≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co mają pieniądze do kobiet i seksu?

Przeczytałem dziś artykuł o zależności bogactwa piłkarzy grających w Euro od tego, która drużyna wygrywa. Naukowcy się nudzili, więc zrobili typowanie. Obstawili pierwsze 8 drużyn i pomylili się tylko co do Greków, których drużyna jest biedniejsza od Rosyjskiej, więc teoretycznie nie powinni byli zajść tak daleko.

Oni twierdzili, że jeśli drużyna jest bogata i sami piłkarze są lepiej opłacani to przekłada się to na wynik sportowy.

Według nich powinni wygrać Hiszpanie, bo są najbogatsi, a na drugim miejscu Niemcy. No cóż, tu się nie zgodziło, bo Niemcy przegrali. A kto wygra, zobaczymy za kilka dni.
 

Ok, ale jak się to ma do sexu i w ogóle stosunków damsko-męskich?
 

Dostaje czasem na maila pytanie od początkującego adepta uwodzenia, czy pieniądze mają znaczenie.

Teoretycznie nie mają. Praktycznie zaś mogą się przydać.

Nie mają znaczenia dla tych osób, które zrobiły sobie porządek w głowie.
Porządek z pewnością siebie, szczęściem, spełnieniem i jeszcze dziesiątkami drobiazgów.

Kiedyś na ciekawym szkoleniu usłyszałem: lepiej mieć kasę na to, aby mieć seks w pięciogwiazdkowym hotelu, a nie przy filarze pod wiaduktem.

Jeśli ich nie masz to i tak możesz mieć piękne kobiety, nawet jeśli jesteś gruby i brzydki. Tu polecam dla przykładu film "Tao of Steve", będziesz wiedział o co chodzi, gdy go obejrzysz.

Jeśli masz pieniądze, nie martw się- przydadzą się. Możesz sobie wtedy pozwolić nie tyle na hotel, co na zwiększenie zasobów.

Nie zasobów finansowych, a zasobów  w postaci lepszego jedzenia, podróży, wiedzy. To wszystko wpływa na to jaką masz„aurę”. Jeśli zdrowo się odżywiasz, trenujesz, odzwierciedla się to w twoim wyglądzie i samopoczuciu. Przekłada się to też wprost proporcjonalnie na to jaki jesteś w łóżku.
Twoja potencja i wydolność seksualna zależy w dużej mierze od tego co jesz i w jakiej kondycji fizycznej jesteś.

Podróże kształtują nie tylko twój światopogląd, ale dają ci tematy i historie do rozmów z kobietami. Nie mówiąc o samej możliwości poznawania kobiet nie tylko po sąsiedzku.

Jeśli masz za co, możesz pójść na jedno czy drugie szkolenie i wiedzę jakiej szukałbyś w Internecie, książkach, czy filmach, możesz mieć za 1 czy 2 dni szkolenia. Oszczędzasz wtedy niekiedy lata poszukiwań takiej wiedzy.

W moim życiu miałem różne okresy kiedy to raz miałem fundusze, a raz nie. Jak przypominam sobie różne lata z życia to wychodzi na to, że do czasu kiedy wydawało mi się, że kasa ma znaczenie, nie wpływało to dobrze na moje kontakty z kobietami. Kiedy zrobiłem sobie porządek w głowie to póżniej czy konto bankowe było puste, czy pełne to nie przekładało się na to ile albo jakie kobiety poznawałem.

Niemniej powiem ci co mi dało do myślenia.

Zdarzyło mi się spotkać dwie osoby z top 10 najbogatszych Polaków. Zwróciłem u nich uwagę na jedną rzecz, która ich łączyła. Mają szczególną emanację. Jak stało się przy nich, czuć było, że są to osoby, które mają jakąś moc. Nie wiem czy to kwestia władzy, pewności siebie, ale roztaczali wokół siebie bardzo specyficzną aurę. Jednego z nich spotkałem w windzie. Byłem z nim umówiony, ale go nie poznałem, bo jego ubiór nie wskazywał na to kim jest, a nie znałem jego twarzy. Miał jednak coś takiego w sobie, co było wyczuwalne.

Hmm przypominam sobie jak rok, czy dwa lata temu pojechałem poznać „Tulipana”  (pisałem o tym na blogu). Tulipan teraz jest grzeczny i bez pieniędzy, ale ma to samo co ten miliarder z windy. No może nie aż tak, bo trochę dostał za swoje w więzieniu, ale ma swego rodzaju moc.

Jeśli zapytasz mnie, czy jeśli Tulipana i miliardera postawiło by się przed kilkoma kobietami i te miałyby wybór, którego chcą, a nie wiedzą o nich nic to którego by wybrały. Nie wiedzą że jeden jest bogaty, a drugi jest uwodzicielem.
Hmm… myślę, że jeśli chodzi o uwiedzenie to obaj nie mieliby z tym problemu. Jeśli jednak chodzi o sprawy łóżkowe miliarder byłby bez szans. Ilu kobietom by to jednak przeszkadzało?

Podsumowując, jeśli chcesz wiedzieć co decyduje o tym, czy będziesz miał za dziewczynę Miss Polonia, czy chorowitego grubaska: zasoby!

Te zasoby to wiedza, doświadczenie, zdrowie, wygląd fizyczny, inteligencja, pieniądze, kontakty, szczęście itd. Każdy z tych czynników można rozbijać na drobne.

Zasobem Tulipana było jego doświadczenie z kobietami i dążenie do celu. Zasobem miliardera nie są tylko jego pieniądze, bo aby je zdobyć musiał się wykazać całą masą cech, które go doprowadziły tam, gdzie jest.

Jeśli chcesz mieć piękne kobiety albo w ogóle kobietę to nie licz na to, że zapuka do twoich drzwi i powie "oto jestem, bierz mnie". To samo tyczy się tych, którzy są już w związkach i zastanawiają się czemu "ichi" kobieta go już nie chce.

Po prostu RUSZ DUPĘ i poszerzaj zasoby. Będziesz uprawiał wtedy seks z takimi kobietami jakie pragniesz, a jeśli masz już swoją to nie będzie widzieć świata poza tobą.

{ 3 comments… add one }
 • Blondyn 29/06/2012, 09:03

  Pieniądze mają znaczenie. I to duże, nie chodzi tu o sponsoring czy coś, ale panny inaczej patrzą na typa z kasą,a inaczej na typa bez kasy. Ja miałem przykład taki poznałem dziewczynę ona miała chłopaka, próbowalem ją odbic, zainteresowałem ją sobą, dazylem do seksu byl seks, bylo wszystko, slyszalem od niej wiele cieplych słów typu ''jesteś jakiś inny, taki wyjątkowy,niespotykany'', ogólnie panna wydawała się mega zakochana, no ale nie odeszła od swojego nudnego chłopaka z A8

  Reply
 • chris 08/07/2012, 19:22

  … powiem tak, bardzo wartosciowy artykuł Brunet 🙂
  Ok, kasa dużo pomaga, ale wszystkiego nie załatwi. A dlaczego kolesie z kasa często mają najlepsze laski ? nie zawsze, ale b.czesto ?
  Bo mając kasę, która w dzisiejszym świecie określa Twoja pozycje w świecie, to KASA daje im to że są niesamowicie pewni siebie, mają cechy dzięki ktorym zarobili tą kasę, nie wiem jak je określić ( mają ikre, siłe przebicia, waleczność nie boją się ryzyka, są silni psychicznie, nie poddaja się są pracowici, wytrwali, są bezczelni i szczerzy )….
  a to, te cechy którymi emanują.. TO jest ATRAKCYJNE dla kobiet, a liczba $$$ to efekt wypadkowy tego.

  Reply
 • domina 09/07/2012, 12:41

  Zgadzam sie z blondynem, jeśli masz pieniądze albo coś co wskazuje ze posiadasz ich większą ilość automatycznie masz wiesze szanse na poznanie i „zaliczenie” kobiety, większość mówi ze nie można ich kupić, ale naprawdę jakby pomachać kasa to za nią pójdą

  Reply

Leave a Comment

Archiwa