≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co robić jeśli ona nie dochodzi…

Fot. Flickr

Jeśli Twoja kobieta nie ma orgazmu w trakcie seksu to Ty niepotrzebnie się stresujesz, że jej nie zaspokajasz. Przyczyn może być bardzo wiele.
Co więc można w takiej sytuacji zrobić i jak sobie radzić?


Problemy mogą tu być niekoniecznie związanę z Twoją udolnością, bądź jej brakiem. Zapytaj jej, czy jak się masturbuje to czy ma orgazm. Jeśli ma, to już jest nieźle. Jeśli nie ma, to czeka Cię więcej pracy.

Podłożem problemu zazwyczaj jest to co siedzi w głowie, czyli tak naprawdę problemy psychiczne. Nie chodzi tu bynajmniej o różne stopnie wariactwa : ) Chodzi o to, że zarówno mężczyźni jak i kobiety mają rozmaite wspomnienia z przeszłości. Właśnie te wspomnienia bardzo często w sposób nieświadomy wpływają na nasze podejście do seksu i odczuwania płynącej z niego przyjemności. Blokadami może być też obecny stan, stresy przyniesione z pracy, choroba cioci itp.

Mężczyźni, którzy mieli jakieś problemy podczas pierwszych kontaktów seksulnych przenoszą te doświadczenia na stan obecny. Jeśli też w przeszłości coś poszło nie tak, to często jest tak i obecnie.
U kobiet wygląda to podobnie. Jeśli miała mało interesujących partnerów/ partnera podczas pierwszych konatków seksualnych jest ona bardziej powściągliwa.

Nie chcę tu wchodzić głęboko w sferę psychologii, bo nie jestem od tego autorytetem. Nie mniej wiedz, że cokolwiek niefajnego zdażyło się w przeszłości można to zmienić samemu w swojej głowie, lub za pomoca specjalisty.
Samemu możesz to zrobić sobie, albo jej przez NLP i dosłownie w przeciągu kilkunastu minut pozmieniać "złe" wspomnienia.
Na szkoleniu z hipnozy sam byłem w szkoku jak prowadzący "oduczył" jąkania się chłopaka, który miał uraz z dzieciństwa i jąkał się od 4 roku życia. Po kilku seansach, efekt był oszałamiający, bo mówił płynnie.

Takie terapie stosuje się w ciężkich przypadkach, a rzadko aż takie się zdarzają. Ba, wręcz można o nich zapomnieć wprawiając umysł w odpowiedni stan. Stan relaksu, odprężenia. W takim stanie, po prostu inaczej podchodzi się wielu spraw. Zresztą sam to wiesz, kiedy pojedziesz na wakacje i pozwolisz sobie na totalne odprężenie. Twój organizm, Twoje ciało zachowuje się całkiem inaczej. Zapomina o stresie, niepowodzeniach, bólu itd.

Dlatego też jeśli Twoja kobieta nie ma orgazmu to musisz zadziałać na kilka sposobów. Odprężenie umysłu: sugeruję zabrać ją do kina, albo pożyczyć DVD z komedią, ale taką naprawdę zabawną podczas której można śmiać się głośno. W tym momencie robisz dwie rzeczy naraz: po pierwsze odprężasz ją psychicznie, bo nie myśli o codzienności, a po drugie niezwykle istotne ona się śmieje. Śmiech zaś jest w działaniu na organizm człowieka czymś niezwykłym. Czytałem o przypadkach kiedy to w ten sposób osoby leczyły nawet raka. Właśnie przez to, że organizm jest totalnie odprężony i zrelaksowany, a wtedy zupełnie inaczej działa.
Wprowadź ją więc właśnie w taki stan.

Odprężenie fizyczne: zaproponuj jej masaż, lub wspólną kąpiel, włącz nastrojową muzykę. Ale naprawdę nastrojowa, nie taką któa się Tobie podoba, ale taką, która wiesz, że jej się podoba.
Zadbaj o atmosferę, świece, kadzidełka zapachowe, przyciemnione światło. Pamiętaj, Twoim celem jest sprawić aby była totalnie odprężona i zrelaksowana.

Zacznij masować całe ciało, ale nie śpiesz się, rób to nawet godzinę nie omijając żadnej części ciała.
Po takiej operacji możesz przystąpić do pieszczot, przy czym też się nie śpiesz, ona po masażu i tak będzie już mieć na Ciebie ogromną ochotę. Ale spraw tak, żeby to ona Cię pożądała i wręcz opieraj się przed rozpoczęciem stosunku.
Jak już zaczniesz zastosuj taką pozycję seksualną, która będzie drażnić punkt G, lub A/B. Dla tych, którzy nie wiedzą gdzie to, nich zajrzą tu za jakiś czas to znajdą wytłumaczenie.
To co z nią robić w łóżku to temat rzeka. Nie mniej stosując się do powyższych wskazówek zwiększasz w kolosalny sposób szanse na jej fantastyczny orgazm.
Pamiętaj tylko podczas seksu, że to ona jest teraz najważniejsza i myśl głową, co zrobić żeby było jej jeszcze lepiej.

Jeśli znasz się cokolwiek na seksie oralnym, to w ten sposób, po masażu będziesz w stanie doprowadzić ją do orgazmu w maksymalnie 15 minut. Jeśli nic Ci nie będzie wychodzić, powiedz żeby pokazała Ci jak się masturbuje. Jak zobaczysz jak ona to robi, to będziesz wiedział co najbardziej lubi. Jak lubi się dotykać, gdzie i z jaką częstotliwością, zapamiętaj to wszystko i następnym razem zrób to samo.
Ważne tu jest jeszcze to, że ona w tym momencie sama sobie zrobi dobrze, więc w sumie efekt będzie osiągnięty. Ty zaś zyskasz cenną wiedzę.

Jeśli stosujesz masaż tantryczny, którego uczymy na seminarium (white tiger tantra) wiedz, że nie z każdą kobietą to wyjdzie. Z niektórymi trzeba trenować nawet kilka tygodni.
Nie mniej, jeśli masz stałą partnęrkę warto. Jak doprowadzisz ją w ten sposób do wielokrotnego orgazmu z wytryskiem, wierz mi że będziesz dla niej bezcenny. Jeśli jesteś w związku będziesz miał małe szanse na to, że tak traktowana kobieta Cię opuści. Lepiej jednak, żeby nie mówiła o tym koleżankom, bo będziesz biedny…

Wszystko wymaga jednak praktyki, więc zamiast czytać bierz się do pracy : )

{ 4 comments… add one }
 • Jakub 06/10/2012, 20:33

  To gdzie sa punkty A i B?

  Reply
  • Brunet 07/10/2012, 07:01

   Niektóre rzeczy zostawiam dla moich kursantów.

   Reply
 • Katherine 06/02/2013, 08:39

  Punkt A/B jest w pupie, obok punktu G przy błonie łączącej odbyt z pochwą. Pieszczenie obydwu na raz daje mega przyjemność np gdy kobieta jest na facecie z członkiem w środku a partner dodatkowo podczas stosunku wkłada paluszki w pupę. Polecam gorąco 🙂

  Reply
  • Brunet 06/02/2013, 11:26

   Katherine tam jest perineum, a nie A/B

   Reply

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa