≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co ma wstyd do dobrego seksu?

Fot. Flickr

 

Każdy z nas miał co najmniej kilka partnerów seksualnych. Pisałem o tym tutaj. Za każdym razem masz inne wrażenia. Jak masz stałą partnerkę to możesz po prostu pamiętać jak było z innymi.

Są osoby, które bardzo wstydzą się swojego ciała, albo mają inne kompleksy i przez to mogą w pełni nie odczuwać przyjemności z seksu.

Kiedy byłem w szkole średniej spotykałem się z dziewczyną, w której rodzinie nagość była naturalna. Dla mnie to było lekko szokujące, bo pewnie na zawał bym umarł gdybym widział ojca czy matkę paradujących nago po domu.

Od tego czasu wiele się u mnie zmieniło i sam paraduje J Jednak jest mnóstwo osób, które by tego w życiu nie zrobiły. Bo nagość jest dla nich nienaturalna, wstydzą się.

Nie oceniam tego.

Jesteśmy wychowywani w kulturze, gdzie pokazywanie ciała jest złe. Pamiętam jak 10 lat temu był Big Brother i jedna z uczestniczek o ile pamiętam imie: Alicja, chodziła w stringach.

Skandal na całą Polskę, bo jak można chodzić w stringach, jak ona wstydu nie ma, dziwka itd. itp.

Mineło 10 lat i ile się zmieniło, kiedy w lecie wychodzisz na plażę zobaczysz nie jedną a kilka dziewczyn w stringach. Kiedy jadą do ciepłych krajów chodzą bez staników. Kiedyś to było nie do pomyślenia.

Ciekawostka jest to, że za czasów Ludwika XIV niektóre kobiety chodziły na przyjęciach z odsłoniętymi piersiami, po to aby móc pokazywać biżuterię zawieszaną na sutkach.

Jeśli ty, czy twoja dziewczyna wstydzicie się swoich ciał, macie seks tylko po ciemku, albo pod kołdrą, to tracicie. Nie wiecie co, bo dopiero jak włączycie światło to odkryjecie co to jest. Mężczyźni są wzrokowcami i uwielbiają patrzeć na kobiece ciało.

Kobiety nie mniej…

Oczywiście nie ma co przesadzać. Jeśli będziesz cały czas paradował z gołym tyłkiem, to dla niej będzie to taki sam widok, jak codzienne patrzenie na ścianę w suficie.

Tak samo, jeśli ona będzie cały czas chodzić po domu z piersiami na wierzchu, to zwyczajnie przestaną one robić na tobie wrażenie.

Jednak, jeśli jesteś sam w domu i wstydzisz się chodzić nago, to postaw sobie pytanie, właściwie czemu się wstydzisz swojego ciała…

Jeśli jest z nim coś nie tak, to może najwyższy czas coś z tym zrobić… do lata zostało pare miesięcy. Zrób tak, abyś mógł swobodnie rozebrać się na plaży. Masz pół roku na to aby się przygotować i mieć potem komfort psychiczny.

Jak masz wysportowane zdrowe ciało, to wtedy też lepiej pracuje twój umysł… Warto więc ruszyć tyłek.

Jeśli wstydzisz się swojej nagości, zastanów się dlaczego. Przecież to twoje ciało, niczyje inne.

Pewnie oglądałeś w tv programy, gdzie w Afryce, czy w ameryce południowej są plemiona, gdzie kobiety mają odsłonięte piersi, a faceci mają tylko małą zasłonę na krocze.

Im nikt nie powiedział, żeby zakrywać ciało, że odsłonięte piersi to powód do wstydu. Oni żyją naturalnie. Oczywiście nie chodzi o to żeby biegać nago po okolicy, ale o to by czuć się dobrze z samym sobą. Przemyśl to.

{ 2 comments… add one }
 • Roman 30/10/2012, 22:43

  no niestety wstyd i nieśmiałość kobiet ma bardzo dużo do dobrego seksu ;/
  ale z biegiem czasu i z tym można sobie poradzić 😀

  Reply
 • gościu 14/03/2013, 16:45

  "jak codzienne patrzenie na ścianę w suficie." – to byłby akurat niecodzienny widok (:

  Reply

Leave a Comment

Archiwa