≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co zabija twoje libido?

 

 1. Stres. Problemy finansowe, problemy w pracy i problemy rodzinne. Stres zmniejsza produkcję testosteronu, co automatycznie obniża ochotę na seks u kobiet i u mężczyzn. Nie da się całkowicie wyeliminować stresu z życia. Dlatego trzeba umieć sobie z nim radzić i mieć swoje wypracowane sposoby. Najlepsze i najprostsze to techniki oddechowe i relaksacyjne. Znajdź swój rytuał, który zlikwiduje u ciebie efekty stresu.
 2. Dieta. Dieta bogata w tłuszcze naturalnie zabija libido. Twoje żyły zapychają się tłuszczem i krew bardzo wolno dopływa do organów płciowych. Tym samym pojawiają się automatyczne kłopoty z potencją i jej utrzymaniem.
  Dieta to też jedzenie tego, co dodaje ci energii, czyli warzyw i owoców. Bez energii nie będziesz miał zwyczajnie ochoty ani siły na seks.
  U kobiet nadmiar tłuszczu w jedzeniu prowadzi do problemów z prawidłowym nawilżaniem pochwy, a tym samym bólu podczas seksu.
 3. Unikanie wysiłku fizycznego. Nie tyle mowa o siłowni, ale nawet o zwykłym, szybkim spacerze, który podnosi ciśnienie krwi, a tym samym jej przepływ w ciele.
  Mnóstwo mężczyzn ma problemy z potencją przez zasiedzenie i przez brak ruchu.
 4. Za dużo alkoholu. Kieliszek wina pomaga, ale butelka rujnuje libido. Alkohol odłącza mózg od sygnałów nerwowych z ciała. Tym samym mózg głupieje i nie wie czy ma wysyłać krew do penisa, czy nie. Tak samo jest u kobiet z łechtaczką i ukrwieniem warg sromowych. Nie są one tak wrażliwe jak na trzeźwo.
  W skrócie: więcej niż 4 drinki w ciągu godziny = kiepski seks.
 5. Świadomość swojego ciała podczas seksu.
  Jeśli w trakcie stosunku myślisz o rozmiarze swojego penisa albo przejmujesz się tym jak wyglądasz, czy pachniesz, skutecznie zabija to przyjemność z seksu.
  Jeśli będziesz lubić siebie i kochać swoje ciało, automatycznie będziesz miał większą przyjemność z seksu.
  Jeśli masz coś co ci się w sobie nie podoba, skup myśli na tym, co jest u ciebie najfajniejszego. Jak się na tym skoncentrujesz, wcześniejsze osłabiające myśli znikną.

   

  Dotyczy to też kobiet, które myślą o wszystkim, tylko nie o tym co się teraz dzieje… a bo może teraz widać fałdkę na brzuchu, a może jemu nie podobają się moje piersi albo zapach itd.
  To ma być przyjemność i tylko przyjemność, a nie konkurs urody męskiej lub żeńskiej.

 Jutro ciąg dalszy. 🙂

{ 1 comment… add one }
 • Kasia 21/02/2013, 18:35

  Po 4 drinkach w ciągu godziny to ja mogę uprawiać seks co najwyżej z nekrofilem 🙂

  Reply

Leave a Comment

Archiwa