≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co możesz zrobić, abyś miał większą przyjemność z seksu?

Jako faceci jesteśmy dość upośledzeni seksualnie w porównaniu do kobiet.

Kobiety mogą mieć wielokrotne orgazmy, a praktycznie cała ich skóra to jedna wielka strefa erogenna. Mogą się zadowalać na rozmaite sposoby, jeśli są tylko odpowiednio rozbudzone.

A my?

Niestety wygląda to bardzo ubogo, ponieważ wrażliwy jest jedynie penis, usta, szyja, kark i w zasadzie to tyle. No i jeszcze prostata, ale dla wielu to temat tabu.

 

Co więc zrobić, żeby mieć więcej przyjemności z seksu?

 

Możesz poprawić parę rzeczy u siebie i parę rzeczy u swojej partnerki.

U Ciebie jest to :
wrażliwość penisa, tak żebyś mocniej czuł przyjemność,
– tantryczne kontrolowanie wytrysku, żebyś miał tyle orgazmów, ile chcesz i uprawiał seks tak długo jak masz na to ochotę,
lepszy przepływ krwi i wzmocnienie naczyń krwionośnych- dzięki temu erekcja jest dłuższa i mocniejsza,
znajomość pozycji seksualnych, tak abyś wiedział jak ją ułożyć w zależności od tego, czy chcesz mocniejsze wrażenia, czy słabsze

dobór partnerki otwartej na doznania seksualne, tak abyś miał dopływ nowych wrażeń. Czyli nie tylko seks w łóżku, ale także spontanicznie. Wiąże się z tym też to, aby partnerka jaką masz dbała o ciebie „ubierając się” do seksu tak jak lubisz albo używała z tobą waszych ulubionych gadżetów.

Mówię o doborze partnerki, bo to Ty ją sobie wybierasz i im bardziej ona cię kręci seksualnie, tym więcej masz przyjemności.

Oczywiście, nie tylko seks w życiu się liczy, ale mówię tu o idealnej sytuacji, aby zapewnić sobie najlepszy seks w życiu.
Bo co by było gdybyś miał partnerkę, która zaprasza ci do łóżka inne piękne kobiety?
Dla jednych skandal, dla innych marzenie.

 

Wybór partnerki zostawiam tobie, ja natomiast chciałbym powiedzieć nieco więcej o tym, co możesz zrobić sam.

Wrażliwość penisa możesz zwiększyć przez… (UWAGA!) zaprzestanie masturbacji. Tak, masturbacja powoduje taki efekt, że kobieca pochwa jest dla ciebie zbyt luźna i nie dostarcza ci wystarczająco mocnych bodźców.
Z odstawieniem masturbacji wiąże się jeszcze jedno, czyli zaprzestanie oglądania panienek z Internetu. Po tym, każda normalna dziewczyna jaką poznasz, czy twoja obecna partnerka będzie dla ciebie po prostu bardziej atrakcyjna. Skoro będzie cię bardziej kręcić, będziesz miał większą przyjemność z seksu z nią.
Kolejna sprawa to przedłużenie czasu stosunku. Wymaga to 30 dni pracy, bo kontroli wytrysku trzeba się nauczyć. Zapraszam na mój kurs, rekordziści opanowali go nawet po 9 dniach i mogą uprawiać seks ile tylko zechcą.

 

W celu wzmocnienia naczyń krwionośnych i przepływu krwi  można zastosować kilka sztuczek. Całkiem za darmo możesz to zrobić przez ćwiczenia fizyczne. 3x w tygodniu po 45 minut, z tętnem na poziomie 145. Musisz się zatem spocić i zasapać. Kiedy krew szybciej krąży w żyłach, szybciej dopływa także do penisa.
Jednak jeśli masz śmieciową dietę, pełną przetworzonej, tłustej żywności to także ten aspekt będzie wymagać zmian. Mając nadwagę i zatłuszczone żyły, będzie ci niezwykle trudno być sprawnym kochankiem. Nie słyszałem o żigolaku, który miałby nadwagę. Kobiety automatycznie wychodzą z założenia, że misiu jest fajny do przytulania, ale niekoniecznie do odjazdowego seksu. Wiem, są chwalebne wyjątki, ale mowa o większości.

 

Pozostaje jeszcze sprawa- znalezienie czasu na relaks. Kiedy jesteś zestresowany, spięty, nie dość że będziesz miał problemy z erekcją, to do tego trudno będzie Ci zaznać rozkoszy w łóżku.

Piszę ci to, abyś zastanowił się czy nie powinieneś zmienić w swoim życiu paru spraw, które sprawią, że seks nabierze zupełnie innej jakości. Jak poprawisz tę sferę życia, automatycznie poprawi się też wszystko w twojej sferze zawodowej, bo będziesz się czuł jak młody bóg i będziesz wiedział, że za kilka godzin znów będziesz miał rozkoszne chwile.

Jeśli masz inne pomysły jak sprawić, aby mieć większą przyjemność z seksu, napisz pod spodem w komentarzu.

{ 2 comments… add one }
  • Adam 06/05/2014, 11:47

    kiedy nowy kurs kontroli ?

    Reply
  • Paweł 06/05/2014, 16:33

    Dzięki Brunet 😉 Co my byśmy bez Ciebie zrobili 😉

    Reply

Leave a Comment

Archiwa