≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

10 sposobów, aby miała z tobą lepszy seks

Ostatnio pisałem w jakim sposób mężczyźni mogą mieć lepszy seks.

Dziś o tym co zrobić, żeby twoja partnerka miała mocne przeżycia.

O ile u mężczyzn doprowadzenie do orgazmu jest sprawą prostą, o tyle u kobiet, w sporej części przypadków, jest dokładnie odwrotnie.

Nie podam tutaj oczywiście wszystkich sposobów, bo o tym temacie organizujemy dwudniowe szkolenia na żywo, które obejmują kilkanaście godzin materiałów. Niemniej to, co ci tutaj podam wystarczy na dobry początek.

 

 1. Długa gra wstępna. Nie jest to czynność, który trwa minutę, ale pół godziny.
 2. Stosuj pozycje, w których jej łechtaczka będzie się o Ciebie ocierać. Najprostsza jest pozycja "na jeźdźca". Wtedy ona sama stymuluje się tak, jak lubi najbardziej.
 3. Użyj swojego języka. Nie do pieszczot, ale do tego żeby do niej mówić. To co będziesz mówił może być tak zboczone do granic możliwości jej akceptacji. Nie zdziw się, że twoja dziewczyna w stanie mocnego upojenia seksualnego może lubić być nazywaną "twoją małą dziweczką". Zanim jednak przejdziesz do mocnych słów zacznij od grzeczniejszych, mów o tym jak bardzo cię podnieca. Kobiety lubią słyszeć takie rzeczy, bo to że ona widzi twoją erekcję jest dla niej niewystarczające.
 4. Łóżko to nie jest jedyne miejsce do seksu. Kobiety tak samo jak seks uwielbiają mocne emocje. Jeśli "weźmiesz" ją w „ryzykownym” miejscu, gdzie ktoś was może przyłapać to podkręcisz jej emocje do maksymalnego poziomu. Nie rób tego jednak codziennie, ale od czasu do czasu seks w kinie, w parku, w samochodzie, czy w przebieralni dobrze wam zrobi.
  Pamiętaj też o tym, że poza łóżkiem masz w domu jakieś biurko czy stół, krzesła, kuchnię, prysznic lub wannę…
 5. Czytaj mojego bloga i inne moje materiały. 🙂 (To powinno być wymienione jako pierwsze :))
  Mówiąc serio, naprawdę czytaj o seksie, bo zawsze dowiesz się czegoś nowego. Jak zastosujesz to w praktyce to często efekty zszokują was obojga. Słyszałeś o orgazmie bez dotyku albo o wywołaniu go przez hipnozę? A wiesz ile wrażliwych punktów jest w pochwie? Albo w którym dokładnie miejscu łechtaczka jest najbardziej wrażliwa? Wiesz jak doprowadzić do orgazmu sutkowego? Zdziwisz się czego jeszcze nie wiesz.
 6. Zwolnij. Nie dąż do orgazmu jak sprinter. Mówię o jej orgazmie. Rozgrzej ją, a potem zwolnij, rozgrzej znowu i zwolnij. Im dłużej będziesz tak robił, tym bardziej ona będzie się gotować, a jak eksploduje, to i sąsiedzi pójdą na papierosa.
 7. Zacznij grę wstępną zanim jeszcze się z nią zobaczysz. Masz od tego telefon i sms-y. Napisz jej coś w rodzaju "Pamiętasz nasz pierwszy raz…?".
  Potem napisz jej- "Jak myślisz, gdybym był teraz przy tobie i dotykał cię tak jak najbardziej lubisz to mogłabyś udać, że tego nie czujesz czy może miałabyś ochotę zaciągnąć mnie w jakieś ustronne miejsce?".
  Pisz do niej działając na jej wyobraźnię. Jak się z nią spotkasz, ona już będzie chętna i gotowa.
 8. Jeśli wiesz, że ona ma problemy z orgazmem, weź do pomocy przyjaciela- wibrator. Kup jej go albo sobie, bo to będzie twój pomocnik. To czego ty nie zdziałasz, wibrator zrobi za ciebie. Życie trzeba sobie ułatwiać.
 9. Zadbaj o relaks dla siebie i dla niej. ¾ ludzi ma z tym problem, a powodem jest nieustanna praca. W takich warunkach ani ty nie masz wielkiej ochoty na seks, ani ona. A jak już dochodzi do seksu, nie jest on tak porywający jak kiedyś. Warto sobie wyrobić nawyki relaksu. Może to być pójście na basen, do sauny lub jacuzzi, a także masaż- niech ona wymasuje ciebie, a ty wymasuj ją. Spisano mnóstwo książek na temat relaksacji ciała i umysłu, warto się tym zainteresować, bo to także podniesie twoją efektywność w pracy.
 10. Zwracaj uwagę na dietę. Jak nakarmisz ją rozgrzewającymi przyprawami (imbir, czosnek, cynamon, chili), a nawet zwykłą czekoladą, przełoży się to na jej ochotę na małe co nieco z tobą.
{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa