≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Muszę Ją Mieć

emocje-seksualne

Czy czułeś się kiedykolwiek tak, że wpadła ci w oko jakaś dziewczyna i nagle poczułeś nieodpartą fascynację, pożądanie? Nie mogłeś o niej przestać myśleć, jak była w pobliżu to nie mogłeś oderwać wzroku liczyła się tylko ona. Ale tak naprawdę, czego od niej chciałeś? Seksu, miłości, przyjaźni?

Pewnie seksu w pierwszej kolejności. Dlaczego tak myślę? Dlatego, że seks jest potężną siłą, instynktem, niesamowitą przyjemnością, nieporównywalną z niczym. Poza tym jest jedną z ważniejszych potrzeb człowieka. To fakt niepodlegającym dyskusji

No i fajnie. Tak się poczułeś i co teraz? Niech zgadnę. Patrzyłeś, myślałeś, co powiedzieć, może powiedziałeś coś zdawkowego i odszedłeś z niczym. Czy o to chodziło? No nie.

To, dlaczego tak się stało? No wiesz te emocje trema, fascynacja, strach, co sobie o mnie pomyśli itd.

Mówisz emocje? Owszem są czasami bardzo silne i ciężko nimi kierować. Tak właśnie kierować. Nie można emocji całkowicie wyłączyć. To byłoby bardzo niepożądane a nawet szkodliwe.  Pogadajmy wiec o emocjach w uwodzeniu i seksie.

Czy ci się podoba czy nie emocje były, są i będą. Są częścią fizjologii naszego ciała. Jeśli masz np. problem z zagadaniem do atrakcyjnej dziewczyny to znaczy, że robisz to zbyt rzadko i twój umysł nieprzyzwyczajony do tego traktuje to jak dyskomfort, zagrożenie. Z tego właśnie powodu pojawiają ci się myśli z cyklu:, co ona sobie pomyśli, co inni pomyślą, a jak się zbłaźnie przed nią itd.

To są myśli podsuwane przez twój własny mózg byś się wycofał z „niebezpiecznych” pomysłów. Poznanie fajnej dziewczyny, umówienie się z nią na randkę czy seks z nią nie jest przecież tak naprawdę niczym niebezpiecznym. Jak w takim razie uniknąć takich emocji czy niechcianych myśli? Rób to często, rozmawiaj, flirtuj, umawiaj się na randki, a jeśli się uda i chcesz tego to na seks.

Zobaczysz jak z czasem niemal za każdym razem będzie to łatwiejsze i przyjemniejsze. Czy zawsze bezstresowe? Nie zawsze. Ale z czasem zrozumiesz, że to tylko imaginacje twojego umysłu i że nie ma tak naprawdę żadnych zagrożeń.

A co jeśli ona mnie jednak nie zechce, spławi mnie? Zdradzę ci wielki sekret. Nie ma ludzi niezastąpionych, ani idealnych. To twoje emocje ją idealizują. Nawet najpiękniejsza kobieta jest tylko człowiekiem. Nie widzisz jej przecież zaspanej, bez makijażu, czy złej. A to ta sama kobieta. Jedno z najważniejszych praw uwodzenia brzmi, „jeśli chcesz zdobyć kobietę to najpierw musisz być gotowym ją stracić”

Oznacza to, ze musisz już na początku znać swoja własną wartość i pamiętać o fakcie, ze nie jesteś od niej w niczym gorszy. Jak zacznie stroić nadmiernie fochy, będzie usiłowała zrobić z ciebie chłopca na posyłki to ja najpierw upomnij, ze to nie tak, a jak nie przestanie to powiedz jej po prostu pa?

Jeśli jej będzie na tobie zależało to na pewno zastanowi się i zmieni postępowanie a może nawet będzie przepraszać. Jak będziesz siebie cenił to z pewnością zyskasz w oczach każdej kobiety. Gwarantuję ci to. Nie należy mylić poczucia własnej wartości i pewności siebie z bufonadom czy arogancją. To dwie różne rzeczy.

A jak jest z emocjami w seksie? Tutaj jest prawdziwa burza emocji. I to mega przyjemnych. To jeden z ważniejszych powodów, dlaczego tak chętnie uprawiamy seks. Pewnie, że na początku mogą być jakieś obawy pt. czy jej się spodobam, czy zaakceptuje to, co będę robił i najważniejsza, czy stanę na wysokości zadania. Chodzi oczywiście o erekcje.

Od razu muszę cię uspokoić, ze na ogół kobiety są tolerancyjne i praktycznie nie zdarza się by któraś w sypialni gruchnęła śmiechem, że masz małego, czy zrobiłeś nie tak. Co sobie pomyśli to już inna sprawa. Najwyżej będzie to wasz pierwszy i ostatni raz, choć wcale nie musi. Może się zdarzyć, ze nie będzie się chciała z tobą już umówić na seks. Cóż….. Wtedy najlepszą myślą, postawą jest…. twoja strata skarbie.

W sypialni musisz pamiętać, że nie najważniejsze są techniki, pieszczoty czy pozycje, (choć mają z pewnością swoje znaczenie), ale czy dajesz kobiecie emocje, jakich potrzebuje.

Jakie to emocje? Na ogół są to poczucie bezpieczeństwa, czułość, namiętność, zrozumienie itd. Są oczywiście różne kobiety i różne sytuacje.

Jeśli masz ochotę na jakiś rodzaj seksu to po prostu to zrób. Jak powie ci stanowcze nie to zawsze się możesz wycofać? Pamiętaj jednak, że jeśli mówi nie a robi, co innego to zawsze patrz na to, co robi a nie, co mówi. A co do lęków, obaw, wątpliwości gwarantuję ci, że znikną jak zapłonie żar namiętności.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa