≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Cyberseks

Pisałem na moim blogu o seksie przez telefon. Istnieje też inna forma "rozrywki erotycznej", zwana cyberseksem. Znajdziesz ją wszędzie: na czatach internetowych, w rozmowach przez komunikatory itp. Tak naprawdę to taki seks przez telefon, tyle że przez Internet.

Chyba każdy tego kiedyś próbował albo nawet nadal to robi. Podstawowym problemem jest to, że nie wiesz kto tak naprawdę jest po drugiej stronie. Może Ci się wydawać, że to piękna bogini seksu, która ma wszystko na miejscu i to w takiej ilości, w jakiej chciałbyć. Jednak czasami są to jednak faceci, którzy totalnie nudzą się w życiu i bawią się twoim kosztem….

Kiedy testowo zajrzałem na czat erotyczny na popularnym portalu, zobaczyłem, że ludzi tam przybywa, a nie ubywa. Czyli rozrywka ta ma się doskonale.

Obecnie dodana została możliwość podłączenia kamerek, co mogło wpłynąć na zwiększenie popularności cyberseksu.

Kusi anonimowość, możliwość realizowania fantazji erotycznych oraz chęć rozładowania się.

Jeśli ktoś nie uprawia seksu w prawdziwym życiu i szuka tam rozrywki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że można tam znaleźć sporo osób z rożnymi kompleksami seksualnymi. Bądź niemal pewnym, że jakaś część z obecnych tam osób odwiedza sex czaty dla zwyczajnego wygłupu lub z powodu nudy.

Analizując wypowiedzi internatów na różnych forach oraz artykuły na ten temat można wysnuć wniosek, że cyberseks ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Pierwsi z nich mówią, że jego zaletą jest pełna swoboda i anonimowość oraz realizowanie własnych pragnień erotycznych praktycznie bez skrępowania. Drudzy twierdzą jednak, że jest to tylko substytut seksu, pozbawiony więzi, a co gorsza, przez swą łatwość, może szybko uzależniać.

Nie zamierzam tym artykułem rozstrzygać, czy cybersseks jest dobry, czy zły. O tym każdy musi zadecydować sam. Niemniej jednak, nawet jego zwolennicy z pewnością nie mogą twierdzić, że same fantazje i atmosfera erotyczna jest tak samo dobra jak udany seks w realnym świecie .

Na koniec mogę jeszcze dodać, że wiele osób marzy o tym, że spotka taką dziewczynę, jak jedna z tych pań na zdjęciu na takim czacie.
Jak myślisz, czy atrakcyjnym kobietom naprawdę brakuje adoratorów w życiu realnym do tego stopnia, że szukają ich na seks czatach? Z taką złudną nadzieją można spędzić na takich czatach nawet lata, ale to wcale nie sprawi że będziesz lepszy w stosunkach z kobietami albo że poznasz wymarzoną partnerkę…

{ 3 comments… add one }
 • Quentin 23/05/2013, 00:07

  "analizując wypowiedzi internautów"…
  Ciekawy pomysł na tekst, chociaż nie ukrywam, że zajrzałem tylko dlatego, by poznać Twoje doświadczenia w tej dziedzinie. Sprawdzałeś jak jest faktycznie na czatach, jakie dziewczyny tam przebywają, udało Ci się z którąś umówić?
  Daj nam konkrety Jacek 🙂

  Pozdrawiam,
  Paweł

  Reply
  • Brunet 23/05/2013, 16:07

   Wiem jak było 10 lat temu, potem sprawdziłem 5 lat temu i się totalnie zniechęciłem.
   Internetu do poznawania kobiet od 5 lat nie używam, szkoda czasu.

   Reply
 • Ona 07/06/2013, 21:08

  NO nieźle, nareszcie poznałam opinie panów na temat internetowych "związków" albo randek- szkoda ze jakoś pokrywaja z moimi opniami na temat moich rozmówców. Atracyjność , wiek i ewentulana chęć poznania sie na żywo, zawsze mijała sie z moimi oczekiwanami , no i opisem rozówców .
  Także Panowie,głowa do góry , wszystko jest błee

  Reply

Leave a Comment

Archiwa