≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Chroń swoje klejnoty… czyli przyczyny bezpłodności.

Fot. Flickr

Obecny dzień przeciętnego mężczyzny znacznie różni się od tego sprzed 20 lat, nie mówiąc o 100 czy kilku wiekach. Dopiero jednak w ostatnich latach pojawiają się u mężczyzn w zwiększonych ilościach problemy z potencją, czy bezpłodnością.
Jak w prosty sposób temu zaradzić.

Wystarczy ci wiedza w dwóch punktach:

1. Jądra nie lubią wysokich temperatur.

2. Jądra nie lubią ciasnoty.

Jeśli jesteś młody, to w ogóle się nad tym nie zastanawiasz. Jednak z upływem lat zauważysz, że już nie jesteś taki jurny ja kiedyś. Jeśli będziesz starał się o dziecko, lekarz może powiedzieć ci, że twoje plemniki ledwo się poruszają. Tym samym praktycznie nie możesz zapłodnić swojej kobiety.
Są tacy, których to może cieszyć, jednak jakość twojej spermy jest wprost proporcjonalna do stanu twojego zdrowia i kondycji fizycznej.

Skupie się tu jednak tylko na tych dwóch punktach. Sa pewne czynności w codziennym życiu, na które trzeba uważać. Tak samo jak pewne ubrania, których lepiej nie nosić.

W latach 70tych dość poważnym problemem prawie narodowym w Polsce była bezpłodność i niska potencja zawodowych kierowców. Sprawą zajeło się kilku seksuologów i ustalili, że podczas wielogodzinnej trasy, jądra takiego kierowcy po prostu się gotują. Potęguje to dodatkowo ubiór: zazwyczaj zbyt ciasny i nieprzewiewny. Zalecono kierowcom używanie luźnych, przewiewnych spodni i takiej bielizny. Dodatkowo dobrze byłoby robić okłady z lodu na jądra.
Dla tych którzy stosowali się do tych rad po jakimś czasie „moce” wróciły.

Dziś podobny problem pojawia się przez laptopy. Tak, nie przesłyszałeś się. Laptopy, które bardzo często przez mężczyzn są kładzione na kolanach, czy podczas leżenia na jądrach. Laptopy chłodzą się z boku i dołu. Efekt jest taki, że „gotują” one jądra.
Jak używasz laptopa to dokładnie wiesz o czym mówie. Tego na początku się nie zauważa, ale po pewnym czasie można poczuć, że jądra wręcz bolą nie wiadomo czemu. Teraz już wiesz.
Prosta rada: podłóż np poduszkę pod laptopa i wtedy ułóż go na sobie. Najlepszy byłby specjalny stoliczek, ale to może być dla ciebie zbytnią ekstrawagancją. Nie mniej ten stoliczek możesz wykorzystać też do zjedzenia śniadania z dziewczyną w łóżku…

Ciasnota.
Ta wynika z panującej mody. Jeansy, bardzo często obcisłe robią najgorszą robotę. Jeśli z jakiegoś powodu czujesz niemoc seksualną, a tak do końca nie wiesz czemu, to może to być przyczyna. Lepiej załóż spodnie materiałowe. Jak jeansy to nie takie, żeby cię totalnie opinały.

Bielizna; jeśli chodzisz w slipkach ze sztucznych materiałów to już samo to powoduje gotowanie twoich klejnotów. Jeśli ta bielizna jest ciasna, to chyba sam czujesz, że coś jest nie tak.
Ja zazwyczaj chodzę bez bielizny i jakoś żyję. Tak naprawdę ubieram bokserki wtedy kiedy jest zimno, albo kiedy jadę na narty. Mam nadzieję, że nie doprowadzam tym przemysłu bieliźniarskiego do strat 🙂

Twoja potencja zależy od tego w jakich warunkach przechowujesz swoje jądra, więc dbaj o nie.

W tantrze jest wiele ćwiczeń, gdzie jądra masuje się w odpowiedni sposób, o czym pisałem np. w artykule o tym jak podnieść potencję. Tam specjalnie rozgrzewa się jądra, ale jest to krótkotrwałe rozgrzewanie, służące pobudzeniu plemników i zwiększeniu produkcji hormonów.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa