≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co robić w noc poślubną? Ona jest dziewicą…

 

Andrzej w panice pisze, że za tydzień noc poślubna, a on nie wie co robić, żeby było dobrze.

Nie musisz nic robić. W niektórych miejscach w Indiach jest taki zwyczaj, że młoda para przez 3 dni po prostu śpi ze sobą, ale nic nie robią.

Dopiero po tym czasie zaczyna się dziać.

Ona ten pierwszy raz zapamięta na długo, pewnie nawet do końca życia. Jednak nie znaczy to, że masz się tym stresować.

Jeśli ona jest dla Ciebie cenną osobą, nie zrobisz jej krzywdy. Lekarze sugerują, aby nie robić długiej gry wstępnej, wtedy krwawienie jest mniejsze.

Nie słuchaj tego. Zrób normalną, długą grę wstępną, niech ma naprawdę z tego przyjemność. Zadbaj przede wszystkim o atmosferę. Świece, zapach, muzyka. Nigdzie się nie śpiesz. Jeśli będzie opór ciała albo ducha, poczekaj 2-3 dni.
To nie chodzi o to, aby ona pamiętała jak wyglądał sam seks, ale aby doskonale wspominała całą otoczkę.

Najlepsze pozycja to ta, którą podaję jaką pierwszą w moim newsletterze mistrzseksu.pl.

Druga to pozycja na pieska. Pojawia się tutaj tylko taki problem, że jeśli ona jest bardzo religijna i grzeczna to ta pozycja może na początek być dla niej zbyt wyuzdana.

Dlatego użyj tej pierwszej. Miej świadomość tego, gdzie jest jej błona dziewicza i pod jakim kątem wchodzi Twój penis. Jeśli będziesz wchodził prosto w błonę dziewiczą to będzie ją boleć. Jednak jeśli wejdziesz w podanej pozycji od dołu to błona pęknie jak będziesz w niej na połowie głębokości.

Wiele kobiet nawet nie wie, że nie są już dziewicami. Mogły same się rozdziewiczyć podczas ćwiczeń fizycznych albo chociażby używając tamponu.

To słynne krwawienie zdarza się nieczęsto. Miałem kilka dziewic i tylko jedna mocno zakrwawiła prześcieradło.

Pamiętaj, że pierwszy raz jest głównie przetarciem drogi na przyszłość. Niemniej obserwuj jej twarz. Jak będziesz widział na niej rozkosz to kontynuuj. Jeśli zaś będziesz widział obojętność albo grymas- przestań.Dokończysz za kilka dni, jak się zagoi. Pamiętaj, że te kilka "pierwszych razów" powinno być delikatne. Choć zdarzają się kobiety, które lubią od razu ostro.

Skoro to będzie noc poślubna, oboje będziecie po alkoholu. Dla niej to może i dobrze, bo będzie mieć znieczulacz, ale dla Ciebie niekoniecznie. Dlatego, jeśli będziesz w marnym stanie, lepiej poczekaj jeden dzień.

Podsumowując- dużo ciepła, uczucia, atmosfera, długa gra wstępna. Do tego odpowiednia pozycja. Wejdź pod ostrym kątem, wtedy będziesz w niej już w połowie. Potem stanowczo musisz pchnąć… i tyle.

Jak będziesz widział, że nie sprawia jej to przyjemności- przestań. Jak już wspomniałem, możesz dokończyć kiedy indziej.

Daj znać jak poszło…

 

{ 1 comment… add one }
  • kasia 01/04/2013, 11:51

    ej ale teraz nie ma dziewic

    Reply

Leave a Comment

Archiwa