≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co ma dowcip do seksu?

smiech

Humor ma spore znaczenie. Może nie tyle podczas samego seksu, ale może on pomagać w skutecznym doprowadzeniu do niego. Wiadomo nie od dziś, że ludzie z duży poczuciem humoru są bardzo atrakcyjni dla płci przeciwnej. Dlaczego tak się dzieje? Po prostu z osobą o dużym poczuciu humoru, czujemy się dobrze. Jest ona zazwyczaj akceptowana (chyba, że ma inne brzydkie wady). Poza tym, mężczyźni z dużym poczuciem humoru są często odbierani przez kobiety jako pewni siebie, a to, jak wiemy, jest prawdziwym "magnesem".

Umiejętność dobrego opowiadania dowcipów oraz wykorzystania humoru sytuacyjnego sprawia, że kobieta może się szybko zainteresować mężczyzną. Oczywiście samo dobre poczucie humoru będzie zupełnie bezużyteczne, jeśli inne ważne elementy będą zawodzić (rozmowa, wywoływanie emocji, nieumiejętna eskalacja dotyku).

Tylko nie myśl sobie przypadkiem, że jak zostaniesz komikiem estradowym to nagle będziesz miał pełne łóżko kobiet.
Czymś innym jest facet zabawny, a czymś innym śmieszny. Kobiety nie chcą być ze śmiesznymi, bo to tylko jedna z wielu emocji.
Kobiety potrzebują też być wstrząśnięte i zmieszane, ale o tym kiedy indziej.

Dobry luzacki dowcip może wywoływać u kobiety pewien rodzaj poczucia bezpieczeństwa, ponieważ mężczyzna wyluzowany kojarzy się często z pewnością siebie, a ta z kolei z poczuciem bezpieczeństwa (mówiąc w uproszczeniu).

Dobry humor może być także pomocny w bezpiecznym okazywaniu intencji seksualnej ("tylko żartuję") oraz testowaniu reakcji kobiety na seksualne intencje. Poza tym, za pomocą anegdot i żartów, można bardzo skutecznie „przemycać” do podświadomości kobiety seksualne pragnienia i podniecenie. Kawałów z podtekstem seksualnym jest całe mnóstwo. ABy je znaleźć, możesz chociażby zajrzeć tutaj.

Umiejętne malowanie obrazów wywołuje automatyczną rekcję wyobraźni i uruchomienie pragnień, a stąd niedaleko już do ich realizacji.

W zależności od partnerki, odpowiedni może być bardziej subtelny żart lub całkiem "pieprzny" dowcip. Na ten drugi lepiej pozwalać sobie jednak z kimś, kogo lepiej znamy lub wiemy, że zareaguje na niego pozytywnie. Zawsze jednak trzeba pamiętać, aby nie przesadzać z humorem (opowiadanie żartów seriami), ponieważ można być odebranym jako aseksualny błazen.

Humoru nie stosuje się też już przed samym seksem i w jego trakcie, ponieważ wtedy pożądane są takie emocje jak podniecenie, pożądanie, czułość i zmysłowość. Dawkowanie humoru, czy flirtu będzie je wtedy burzyć.

Czasami podczas samego seksu zdarzają się pieszczoty w postaci smyrania, czy łaskotania, które mogą wywoływać uśmiech, a nawet chichot, ale z pewnością nie należy z nimi przesadzać. Humor może też rozładować lub zatuszować niezręczne sytuacje w seksie.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa