≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

9 prostych trików na poprawienie życia erotycznego

1. Wysiłek aeorobowy. Psycholog z Uniwersytetu Vermont College of Medicine robiła szczegółowe badania. Wyniknął z nich fakt, że im mniej ćwiczysz fizycznie, tym masz gorszą wydajność seksualną i mniejszą przyjemność z seksu.

2. Im więcej dotyku, tym lepiej. Zafunduj sobie wręcz od czasu do czasu godzinny masaż albo zróbcie sobie go nawzajem z partnerką. To uwalnia hormon szczęścia- oksytocynę. Po tym każdemu naturalnie rośnie libido.

3. Przeczytaj jakąś erotyczną książkę. Film ostatecznie też może być, ale książka mocniej działa na wyobraźnię.

4. Zrelaksuj się. Naukowcy z Uniwersytetu British Columbia zrobili badania na kobietach. Puszczano im film erotyczny. Badano potem ich stan pobudzenia. Po obejrzeniu filmu, przeprowadzano ich przez medytację, aby się zrelaksowały. Puszczano im potem ponownie ten film. I tak 3 razy. Okazało się, że po każdej takiej sesji relaksującej kobiety te mocniej przeżywały te filmy i ich stań pobudzenia był wyższy.
Nie wiem jak to działa na mężczyzn, możesz sprawdzić i napisać w komentarzu. Pewne jest, że jak zrelaksujesz swoją kobietę, ona potem będzie mieć więcej przyjemności, a tym samym Ty także.

5. Jedz więcej warzyw albo bierz multiwitaminy. Chodzi o brak witamin z grupy B i żelaza. Jak masz tego mało, wpadasz w stany odrętwienia. Jeśli niedobór trwa dłużej, możliwa jest depresja. W takim stanie nie ma się ochoty na seks.

6. Ogórki, lukrecja i zasypka dla dzieci (nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale to taki puder na pupę niemowlaka). Jak kobieta poczuje zapach powyższych to według naukowców o 11% zwiększa się napływ krwi do jej waginy. Zgadnij, co to oznacza…

7. Wyjdź na słońce po witaminę D. Ona generuje produkcję testosteronu. Wystarczy dziennie 15 minut na słońcu. Jeśli są chmury, weź ją w pigułce.

8. Jeśli ty lub ona bierzecie jakieś antydesperanty, może to skutecznie zabić libido. Lepiej poczytaj dokładnie o takich tabletkach. A tak w ogóle, wywieź ją w ciepłe kraje, nie będzie wtedy potrzebować takiej chemii, ty zresztą też.

9. Więcej dopaminy. To też hormon szczęścia. Jak nie masz go naturalnie, możesz wziąć suplement DHEA, który generuje produkcję dopaminy. Dopamina uderza bezpośrednio w narządy płciowe.Działa u kobiet i u mężczyzn. Zalecana dawka to 300mg na godzinę przed stosunkiem. Jak masz wątpliwości, zapytaj lekarza.

{ 5 comments… add one }
 • tak o 19/11/2012, 22:18

  odnośnie punktu 9, piszą że dzienne zalecenia to max 50 mg a Ty piszesz o 300 mg… czemu tak?

  Reply
  • Brunet 20/11/2012, 08:38

   Co innego podtrzymanie efektu, a co innego naprawienie…

   Reply
 • Paweł 05/12/2012, 16:07

  W punkcie 8 nie chodzi czasami o antydepresanty?

  Reply
 • Kuba 18/10/2013, 07:33

  nr 6 chodzi o świeże ogórki czy może jakieś przetworzone?

  Reply
 • Artur 21/10/2013, 05:51

  To może zainstaluję sobie taką lukrecję w doniczce do pokoju 😉

  Reply

Leave a Comment

Archiwa