≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ale To Jest Pomysłowe

Nuda !!!! To bardzo nie fajne wręcz okropne uczucie. Nuda jest negatywnym stanem emocjonalnym, polegającym na uczuciu wewnętrznej pustki, na ogól spowodowany jednostajnością, brakiem zmiany otoczenia, brakiem bodźców. Chyba wszyscy wiemy jak wygląda twarz i ciało człowieka znudzonego?

Nie zdarza się to ludziom pracowitym i mającym pasje. A jak to jest z nudą w seksie? Niestety zdarza się, że i tam ona występuje. Odczuwają ją zdecydowanie częściej kobiety niż mężczyźni. Powodem jest po prostu różnica w psychice obu płci oraz oczekiwaniach.

Kobiety bardzo lubią, ba nawet żądają co rusz nowych bodźców w seksie. Przeróżnych pocałunków, pieszczot, zmian pozycji a nawet różnorodności ruchów frykcyjnych. Po prostu różnorodność je nakręca, podnieca. Sam fakt, że nie wiedzą co za chwilę mężczyzna z nią zrobi przyprawia je o dreszcze. I odwrotnie przewidywalności, ciągłą powtarzalności nudzi je śmiertelnie. Taki stan jest dla nich tak przykry, że mogą opuścić mężczyznę który je nudzi w sypialni

Mężczyzna odwrotnie. Jak spostrzeże, co lubi partnerka, co ją podnieca i sprawia rozkosz to chciałby powtarzać „zwycięskie” techniki, ruchy cały czas. Ale chyba już wiesz czytelniku z innych moich artykułów, ze takie podejście do seksu to na 100% pewna porażka.

 

No dobrze, ale ja już wypróbowałem już chyba wszystko co istnieje w seksie i na co mogłem sobie pozwolić. Na pewno wszystko? Założę się, że o wielu technikach seksualnych nawet do tej pory nie słyszałeś. Jeśli poszukujesz nowych frapujących technik seksualnych, bo chcesz przegonić nudę z twojej sypialni lub jej zapobiec to czytaj dalej.

Niebezpieczny seks

Niektóre pary mają zwiększone doznania seksualne przy lekkim szok adrenalinowom. Można go uzyskać np. strzelając z pistoletu hukowego by potem włączyć bardzo głośno muzykę po 22:00 i zabierz się za seks. Walenie w ściany zdenerwowanych sąsiadów dodają pikanterii, ale gorzej jak przyjedzie policja.

 „Niewidzialny” Seks

To technika rodem Japonii. Jest tam tak niezwykle popularna, że są urządzane w niej zawody. Jeśli masz ochotę wziąć w nich udział to zajrzyj na  www.airsexworldchampionships.com) .

Technika jest bardzo dziwaczna i nieco niezrozumiała. Polega na symulowaniu seksu z niewidzialną partnerką w obecności uprzednio zaproszonej publiczności. Są jednak pewne warunki. W osiągnięciu „pełni rozkoszy” nie wolno pomagać sobie dłońmi, natomiast jej koneserzy zalecają włączenie miłej …..piosenki. Z jakiego powodu? Nikt chyba nie wie poza koneserami tej techniki..

SMS-owy sex

Ta zabawa polega na rozsyłanie swoich odważnych zdjęć za pomocą komórki. To naturalnie nie tyle forma seksu co źródło niekiedy cennych pomysłów zarówno dla nadawcy jak i odbiorcy erotycznych wiadomości.

Seks w ubraniu

Ten pomysł pewnie spodoba się mężczyzną lubiącym sypiać w skarpetkach. Do jednej podstawowej pary zaleca się założyć przynajmniej jeszcze kilka. Do tego trzeba założyć bieliznę, spodnie, różne bluzki i wszystko „na cebulkę”. Krążą słuchy. że rekordzista w tej zabawie tuż przed odbyciem stosunku miał na sobie 6 kg ciuchów. Możesz sobie to w ogóle wyobrazić ?

Seks w szczytnym celu

Zwariowany pomysł dedykowany społecznym wrażliwcom. Najpierw należy zalogować się na www.globalorgasm.org, wybrać jedno z ogłoszeń nawołujących do uprawiania seksu w konkretnej intencji a potem robić swoje J. I tak możesz uprawiać seks w intencji uwolnienie więźniów politycznych lub obronie jakiegoś ginącego gatunku . Czy to nie miłe uczucie ze kochasz się w szczytnym celu?

Shave Seks

Następny japoński wynalazek. Chodzi w nim o golenie przez partnerów swoich okolic rodnych w trakcie współżycia.

Seksualne przebieranki

Ten pomysł jest dla miłośników przebieranek i to nie tylko w stroje współczesne (i o to głównie właśnie chodzi) Aby się udała zabawa musisz zaopatrzyć się we wszystkie konieczne elementy z wybranej epoki z przeszłości. np. dżentelmena. Musisz mieć cylinder, fajkę, laseczkę, a dla swojej partnerki koniecznie zorganizuj suknię balową w stylu dawnej epoki. Naturalnie to tylko jedna z propozycji takich przebieranek

 

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa