≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co może zepsuć Ci seks?

Wbrew pozorom to wcale nie jest trudne, aby głupota zepsuła ci wspaniale zapowiadający się seks. Może nawet przypominasz sobie takie sytuacje z przeszłości.

Są sytuacje mocno nieprzewidywalne, na które nie mamy wpływu, coś w stylu niezapowiedzianych gości.

Są sytuacje, których możesz uniknąć.

Weźmy chociażby telefon. Jak do ciebie dzwoni to jeszcze nie problem, ale jak zadzwoni do twojej kobiety, może ona przy nim spędzić godzinę. To samo z sms-ami.

Łóżko. Za miękkie, skrzypiące albo wręcz takie, które się pod wami rozleci. Hmm.. jeśli takie masz i nie możesz go wymienić, przenieście się na podłogę.

Telewizor.  Zdziwiony? Tak, telewizor. Nigdy nie przewidzisz co za głupotę tam puszczą. Podadzą jakąś dołującą informację albo puszczą rozbrajającą muzykę. Lepiej temu profilaktycznie przeciwdziałać i puścić bezpieczną, znaną ci muzykę z Internetu.

Bielizna. To działa w obie strony. Mowa tu nie tylko o bieliźnie osobistej, ale i pidżamie. Ciekawe, czy spotkałeś kiedyś kobietę, którą jak rozbierałeś to w pewnym momencie stwierdziłeś: "chyba tego z nią nie zrobię, co ona ma pod spodem?".
Co prawda kobiety dziś nie ubierają się do łóżka tak jak 100 lat temu, ale czasami trafiają się różne cuda i wtedy strach jej dotknąć.

Nie ciesz się, bo ona tak samo może reagować na ciebie. Tak niekiedy bywa w związkach. Jeśli chodzisz spać w jakiejś odrzucającej pidżamie, nie dziw się, że ona trzyma się od ciebie z daleka.

Domowe zwierzaki. Oj, to temat dość drażliwy, bo Panie lubią koty, ale te koty często nie mają obciętych pazurów. Pewnie niektórzy wiedzą z czym to się wiąże…
Gorzej jak ona ma dużego psa i do tego groźnego. Nie wiem czemu, podczas seksu takie psy myślą, że ich Pani jest atakowana. Oj wtedy potrafi być naprawdę gorąco…

Sąsiedzi. Cienkie ściany, głośna partnerka, stukanie sąsiadów w ściany, a czasami w drzwi.

Co w związku z tym? Trzeba sobie radzić i mieć plan działania na każdą sytuację. W związku jest prościej, bo psa można zamknąć bez problemu w łazience, tak samo jak kota. Ale co z telefonem?

Ciekaw jestem jak sobie radzicie z tymi problemami, warto pomóc innym i napisać w komentarzu.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa