≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

1 sekunda i po Tobie…

Jesteś w środku najbardziej seksownej kobiety, jest ci fantastycznie, a tu nagle bum i erekcja poszła w las.

Sytuacja powtarza się raz, drugi, a za trzecim piszesz do Bruneta o co chodzi… I znów muszę odpowiadać na to samo pytanie.

Taki problem to norma dla Panów w wieku 25-35 lat. Norma na dzisiejsze czasy, bo kiedyś tak nie bywało.

To się bierze tylko i wyłącznie z jednego- z twojej głowy. Wystarczy, że na sekundę podczas seksu pomyślisz o swoich stresujących sprawach z życia, sprawach do załatwienia, problemach i… żegnaj radosny seksie.

Dlatego jak ci się takie coś przytrafi, nie panikuj. Wiesz już o co chodzi. Po pierwsze podczas stosunku skup się na tym co się dzieje, a nie zastanawiaj się nad tym jakiego inteligentnego masz szefa albo nad niezapłaconym mandatem.

Bądź podczas seksu tam gdzie jesteś i to wszystko.

Droga sympatyczna koleżanko, która też to czytasz- jeśli twojemu partnerowi takie coś się zdarzy, odeślij go do tego wpisu, niech sobie to przeczyta. W innym wypadku chłopak będzie się dołował i będzie z nim tylko gorzej. Najlepiej zrób mu w tym momencie masaż zamiast narzekać, czy to w myślach, czy werbalnie.

{ 10 comments… add one }
 • Genowefa 01/01/2013, 09:13

  Właśnie… Bardzo jestem ciekawa jak kobieta powinna zareagować w takiej sytuacji? Zawsze mnie to ciekawiło. Stwierdzenie, że "nic się nie stało" tylko pogarsza sprawę. Chętnie więc usłyszę, co powiedzieć albo zrobić? poza poleceniem bloga:)

  Reply
  • Brunet 01/01/2013, 10:39

   Pamiętam, jak Małysz skakał ostatni raz w Zakopanym. Na Krokwi tysiące ludzi, tłum, doping, krzyki, wrzaski, a tu Adam się przewraca. Nagle zapadła cisza, to było jakby ktoś wyłączył dźwięk… Po kilku sekundach tłum ryknał: nic sieeeeee nie stało, naprawdęeeeee nic się nie staałooo. To było piękne 🙂
   Nie wiem czy na faceta w sypialni to podziała, zawsze można spróbować. Jak dasz mu odetchnąć kilka minut, to wróci do formy. Jak do tego zrobisz mu masaż w okolicach intymnych i zadbasz o to aby skupił się na Tobie, np wypniesz przed nim pupę (zakładam, że masz zgrabną a on ją lubi), to on powinien zapomnieć o problemie i wrócić do normalnych czynności życiowych…

   Reply
   • Genowefa 01/01/2013, 19:56

    Dziękuję:) uspokoiłeś mnie. Zdarzyło mi się to na szczęście tylko 2 razy w życiu. Nie było żadnego dramatu i urażonej męskiej dumy, ale czasem się zastanawiam czego w takiej sytuacji mężczyzna mógłby oczekiwać.

    Reply
    • Antoni 25/11/2013, 19:16

     Mi się tak zdarzyło. Najlepiej powiedzieć uspokajającym tonem "Spokojnie, nie stresuj się, poleżymy sobie chwilkę.", uśmiechnąć się, przytulić i czule całować, żeby zapomniał. Moja partnerka zrobiła mniej więcej to samo, uznałem wtedy, że to chyba najlepsza kobieta na świecie.

     Reply
 • ja91 09/06/2013, 13:52

  też mi coś… żaden problem albo do buzi i pieszczę tak jak on lubi albo robie to co go podnieca zadnych rozmow po co stresować kobieta powinna wiedzieć co robic w takiej sytuacji ;]

  Reply
 • Ziemowit 21/09/2013, 13:00

  Piszesz
  "To się bierze tylko i wyłącznie z jednego; z twojej głowy. Wystarczy że na sekundę podczas seksu pomyślisz o swoich stresujących sprawach z życia. Sprawach do załatwienia, problemach i radosny seksie żegnaj."

  Mam 40 lat i nigdy w życiu o takich pierdołach nie myślę w łóżku – jak już jestem w łóżku to wszystkie pierdoły idą w las

  Reply
  • Brunet 23/09/2013, 09:53

   Ziemowicie, Ty o pierdołach nie myślisz, ale zauważ, że poza Tobą, jest w Polsce jakieś 14.000.000 dorosłych facetów…

   Reply
 • ola 20/11/2013, 07:55

  Moj Kochanek ostatnio czesto ma tak ze podczas sexu przestaje mu " stac" jak nalezy 🙁 na chwile przerywamy robie mu loda i wtedy juz dochodzi co się dzieje ? podczas stosunku chyba nie mysli o problemach, mowi ze ma ze mna najlepszy sex na swiecie a pomimo tego tak sie dzieje ?

  Reply
  • Brunet 20/11/2013, 19:06

   Skoro to się dzieje "ostatnio" jak napisałaś, to pytanie czy nie ma jakiś problemów… bo to może być zwykły stres.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa