≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Brak ochoty na seks u kobiet

Problem niskiego libido dotyczy sporej części kobiet. Jeśli twoja kobieta nie ma ochoty na seks, oto kilka przyczyn tej sytuacji.

Przyczyny mogą być wewnętrzne i zewnętrzne. Niektórym możesz sam zaradzić, a w innych będzie konieczna pomoc specjalisty.

1. Pierwsza przyczyna jest dla ciebie dość przykra- po prostu jej nie kręcisz. Może totalnie się zaniedbałeś i jak kiedyś uprawiałeś z nią super seks to teraz nie ma na niego szans. Recepta jest prosta- popatrz w lustro, a najlepiej zapytaj koleżanki, czy ich zdaniem jesteś pociągający seksualnie. Jak zrobią zdziwioną minę albo wręcz popatrzą z obrzydzeniem to wiesz w czym problem.

2. Ona zaczęła brać pigułki antykoncepcyjne i może nie są zbyt dobrze dobrane. Kiedy kobieta zaczyna je brać to ma istną burzę hormonów i może mieć w tym czasie obniżone libido.

3. Jest po porodzie. Niekiedy nawet po kilku miesiącach kobieta nie ma ochoty na seks.

4. Ona czuje się nieatrakcyjna. Czy to z upływem wieku, czy z przybrania paru kilogramów tu i ówdzie. Czeka cię w takim razie trochę roboty. Albo wygoń ją do SPA, na siłownię,  czy aerobik, albo pokaż jak lubisz duże kobiety, jak cię kręcą. Gorzej z wiekiem, to wymaga od ciebie sporo dyplomacji albo grubego portfela na chirurga plastycznego.

5. Może ona jest chora? Tak samo jak mężczyźni mają niskie libido przez problemy z sercem, tarczycą, cukrzycą itd., tak samo jestw przypadku kobiet. Może trzeba ją po prostu dobrze zbadać i ustalić czy wszystko jest ok. Warto zrobić badanie hormonów.

6.  Stres, czy to związany z pracą, czy przeprowadzką, ślubem itp.

7. Kłopoty z psychiką, wspomnienia z przeszłości, depresja. Z tym pomoże terapeuta.

8. Za dużo czasu spędzacie razem, tydzień wytchnienia byłby dobrym lekarstwem. Na co dzień, musisz ustalić takie ułożenie dnia, żebyś nie był z nią cały czas. To jest fajne na początku znajomości, ale z czasem daje dokładnie odwrotny efekt.

{ 1 comment… add one }
  • Małgosia 19/07/2013, 01:06

    Brunecie, to wszystko prawda, ale jest jeszcze jeden ważny aspekt. Nie jesteś tym pierwszym, nie z tobą wiążę dzień, godzinę miejsze, doznania wzrokowe, przeszywający lęk, zapach, strach, bo jesteś już kolejny, już mniej ważny, to nie z tobą chciałam przeżyć ten pierwszy raz…tego dnia nie zapomnę do końca życia, a z tobą…nie pamiętam kiedy to się zdarzyło…

    Reply

Leave a Comment

Archiwa