≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Antidotum na męskie, ale i na kobiece problemy

Zastanawiałem się, czy o tym napisać i czy podawać link, który zamieściłem poniżej.

Jednak nie zdzierżyłem i po mailach jakie ostatnio dostałem od Panów z problemami, napisałem.

90% problemów jakie mężczyźni, ale i kobiety mają z seksem bierze się z tego jak wygląda nasze życie- pełne stresu, terminów, tego co nam do głowy wkłada mama, tata, ksiądz, gazety, telewizja itd.

Stąd koszmary, co będzie jak przed laską wypadnę beznadziejnie, co jak nie będę miał erekcji, co jak jej nie zaspokoję, co jak nie spodoba się jej wielkość mojego penisa?

Kobiety z kolei myślą- co jeśli jemu nie spodobają się moje piersi, ta fałdka jaką mam na dole albo miliony innych spraw?

Do tego jutro walentynki. Jedni mają swoją miłość, inni też mają miłość, ale bez wzajemności, jeszcze inni mają miłość, która ich zdradza.

I co? I to wszystko robi wielkiego bombla w głowie, przez którego pijesz, ćpasz, obżerasz się albo robisz sobie krzywdę na inne sposoby, nie mówiąc o mega krzywdzie jakim jest bałagan w głowie i stan beznadziei. Przez to Twoje życie jest nie takie jakbyś chciał i nie masz tego, co byś chciał.

Dlatego będę wszystkim polecał ten post i poniższe video.

Dodam, że jest ostatnią osobą, która szerzyłaby wulgarne, czy nieprzyzwoite treści. Jednak spsób, w jaki ujęte jest to na tym materiale,czasami musi być tak powiedziane, aby było jasne.

I jutrzejszy dzień, zalecam Ci, nie, proszę, błagam, zacznij jutrzejszy dzień od przesłuchania tego nagrania, niech jego wymowa towarzyszy Ci cały dzień.

Dzieci proszone są o nie oglądanie poniższego video.

Jeśli masz mniej niż 18 lat, zamiast oglądania po prostu wyluzuj i zastanów się, czy jest sens przejmować się tym na co nie masz wpływu. Podatkami, sąsiadami, profesorem, u którego piszesz egzamin, zimą itp. Ludzie się stresują i lądują potem z zawałem w szpitalu, a czasami nawet 2 metry pod ziemią.

Warto sobie powiedzieć: "mam to w d…" i przywołać taki właśnie obrazek, jaki został przedstawiony u góry. Wyobraź sobie jeszcze, że jesteś w tym hamaku, pijesz ulubiony napój, mniej lub bardziej wyskokowy i do tego słuchasz fantastycznej muzyki, a słońce delikatnie ogrzewa skórę. Obok jest ciepły ocean, do którego w każdej chwili możesz wskoczyć.
Dlatego jeśli ktoś następnym razem powie Ci, że masz małego penisa albo jesteś nie taki jak ktoś by chciał, albo że masz pryszcza na nosie, albo że zamiast ferrari jeździsz marnym porsche, wtedy będziesz wiedział co z tym zrobić…

 

{ 4 comments… add one }
 • ccc 13/02/2013, 16:32

  Jacku uwielbiam Cie hahahaha, ale się uśmiałem:)

  Reply
 • Kasia 13/02/2013, 17:20

  Najbardziej mnie rozbawiła wzmianka o "nieprzyzwoitych treściach" 😀

  Reply
 • Wojtek 14/02/2013, 08:18

  Fajnie, że przeplatasz sprawy ogólnie związane z seksem oraz suche fakty, przydatne triki, a do tego czasami dorzucisz coś tak luźnego jak to.
  Dopisałem się na maila, jestem zachwycony tym blogiem.
  Pisz częściej 🙂 Pozdrawiam.

  Reply
 • Beatrice 17/02/2013, 15:05

  A ja myślę, że jeszcze nie raz wrócę do tego filmiku – fakt człowiek za bardzo się nieraz przejmuje różnymi sprawami..

  A tak nawiasem – jeśli mężczyzna u swego boku ma odpowiednią kobietę, to nie musi się martwić i mieć kompleksy dotyczące rozmiaru czy chociażby tego że coś może nie wyjść.. człowiek jest tylko człowiekiem – i odpowiednia kobieta jest w stanie to zrozumieć 🙂

  Reply

Leave a Comment

Archiwa