≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

20 Rzeczy, Które Powinieneś Wiedzieć, Aby Lepiej Całować

pocałunek

 1. Twoj usta muszą być miękkie. Miękkie = przyjemne w dotyku. Usta spierzchłe, suche powodują efekt, który odrzuci twoją partnerkę.
  Miej na tą okazję nawilżacz, coś jak szminkę, ale spokojnie są takie po prostu nawilżające dla mężczyzn. Nie będziesz się świecił 🙂

Poza tym pij wodę. Pół godziny, przed spodziewanym całowaniem, wypij szklanę wody. To nawilży usta.

Nie masz czym posmarować ust, jesteś odwodniony, pozostaje polizać wargi językiem przed pocałunkiem.

 

 1. Świeży oddech.

Zapomnij o czosnku, cebuli, kawie przed pocałunkiem. O papierosach czy alkoholu nie wspominając..

Jeśli jesteście na randce, to uważaj co zamawiasz, żeby po prostu nie było tam „zapachowych“ potraw. W razie wątpliwości zapytaj kelnera, czy jest tam czosnek.
Jeśli rzadko odwiedzasz dentystę, wybierz się, oczyść zęby z próchnicy. Takie oczyszczanie powinno się robić raz na pół roku. Poczujesz sam różnicę w ustach, a ona poczuje to wyraźniej od ciebie.

Miej zawsze w kieszeni coś do odświeżenia oddechu. Czy to jakieś dropsy, czy zioła jak goździki.

 

3. Patrz jej głęboko w oczy i zwolnij ruchy. Aby u niej wywołać myśl o pocałunku, możesz patrzeć to na je oczy, to na usta. To zawsze wywołuje u niej myśl; on chce mnie pocałować i sama zaczyna o tym myśleć.

 

4. Wybierz dobry moment do pocałunku

Jaki to moment? Taki, gdzie nikt wam nie będzie przeszkadzał.
Kiedy z nią rozmawiasz i ona patrzy na twoje usta. Może sama swoje lekko przygryza. To dla ciebie sygnał; Teraz.
Jeśli myślisz czy powinieneś ją pocałować, to to jest właśnie ten moment, aby to zrobić.

 

5. Zrelaksuj się i uśmiechnij do niej. Jak będziesz spięty, to ona to wyczuje i też będzie się blokować. Nawet twój sztuczny uśmiech, rozluźni twoje ciało, więc zrób to na siłę, jeśli naprawdę jesteś spięty. Spięte mięśnie = spięte wargi = kiepski pocałunek.

 

6. Dotknij jej, będzie ci łatwiej. Może to być nawet przedramie. Oczywiście mowa o pierwszym pocałunku. Jak znacie się dawno i to kolejny pocałunek, to nie ma żadnego problemu.

Ale za pierwszym razem zbliż się do niej, patrz na usta, uśmiechnij się. Stop.

Poczekaj na jej ruch. Czyli w momencie dochodzenia do pocałunku nie startuj tak, żebyś to ty ją pocałował. Wykonaj ¾ ruchu i zatrzymaj się. Ona powinna wykonać resztę. Czyli tak naprawdę to ona cię pocałuje, ale ty ją do tego popchniesz swoim zachowaniem.

 

7. Jeśli pocałunku nie ma, pomimo poprzednich zabiegów cofnij się. Wróć do rozmowy. Po kilku minutach, powtórz całą operację. Tym razem, po ruchu na ¾ odległości do pocałunku, zatrzymaniu się, weź jeszcze rekę na jej kark i ją przyciągnij. Ups, stało się.

 

8. Poruszaj się wolno. Moment dotknięcia ust, pooowoli.

Dlaczego? Ponieważ dla kobiet to romantyczne, ale ważniejsze jest to, że nie zderzycie się zębami, czy czołem. I nie śmiej się, bo takie rzeczy się zdarzają.
Szczególnie uważaj jak ona ma na zebach aparat i ty też. Nie chcesz, abyście się zaplątali. Dlatego powoli i powoli niezależnie od tego czy macie aparat czy nie, tak jest po prostu przyjemniej.

 

9. Na moment przed pocałnkiem, przekręć głowę lekko w jedną stronę. Nie chcesz zderzyć się z nią nosem. I teraz wolne ruchy do pocałunku, jak w zwolnionym filmie.

 

10. Zaraz przed pocałunkiem, zamknij oczy. Co prawda możesz całować z otwartymi oczami, ale z zamknietymi jest przyjemniej.

I teraz Bum, Tadam, Kiss J

 

11. Kiedy już ją całujesz, zbliż całe swoje ciało do niej, możesz ją objąć. Powoli.

 

12. Wargami dotykasz jej warg. Absolutnie nie wyciągasz języka i nie pchasz jej do ust, same wargi. Powoli, wilgotno, delikatnie.

Po prostu smakuj jej usta. Jedyne co możesz po chwili robić językiem, to smakować jej wargi. Zero wpychania języka do ust.

 

13. Jak już posmakujesz jej warg i ona twoich, dopiero wtedy szerzej otwórz usta. To jakby zaproszenie dla jej języka. Jak go podejmie, to wtedy wasze języki się zetkną i mogą się pieścić. Jak nie, to pozostań na punkcie 12. Liż jej wargi swoimi, lekko sśij jej wargi. Ot sama przyjemność.

 

14. Jeśli ona nie oddaje tego co Ty jej robisz, po prostu cofnij się. Może ona jeszcze nie ma ochoty, na taki pocałunek…

 

15. Jeśli ona reaguje poprawnie, odpowiada swoimi pieszczotami warg i języka na twoje, wtedy możesz pójsć dalej. Językiem wykonuj delikatne, wolne ruchy. Język ma być miękki, luźny. Nie spinaj go, bo wtedy robi się twardy i szorstki.

Wykonuj cały czas powolne ruchy. Możesz dotykać jej języka, albo swoim krecić kółka wokół jej. Zwracaj uwagę na to co ona robi i zmałpuj te ruchy. Skoro ona robi tak tobie, to znaczy że sama tak lubi.

 

16. Nie trzymaj sam cały czas języka w jej ustach. Wtedy kiedy będziesz ją całował, mając otwarte szerzej usta, jest to dla niej zaproszenie. Dlatego, wkładaj język do ust, ale po chwili go wyciągaj. Jezyk jest mocno unerwiony, więc cały czas dla was obojgu to będzie przyjemność.

 

17. Nie pchaj jej języka do gardła. To ogólnie nie jest specjalnie przyjemne, a jeszcze wywoła u niej efekt wymiotny i co wtedy? Najbardziej wrażliwe są wargi i czubek języka. Gardło zostaw w spokoju.

 

18. Nie martw się o to, że się udusisz.  Zapomnij o oddechu, nie udusisz się. Twój organizm sobie poradzi i będzie wiedział jak oddychać, nawet jak będziecie się całować godzinami.

 

19. Po jakimś czasie (nie pytaj jakim, musisz to wyczuć) możesz zwiększyć intensywność pocałunku, tempo poruszania się języka. Zazwyczaj ona sama to zacznie, albo poznasz że ona chce intensywniej, po tym jak przciągnie twój kark ręką. Wtedy możesz szybciej poruszać językiem, albo poruszać się nieco głębiej (ale nigdy do gardła). Mocne, głębokie pocałunki, są dopiero na seks i to zaraz przed orgazmem.

 

20. Używaj rąk, podczas pocałunku możesz pieścić jej kark, uszy, dotykać jej policzki. I rób to. Jeśli pocałunek jest już intensywniejszy, nie bój się dotykać bardziej intymnych części ciała.

{ 2 comments… add one }
 • Silver 04/07/2015, 11:18

  Świetny artykuł. Swego czasu szukałem info o tym i słabo z tym. Tutaj konkrety w pigułce. 5, Dzięki 🙂

  Reply
 • Tomek 04/07/2015, 13:56

  Znakomity artykuł. Dużo praktycznej wiedzy. Przy piewrszej okazji przetestuje.

  Reply

Leave a Comment

Archiwa