócę kwotę jaką wpłaciłeś.

 

Twoje bezpieczeństwo, wolne od ryzyka.

Tak! Chcę wziąć udział w seminarium

Po zamówieniu miejsca na seminarium otrzymasz szczegóły dotyczące płatności.

Kliknij tutaj, aby zapisać się na seminarium z Sexualnych i Hipnotycznych technik sprawiania kobietom rozkoszy

 

P.S.  Pamiętaj:  Ilość miejsc jest ograniczona

P.P.S. Ze względu na prezentowane filmy i materiały, szkolenie od 18 lat dla mężczyzn

P.P.P.S Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję! Inni uczestnicy szkolenia będą znali tylko Twoje imię. Twoje dane personalne będą całkowicie chronione. Nie będą robione żadne zdjęcia, czy nagrania ze szkolenia.

 

 

Witam.

Trochę trwało zanim zdecydowałem się przedstawić moje wrażenia dotyczące szkolenia "Oświecony kochanek".

Samo szkolenie od dawna mnie ciekawiło i zbierałem się z decyzją pójść, czy nie pójść. Po zapoznaniu się szczegółowo z programem szkolenia, z tym czego mogę się nauczyć zdecydowałem się pójść. Przyznam, że samo szkolenie przerosło moje oczekiwania, ba, powiedział bym że dowiedziałem się wielu bardzo pożytecznych rzeczy.

Zestawy ćwiczeń, bardzo dobrze technicznie przedstawione informacje o sposobach pieszczot i wiele innych rzeczy. Bardzo ciekawą dla mnie częścią był sam pokaz dotyczący tzw kobiecego wytrysku prezentowany na modelce. Wcześniej interesowałem się tym tematem, ale najlepiej było ujrzeć na własne oczy jak to wygląda - jak wygląda masaż do niego prowadzący. Jedną z części które mnie najbardziej ciekawiły i interesowały była cześć dotycząca wykorzystania technik hipnotycznych przy doprowadzaniu do orgazmu. Jedno muszę przyznać, na szkoleniu zostało przedstawione dokładnie to co miało być przedstawione, a nawet wiecej, cała masa bardzo pożytecznej wiedzy, które potrafi procentować.

Po samym szkoleniu powoli zacząłem wprowadzać kolejne elementy, chociaż nawet połowy nie wykorzystałem z tego czego dowiedziałem się na szkoleniu. Można by powiedzieć, ze powoli aczkolwiek metodycznie rozwijam swoje umiejętności praktyczne. I chociaż, wprowadziłem dopiero część, z tego czego sie na tym szkoleniu nauczyłem, usłyszałem od swojej dziewczyny zdanie, że dla niej to że poszedłem na to szkolenie to był jeden ze wspanialszych prezentów jakie dostała, że dzięki temu poznała zupełnie nieznane jej uczucia.

Cóż dodać więcej.

Pozdrawiam
Marek

 

 

 


regulamin | polityka prywatności | kontakt | blog